معرفی پروژه لاست رلیکس / کسب درآمد از بازی Lost Relics

  • 2 بهمن 1400
1 1 1

پروژه لاست رلیکس در سال 2021 در شبکه انجین (Enjin) راه اندازی شد. در این پروژه شما می‌توانید وارد دنیای نقشه باز شوید و از آن کسب درآمد داشته باشید. بازی توکن اختصاصی ندارد و کسب درآمد در بازی از طریق اتریوم و انجین کوین خواهد بود. در ادامه به بررسی بخش‌های مختلف بازی خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

  • ماهیت بازی و شبکه انجین
  • نحوه انجام بازی و کسب درآمد از آن
  • قیمت توکن ENJ
  • جمع بندی

ماهیت بازی و شبکه انجین

لاست رلیکس

همانطور که ذکر شد پروژه لاست رلیکس در سال 2021 در شبکه انجین راه اندازی شده است. انجین یک پلتفرم در اتریوم است که وظیفه آن ساخت بازی و کمک به زیرساخت مالی بازی‌های کریپتویی است.

انجین با ترکیب کردن دو استاندارد ERC توانایی پشتیبانی از توکن و NFT را به طور همزمان ایجاد کرده است و یک شبکه غر متمرکز برای خرید و فروش و نگهداری درآمد‌های خود از بازی است.

تعداد توکن‌های انجین یک میلیارد توکن است و در حال حاضر 85 درصد توکن‌ها در بازار توزیع شده است و انجین با سابقه درخشانی که داشته توانسته جزو 100 ارز برتر بازار از نظر ارزش بازار شود.

به منظور شروع بازی لاست رلیکس باید کیف پول انجین داشته باشید که بتوانید NFT های خود را که در جریان بازی به دست میاورید، به فروش برسانید و یا NFT جدید بخرید.

نحوه انجام بازی و کسب درآمد از آن

لاست رلیکس

بازی لاست رلیکس یک بازی جهان باز است که شما در آن می‌توانید کسب درآمد داشته باشید. در این بازی شما با انجام ماموریت‌های مختلف در بازی می‌توانید آیتم‌های مختلف دریافت کنید و این آیتم‌ها را به صورت NFT در مارکت بازی به فروش برسانید.

در بازی لاست رلیکس شما می‌توانید به صورت رایگان شروع به بازی کنید ولی در این صورت از تعدادی از مراحل و رقابت‌ها و جوایز محروم خواهید بود. از سویی دیگر شما می‌توانید عضویت ویژه بازی را دریافت کنید و بتوانید درآمد خود را افزایش دهید و سرعت پیشرفت خود را بالا ببرید.

راه اصلی کسب درآمد در این بازی پیدا کردن رلیک‌های قدیمی موجود در بازی است. این رلیک‌ها بستگی به میزان کمیاب بودن دارای قیمت متفاوتی هستند. تنوع این رلیک‌ها از عادی تا افسانه‌ای خواهد بود.

در بازی شما ممکن است در هنگام انجام ماموریت‌ها با هیولاهایی برخورد کنید و باید آن‌ها را شکست دهید و یا در رقابت‌هایی شرکت کنید و با سایر افراد به رقابت بپردازید.

در بازی شما می‌توانید آیتم‌های تزیینی نیز برای قهرمان خود و خانه محل اقامت خود خریداری کنید و یا آن‌ها را به فروش برسانید. به علاوه می‌توانید با سکه‌های خود اقدام به خرید حیوان خانگی کنید که در ماجراجویی و ماموریت به شما کمک خواهد کرد.

نکته‌ای بازی بسیار روی آن تاکیید دارد و در وب سایت رسمی پروژه نیز در نقاط مختلف به آن اشاره شده است، این است که بازی در حال پیشرفت و گسترش است و باید منتظر بخش‌های جدید و راه‌های کسب درآمد جدید بود.

قیمت توکن ENJ

لاست رلیکس

توکن انجین در سال 2018 وارد بازار ارزهای دیجیتال شد و در آن زمان قیمت 1.7 سنت داشت. در سال 2021 انجین مخاطبان زیادی به خود جذب کرد و توانست به قیمت 4.5 دلار برسد و در واقع ارزش بازار آن 264 برابر شد.

در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) به دلیل ریزش بازار، قیمت توکن ENJ به 1.5 دلار رسیده و همین موضوع نشان می‌دهد که در صورت برگشت بازار، می‌تواند سرمایه گذاری خوبی با دید میان مدت باشد.  در صورت تمایل می‌توانید پیش بینی و آینده قیمت انجین را در وب سایت ما مطالعه فرمایید.

جمع بندی

بازی لاست رلیکس یک بازی جهان باز در پلتفرم انجین است که شما می‌توانید به صورت رایگان بازی را شروع کنید و از آن کسب درآمد کنید. از آن جایی که بازی توکن اختصاصی ندارد، راه کسب درآمد از بازی توکن انجین است.

همین موضوع باعث جذابیت بازی شده است چرا که توکن انجین یکی از توکن‌های با ثبات و معتبر بازار ارزهای دیجیتال است.

با توجه به آینده و اهداف پروژه و زیر ساخت قوی آن که وابسته به پلتفرم انجین است، می‌توان انتظار داشت که بازی آینده خوبی داشته باشد و برای سرمایه گذاران خود سود خوبی به همراه داشته باشد.

به منظور خرید دلار دیجیتال پرفکت مانی و تتر با نازل‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه کارمزد، می‌توانید به صرافی ایران پرفکت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *