معرفی پروژه ایلوویوم / کسب درآمد از بازی Illuvium

  • 28 دی 1400
1 3

پروژه ایلوویوم در سال 2020 در شبکه اتریوم راه اندازی شد. این پروژه در حوزه بازی‌های کریپتویی قرار دارد که شما می‌توانید از آن کسب درآمد داشته باشید. این پروژه در حدی بزرگ و گسترده است که از سال 2020 تا سال 2022 هنوز نسخه بتا نیز برای آن پخش نشده است. در ادامه به بررسی جنبه‌های متفاوت پروژه خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

  • بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان پروژه
  • توضیح بخش‌های مختلف بازی و کسب درآمد از آن
  • اهداف و آینده پروژه
  • بررسی قیمت توکن ILV
  • جمع بندی

بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان پروژه

پروژه ایلوویوم در سال 2020 کار خود را با ارائه طرح‌های اولیه و برنامه‌ها در دنیای ارزهای دیجیتال آغاز کرد. پروژه ایلوویوم در وب سایت رسمی خود یک تریلر بسیار جذاب از محیط بازی و کاراکترها و NFT ها منتشر کرده است. تاثیر این تریلر به حدی بود که به عقیده بسیاری از منتقدین پروژه ایلوویوم در سال 2022 می‌تواند جزو پرمخاطب‌ترین بازی‌های دنیای ارز دیجیتال باشد.

توکن اصلی پروژه ایلوویوم ILV نام دارد. تعداد کل توکن‌ها 10 میلیون است و ارزش بازار این ارز در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) در محدوده 500 میلیون دلار قرار دارد و رتبه این ارز بر اساس ارزش بازار در محدوده رتبه 200 می‌باشد. از 10 میلیون توکن ذکر شده، 3 میلیون توکن مربوط به نقدینگی و 1 میلیون توکن نیز مربوط به جوایز درون بازی است که هنوز وارد جریان توزیع توکن نشده است چرا که بازی هنوز راه اندازی نشده است.

علاوه بر موارد ذکر شده یکی از مشکل‌های انجام تراکنش در شبکه اتریوم، کارمزدهای زیاد این شبکه است که برای همین منظور پروژه در لایه دوم و با همکاری Immutable X راه اندازی شده تا کارمزد شبکه اتریوم را تقریباً به صفر برساند. همین نکته باعث شد که ایلوویوم هر چه بیشتر برای بازیکنان جذاب شود.

با مراجعه به وایت پیپر پروژه، می‌توان راجع به تیم سازنده نیز تحقیق کرد و سابقه و ویژگی‌های هر کدام را مطالعه کرد. پس از یک بررسی کوتاه متوجه خواهیم شد که تیم سازنده ایلوویوم از سابقه قوی برخوردار است و همین موضوع آینده روشن پروژه را به نحوی تضمین خواهد کرد. باید به این نکته نیز توجه داشت که آینده پروژه تحت تاثیر عوامل مختلفی است و برای سرمایه گذاری باید عوامل مختلف را زیر نظر داشت.

توضیح بخش‌های مختلف بازی و کسب درآمد از آن

ایلوویوم

بازی ایلوویوم یک بازی جهان باز است که شما در آن به اکتشاف سیاره برای پیدا کردن ایلوویال‌ها خواهید پرداخت. ایلوویال‌ها در واقع هیولاهایی هستند که بر اثر فوران کردن هسته سیاره به وجود آمده و رشد و تکثیر کرده‌اند. پیدا کردن ایلوویال‌های خاص طبیعتاً مستلزم وسایل خاص و جست و جوی بیشتری است. حتی شما می‌توانید چند ایلوویال ساده را با هم ترکیب کنید و الیوویال خاص‌تر بسازید تا در بازی قوی‌تر ظاهر شود.

سازندگان بازی به این موضوع اشاره کرده‌اند که ایلوویال‌ها در صورتی که با هم متحد شوند، بسیار قوی‌تر خواهند بود و به نوعی شکست ناپذیر خواهند بود. بنابراین باید منتظر نوعی اتحاد بین ایلوویال‌ها در بازی نهایی بود.

در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) تیم سازنده از دو راه برای کسب درآمد در بازی صحبت کرده است. راه اول بازی جهان باز است که شما می‌توانید به جست و جو برای پیدا کردن ایلوویال‌ها بپردازید. راه دوم این است که می‌توانید وارد میادین نبرد شوید و به صورت انفرادی و یا گروهی با سایر ایلوویال‌ها مبارزه کنید.

شما می‌توانید هر زمان که وارد مارکت بازی شوید و ایلوویال‌های خود را به فروش برسانید و یا ایلوویال جدید و قوی‌تر خریداری کنید.

شما در اکتشاف خود ممکن است زره، سلاح و یا قطعاتی از سلاح پیدا کنید که می‌توانید این قطعات را به هم متصل کنید و سلاحی خاص برای خود بسازید. این NFT خاص که به دست شما ساخته شده، منحصر به فرد بوده و در مارکت بازی قابل فروش است.

همچنین شما می‌توانید در سایت رسمی پروژه توکن ILV را استیک کنید و علاوه بر سود گرفتن از رشد قیمت ارز، به صورت سالیانه با توجه به درصد ذکر شده، سود دریافت کنید.

اهداف و آینده پروژه

ایلوویوم

از اهداف و آینده پروژه ایلوویوم می‌توان به انتشار تریلر مربوط به مبارزه‌ها اشاره کرد که بسیاری از افراد منتظر این تریلر و رشد مجدد ایلوویوم هستند. در ادامه و در سال 2022 تیم سازنده اعلام کرده که نسخه امتحانی بازی منتشر خواهد شد.

پس از انتشار نسخه آزمایشی ایلوویوم، پروژه یک بخش به نام Illuvium: Zero راه اندازی خواهد کرد که اطلاعات چندانی از آن در دست نیست.

در انتهای سال 2022 نیز تیم سازنده قصد دارد نسخه تلفن همراه بازی را منتشر کند و در نهایت در سال 2023 ایلوویوم از زیرمجموعه جدید خود رونمایی خواهد کرد.

بررسی قیمت توکن ILV

ایلوویوم

توکن ILV در سال 2021 کار خود را در محدوده 70 دلار آغاز کرد و با رشدی چشمگیر در اوج قیمتی خود در محدوده 1900 دلار قرار گرفت. در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) با ریزش قیمت ارزهای دیجیتال، قیمت ارز در محدوده 700 دلار قرار گرفته است. در صورت تمایل می‌توانید پیش بینی قیمت ارز ILV را در وب سایت ما مطالعه کنید.

جمع بندی

در نهایت باید به این موضوع اشاره کرد که ایلوویوم یکی از پروژه‌های قوی و آینده دار دنیای ارزهای دیجیتال است. با توجه به بخش‌های مختلف بازی، راه‌های کسب درآمد از آن و اهداف مطرح شده توسط سازندگان می‌توان انتظار داشت که سال 2022 سال خوبی برای این پروژه باشد و بتواند سود خوبی برای سرمایه گذاران خود به همراه داشته باشد.

به منظور خرید دلار دیجیتال پرفکت مانی و تتر با نازل‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه کارمزد، می‌توانید به صرافی ایران پرفکت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *