معرفی پروژه گلد فیور / کسب درآمد از بازی Gold Fever

  • 27 دی 1400
A 2

پروژه گلد فیور در سال 2021 در شبکه اتریوم راه اندازی شد. این پروژه زیر مجموعه بازی‌های کریپتویی است که قابلیت کسب درآمد از آن وجود دارد. این پروژه در زمان معرفی شهرت زیادی کسب کرد و بسیار پر طرفدار شد. در ادامه به بررسی جنبه‌های مختلف این پروژه خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

  • بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان
  • توضیح بخش‌های مختلف بازی
  • آینده و اهداف پروژه
  • نمودار قیمت توکن NGL
  • جمع بندی

بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان

پروژه گلد فیور در سال 2021 با یک سایت بسیار قوی و یک تریلر زیبا خود را به دنیای ارزهای دیجیتال معرفی کرد. در صورت تمایل می‌توانید تریلر این پروژه را در وب سایت رسمی پروژه مشاهده کنید.

توکن اصلی این پروژه NGL نام دارد و تعداد کل توکن‌های آن 170 میلیون است. در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) تعداد توکن‌های توزیع شده 10 میلیون است که طبق اعلام سازندگان پروژه در عرض 27 ماه به طور کامل در بازار توزیع خواهد شد. از این مقدار تقریباً 44 درصد به جوایز مربوط به داخل بازی و استخراج می‌باشد و 10 درصد آن نیز مربوط به نقدینگی موجود در صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز می‌باشد.

تیم سازنده این بازی Bitter Cherry نام دارد. در راس این تیم نام دو شخص به چشم می‌خورد که در صورت تحقیق و بررسی متوجه خواهیم شد که تجربه و سابقه کاری خوبی در زمینه ارزهای دیجیتال دارند.

یکی از این اشخاص یک مدیر کسب و کار و کالا با 20 سال سابقه کار می‌باشد. وی از سال 2016 نیز در بازار ارزهای دیجیتال فعال است. نفر دوم نیز هنرمند و طراح پروژه است که تقریباً 15 سال سابقه طراحی بازی دارد. این اطلاعات نشان می‌دهد که تیم سازنده بسیار قوی و قدرتمند است و می‌توان آینده خوبی برای این پروژه متصور بود.

توضیح بخش‌های مختلف بازی

گلد فیور

در بازی گلد فیور شما یک شخص در وسط جنگل هستید و باید با یافتن وسایل مختلف، زندگی خود را در جنگل بگذرانید و نیازهای اولیه زندگی را تامین کنید. شما در این بازی می‌توانید در جنگل به استخراج طلا بپردازید، با سایر افراد همکاری کنید و یا با آن‌ها بجنگید.

در واقع می‌توان گفت که گلد فیور ترکیبی از بازی، NFT و متاورس است. نقشه کلیه بازی جنگل است و افراد در نقاط مختلف جنگل کار خود را آغاز می‌کنند و به اکتشاف می‌پردازند. هدف اصلی بازی ساختن یک جامعه غیر متمرکز برای بازی، کسب درآمد و سرمایه گذاری است.

راه‌های کسب درآمد از بازی نیز متنوع است. یکی از راه‌ها رفتن به میادین جنگی است. شما در این میادین با سایر اشخاص مبارزه خواهید کرد و با داشتن استراتژی مناسب می‌توانید حریف خود را شکست دهید و NFT و توکن بازی را دریافت کنید.

از دیگر راه‌های کسب درآمد، خریدن آیتم‌های NFT موجود در مارکت بازی است، حتی زمانی که نمی‌خواهید از آن‌ها استفاده کنید. به این صورت که شما می‌توانید وسیله خود را به دیگران اجاره دهید و بدون هیچ فعالیتی کسب درآمد داشته باشید.

از دیگر راه‌های کسب درآمد در گلد فیور، خرید و فروش NFT و یا سرمایه گذاری روی آن‌هاست که در بلند مدت می‌تواند سود خوبی برای شما به همراه داشته باشد.

اما مهم‌ترین و مورد علاقه‌ترین بخش بازی اکتشاف در جنگل و تلاش برای استخراج طلا است. شما با داشتن وسایل مناسب جهت استخراج می‌توانید اقدام به استخراج طلا کنید. در صورت پیدا کردن طلا، شما توکن گلد فیور را دریافت خواهید کرد.

توکن NGL نیز می‌تواند برای خرید و فروش و یا کسب درآمد مورد استفاده قرار گیرد. یکی دیگر از امکانات کسب توکن، ارتقا دادن قهرمان و یا بخش‌های مختلف قلمرو می‌باشد.

از دیگر بخش‌های بازی می‌توان به قابلیت استیک کردن NGL اشاره کرد که می‌توان همزمان با دریافت توکن از بازی، توکن‌های خود را سرمایه گذاری کرد و به صورت سالیانه از آن سود دریافت کرد.

همانطور که گفته شد 4 روش برای بازی کردن وجود دارد. شما می‌توانید در نقش ماجراجو ظاهر شوید و جنگل را کاوش کنید و یا در نقش افراد قبیله‌ای ظاهر شوید و جلوی ماجراجوها بایستید تا جنگل را نابود نکنند. شما می‌توانید در نقش سرمایه گذار ظاهر شوید و وسایل مختلف را خریداری کنید و به ماجراجوها و یا افراد قبیله‌ای اجاره دهید. در آخر می‌توانید نقش تاجر را بازی کنید و به خرید و فروش در مارکت بازی بپردازید.

آینده و اهداف پروژه

گلد فیور

از اهداف و آینده پروژه گلد فیور می‌توان به قابلیت همکاری با سایر بازیکنان برای انجام ماموریت‌ها، خرید و فروش NFT های زینتی، خرید و فروش NFT های زیر ساخت اشاره کرد.

در ادامه سازندگان پروژه قصد گسترش نقشه بازی و متعادل کردن بازار عرضه و تقاضا برای توکن را دارند. در آخر تمامی مواردی که در بخش قبل توضیح داده شد در انتهای سال 2022 به بازی اضافه خواهد شد و بازی به طور کامل فعال خواهد بود.

نمودار قیمت توکن NGL

گلد فیور

توکن NGL در زمان عرضه اولیه در محدوده 4 دلار قرار داشت. سپس در پی استقبال بی نظیر فعالان حوزه ارزهای دیجیتال از محدوده 10 دلار عبور کرد. در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) قیمت دچار ریزش شده و در محدوده 4 دلار مجدداً قرار گرفته. این اختلاف قیمتی نشان از پتانسیل خوب پروژه برای سود رسانی مناسب به سرمایه گذاران خود دارد.

در صورت تمایل شما می‌توانید پیش بینی قیمت ارز NGL را در وب سایت ما مطالعه فرمایید.

جمع بندی

در نهایت باید به این موضوع اشاره کرد که در پروژه گلد فیور شما می‌توانید وارد یک دنیای بسیار گسترده از متاورس شوید و تلاش کنید تا در جنگل زنده بمانید. با توجه به اعتبار سازندگان پروژه و گسردگی آن می‌توان انتظار داشت که در بازه میان مدت و بلند مدت سود خوبی برای سرمایه گذاران خود همراه داشته باشد.

به منظور خرید دلار دیجیتال پرفکت مانی و تتر با نازل‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه کارمزد، می‌توانید به صرافی ایران پرفکت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *