پیشبینی و آینده قیمت ارز Posi/ پوزیشن در حساس ترین ناحیه حمایتی

  • 27 دی 1400
پیش بینی ارز POSI

رمزارز Position Exchange، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2021 به بازار جهانی وارد شد و در پلتفرم بایننس کوین ساخته شده است.

پوزیشن اکسچنج پروتکل تجاری غیرمتمرکز جدید است که توسط یک VAMM پشتیبانی می‌شود و در ابتدا بر روی زنجیره هوشمند بایننس کار می‌کند و هدف آن پر کردن شکاف بین مردم و بازارهای ارزهای دیجیتال و افزایش تجارب معاملاتی است.

این پروتکل تجارت مشتقات آسان و قابل دسترس را ارائه می دهد که در آن کاربران می توانند محصولات مشتقات رمزنگاری را کاملاً در زنجیره به صورت شفاف و بدون اعتماد، با امنیت بالا و حریم خصوصی با برنامه ای برای گسترش به دارایی های دیگر در آینده معامله کنند.

این پلتفرم برای ارائه تمام مزایای مالی غیرمتمرکز طراحی شده است و در عین حال تجربه و ابزارهای سنتی مالی متمرکز را به همراه دارد.

علاوه بر این، تیم Position Exchange یک رابط کاربرپسند و جذاب طراحی کرده است که به معامله گران از هر نوع، امکان داد و ستد آسان را می دهد. این پلتفرم با توکن POSI قدرت می‌یابد، توکن ابزار کاهش تورم بومی آن به عنوان ستون فقرات اکوسیستم آن عمل می‌کند.

اهداف ارز دیجیتال posi

Position Exchange از فوریه 2021 در حال توسعه است. این پلتفرم یک ماه پیش عمومی شد و شروع به جمع آوری یک جامعه خوب در اطراف  خود کرد.

اهداف این پروژه با برنامه ریزی دقیق و به صورت گام به گام در حال شکل گرفتن میباشد .

Token پوزیشن با ویژگی کشاورزی برای عموم منتشر شد. Staking و NFTها در ماه آگوست و همچنین اولین نسخه از پروتکل در Testnet منتشر خواهند شد.

راه اندازی شبکه اصلی برای سپتامبر برنامه ریزی شده است.

تبادل به چند زنجیره تقسیم میشود تا هزینه های gas روی زنجیره کاهش یابد.

اپلیکیشن موبایل  هم در ماه اکتبر منتشر خواهد شد.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال POSI

ارز دیجیتال پوزیشن (POSI) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 3.85 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 2.5 دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

  • نواحی حمایتی پوزیشن —> 2.3– 1.8
  • نواحی مقاومتی پوزیشن—> 2.8 –3.1

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید . این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

نحوه خرید توکن پوزیشن (POSI)

توکن POSI در حال حاضر در صرافی Gate و Bitrue لیست شده است و در صورتی که در هیچ کدام از این صرافی ها نتوانستید ثبت نام نمایید میتوانید در صرافی غیر متمرکز pancakeswap این توکن را به راحتی خریداری نمایید .

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال POSI

در حال حاضر قیمت پوزیشن در محدوده 2.5 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال posi می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :3.1 دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :4 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :4.8 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :5.3 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :8.1دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *