پیشبینی و آینده قیمت ارز NAV/ ناو کوین 1 دلاری !

  • 2 بهمن 1400

Navcoin در سال 2014 راه اندازی شد، یک ارز دیجیتال منبع باز است که پرداخت های سریع و قابل اعتماد را با ویژگی های فن آوری و حریم خصوصی خلاقانه ارائه می دهد.

Navcoin بدون پیش ماینینگ یا ICO برای دستیابی به توزیع اولیه عادلانه و شفاف عرضه راه اندازی شد، این پروژه به عنوان یک سازمان کاملاً غیرمتمرکز خودمختار (DAO)، بدون مرجع تصمیم گیری مرکزی (برخلاف اکثر پروژه های دیگر) عمل می کند.

هرکسی می‌تواند به سادگی با قرار دادن NAV در کیف پول خود، شرکت کند و از این طریق در حکمرانی پروتکل‌ها و رای‌گیری در مورد پیشنهادهایی که از درون جامعه برمی‌آیند رای بیاورد.

ویژگی ارز دیجیتال NAV

فلسفه Navcoin ارائه راه‌حل‌های حفظ حریم خصوصی به مردم است که به آن‌ها اجازه می‌دهد از نظر مالی خود را ابراز کنند و هر طور که می‌خواهند معامله کنند. این منجر به توسعه xNAV، یک سکه حریم خصوصی مبتنی بر فناوری‌های غیرمتمرکز، غیرقابل اعتماد و بدون مجوز در آینده شده است.

اول از همه، xNAV بر روی پروتکل حریم خصوصی توسعه یافته blsCT ساخته شده است که امضاهای Boneh-Lynn-Sacham (BLS) و معاملات محرمانه (CT) را ادغام می کند.

BLS گروهی از امضاها را در یک امضا فشرده می‌کند که کل گروه را احراز هویت می‌کند و در نتیجه از مبدأ تراکنش‌های فردی محافظت می‌کند.

CT یک پروتکل حفظ حریم خصوصی است که میزان سکه ها را در یک تراکنش مبهم می کند.

علاوه بر این، xNAV حریم خصوصی شخصی را با استفاده از آدرس‌های مخفی، رمزنگاری کلید عمومی و پروتکل ابتکاری ++ Dandelion (یک پروتکل اختلاط ارتباطی است که پیوند بین یک پیام و منبع آن را قطع می کند.)تضمین می‌کند.

آدرس های مخفی آدرس های خصوصی هستند که حریم خصوصی کامل را برای گیرنده تراکنش تضمین می کنند.

هنگام استفاده از blsCT، دو تراکنش xNAV را می توان در یک تراکنش ادغام کرد و تراکنش ها را می توان تعداد بی نهایت بار جمع کرد، این به Navcoin اجازه می دهد تا به طور مؤثر مقیاس بندی کند و از حجم بالایی از تراکنش ها در سراسر شبکه پشتیبانی کند و تراکنش های کاربران کاملاً محافظت شده و غیرقابل ردیابی هستند.

هر کسی که سعی در نظارت بر تراکنش‌های انجام شده از طریق شبکه Navcoin دارد، نمی‌تواند تشخیص دهد که آیا یک تراکنش تجمیع شده است یا خیر، و کاربران می‌توانند سکه‌های خود را با سایر افراد انجام‌دهنده تراکنش ادغام کنند.

هنگام انجام این کار، کیف پول کاربر از Dandelion++ برای ارسال درخواست ناشناس برای سکه از گره های دیگر استفاده می کند. سپس این گره‌ها می‌توانند با استفاده از رمزنگاری کلید عمومی برای پخش جلسه و سکه‌هایشان برای ترکیب کردن، به یکدیگر متصل شده و ارتباط برقرار کنند.

از بین آنها، فرستنده می تواند به طور تصادفی چندین سکه از پاسخ های دریافتی انتخاب کند. این سکه‌ها به نوبه خود با سکه‌های کاربر اصلی مخلوط می‌شوند و سپس به شبکه ارسال می‌شوند.

با ترکیب این فناوری‌ها، xNAV از نظر مقیاس‌پذیری و حفظ حریم خصوصی متمایز است و به طور موثر از مقادیر بالایی از تراکنش‌ها در سراسر شبکه با تراکنش‌های محافظت‌شده و غیرقابل ردیابی پشتیبانی می‌کند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال ناو کوین(NAV)

ارز دیجیتال ناو کوین (NAV) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 8.6 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.15دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی ناو کوین—> 0.143 – 0.083

نواحی مقاومتی ناو کوین—>0.25– 0.4

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید . این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال NAV

در حال حاضر قیمت ناو کوین در محدوده 0.15 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال NAV می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :0.25دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :0.29 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.34دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :0.44دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :0.55دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *