پیشبینی وآینده قیمت ارز SCP/اس سی پرایم آماده رشد 40 درصدی !

  • 2 بهمن 1400
پیشبینی ارز SCP

رمزارز ScPrime،یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2020 به بازار جهانی وارد شد و با استفاده از سخت افزارهایی که الگوریتم رمزنگاری Blake2B را پشتیبانی می کنند، می توان این ارز را استخراج کرد که از 46,313,031 سکه موجود، 47,081,242 واحد آن استخراج شده است.

ScPrime یک بلاک چین لایه 1 است که بر اساس Proof of Work استخراج ASIC و اسکریپت های قرارداد هوشمند کانال دولتی است که ارائه دهندگان ذخیره سازی را به یکدیگر متصل می کند.

بلاک چین ScPrime یک الگوریتم اجماع اثبات کار – Blake2B با زمان بلاک 10 دقیقه و یک الگوریتم تنظیم سختی تهاجمی است.

Sybil و سایر حملات اختلال در داده ها با سیستمی از وثیقه که توسط ارائه دهندگان ذخیره سازی برابر با طرف دیگر هر قرارداد معین تنظیم شده است، کاهش می یابد.

کاربرد و ویژگی ارز SCP

SCPrime یک مانیفست اصلی در مورد انتقال به Web3 با حفظ سازگاری با دنیای واقعی است. همانطور که بلاک چین در رمزنگاری کلید عمومی و ارزهای کاربردی مورد پذیرش قرار می‌گیرد، نرم‌افزار SCP برای رفع نیاز و رشد یک شبکه جهانی رقابتی و توسعه تمرکززدایی ضد شکننده در طول زمان تکامل می‌یابد.

مزایای هزینه رادیکال یک نتیجه طبیعی است که در 31 اکتبر 2018، یک جایزه به انجمن Sia و توسعه دهندگان و همچنین پوشش هزینه‌های شرکت‌کنندگان در انجمن برای بهره‌برداری از استخرهای استخراج و هزینه‌های اولیه فهرست مبادلات پاداش داده است و یک موجودی کیف پول سرد بزرگ نیز برای توسعه این شبکه ایجاد شده که جزئیات بلوک پیدایش در اینجا موجود است.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال اس سی پرایم (scp)

ارز دیجیتال پرایم (scp) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 2.98 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 1.49دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی پرایم—> 1.18 – 0.8

نواحی مقاومتی پرایم—>1.95– 2.3

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید . این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

معرفی ارز SCP

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال SCP

در حال حاضر قیمت اس سی پرایم در محدوده 1.49 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال SCP می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :2.04 دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :2.5 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :2.9 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :3.2دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :4.9دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *