پیشبینی وآینده قیمت ارز JEWEL/دیفای کینگدام 20 دلاری!

  • 2 بهمن 1400
معرفی ارز jewel

دیفای کینگدامز (JEWEL) یک بازی بلاک چین است که جنبه های مالی غیرمتمرکز (DeFi) و بازی برای کسب درآمد را در شبکه هارمونی ONE ترکیب می کند. در لایه سطحی، DeFi Kingdoms شبیه یک پلتفرم تبادل غیرمتمرکز شبیه به Uniswap و Pancakeswap است.

توکن JEWEL به عنوان نماد اصلی ارزش در بازی DeFi Kingdoms میباشد.کاربران میتوانند از آن برای خرید مفیدترین آیتم ها و NFT های منحصر به فرد مانند Heroes و Kingdoms در بازی استفاده کنند.

این توکن نه تنها برای آیتم‌های درون بازی و NFT‌های بی‌نظیر استفاده می‌شود، بلکه در استخراج نقدینگی نیز استفاده می‌شود و به شما این امکان را می‌دهد تا از طریق شرط‌بندی درآمد بیشتری کسب کنید. JEWEL همچنین یک نشانه حاکمیتی است، بنابراین دارندگان در رشد و تکامل پروژه نظر خواهند داشت.

ویژگی ارز دیجیتال jewel

با هر تراکنش JEWEL،درامد حاصله به بخش های زیر تقسیم می شود:

  • برخی به بانک سپرده می شود تا به دارندگان xJEWEL پاداش دهد
  • بخش دیگر به بازی در خزانه جامعه بازیافت می شوند، به عنوان جوایز جستجو به بازیکنان بازگردانده می شوند
  • برخی دیگر مربوط به هزینه های توسعه برای ادامه توسعه DeFi Kingdoms قوی و سالم است.

JEWEL بخش حیاتی پروژه دیفای کینگدامز است و به کسانی که بازی می‌کنند پاداش های مختلفی از جمله خود توکن را اهدا میکند که با این توکن کاربران میتوانند سرمایه گذاری های مختلفی را انجام دهند .

در نقشه جهانی DeFi Kingdom، تعداد محدودی از قطعات زمین برای خرید در دسترس خواهد بود. شما نه تنها می‌توانید یک قطعه زمین را برای خود مطالبه کنید، بلکه می‌توانید پادشاهی خود را نیز بسازید، با سرمایه‌گذاری در زمین های خود میتوانید منابع خود را گسترش دهید و آنها را نگهداری کنید!

یکی از ویژگی های اصلی این پروژه بخش گاردن دیفای گینگدام میباشد چراکه در این قسمت کاربران میتوانن ارز جول را در کنار چند ارز دیگر هولد کنند و سود سالیانه دریافت نمایند، به عنوال مثال شما میتوانید ارز جول را در کنار ارز های همچون ONE , BTC, ETH, AVAX, MIS , MATIC, BNB و غیره هولد کنید و سود سالیانه دریافت نمایید .

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال دیفای کینگدام (JEWEL)

ارز دیجیتال دیفای کینگدام (JEWEL) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 22.5 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 8.4دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی دیفای کینگدام—> 7.9 – 5.4

نواحی مقاومتی دیفای کینگدام—>11.8– 14.1

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید . این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

پیشبینی ارز jewel

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال JEWEL

در حال حاضر قیمت دیفای کینگدام در محدوده 8.4 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال JEWEL می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :12.8 دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :13.5 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :17.8دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :19.4دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :33.4دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *