معرفی پروژه استار اطلس / کسب درآمد از بازی Star Atlas

  • 26 دی 1400
B 1

پروژه استار اطلس در سال 2021 در شبکه سولانا راه اندازی شد. پروژه استار اطلس یک بازی کریپتویی است که قابلیت کسب درآمد از بازی در آن وجود دارد. در این بازی شما باید NFT های بازی را تهیه کنید تا بتوانید بازی را شروع کنید. در ادامه به بررسی جنبه‌های مختلف پروژه خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

  • بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن، زیرمجموعه‌ها و اعتبار سازندگان
  • نحوه انجام بازی و کسب توکن ATLAS
  • آینده و اهداف پروژه
  • بررسی قیمت توکن ATLAS
  • جمع بندی

بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن، زیرمجموعه‌ها و اعتبار سازندگان

استار اطلس

پروژه استار اطلس از پروژه‌های بسیار قوی در حوزه ارزهای دیجیتال است. این پروژه در سال 2021 کار خود را با ارائه یک تریلر جذاب آغاز کرد. این تریلر به حدی جذاب بود که توجه تعداد زیادی از مخاطبان را به خود جلب کرد.

پس از پخش تریلر و برنامه‌های اولیه مشخص شد که با یک پروژه منحصر به فرد سر و کار داریم. در وب سایت پروژه یک بخش به معرفی تیم سازنده اختصاص دارد. پس از بررسی پروفایل و سابقه کاری تیم سازنده می‌توان تا حد زیادی از آینده پروژه مطمئن شد.

پروژه استار اطلس یک توکن اصلی با اختصار ATLAS دارد و یک زیرمجموعه غیر متمرکز و اتوماتیک هم افتتاح کرده با نام توکن POLIS. فعالیت‌های مربوط به بازی و تراکنش‌ها به صورت اتوماتیک و غیر متمرکز توسط این مجموعه انجام می‌شود.

باید به این نکته توجه کرد که بازی استار اطلس در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) کامل راه اندازی نشده ولی یک توکن زیرمجموعه دارد و همین امر نشان از قدرت پروژه دارد.

تعداد کل توکن‌های ATLAS در پروژه استار اطلس 36 میلیارد توکن است. از این مقدار 65 درصد به جوایز بازیکنان اختصاص داده شده است و همین امر نشان می‌دهد که تیم سازنده توجه ویژه‌ای به جوایز و کسب درآمد از بازی دارد تا مخاطبان خود را روز به روز افزایش دهد. تا سال 2029 تمام توکن‌های استار اطلس توزیع خواهد شد که نشان می‌دهد پروژه اهداف بسیار بلند مدتی دارد.

تعداد کل توکن‌های POLIS در پروژه استار اطلس 360 میلیون توکن است و 40 درصد از این مقدار نیز به جوایز اختصاص دارد. بنابراین پس از افتتاح بازی شما توانایی جمع آوری ATLAS و POLIS را از بازی خواهید داشت.

نحوه انجام بازی و کسب توکن ATLAS

استار اطلس

در پروژه استار اطلس شما باید سفینه و پایگاه فضایی داشته باشید تا بتوانید به کاوش در کهکشان بپردازید و منابع مختلف جمع آوری کنید. همزمان با جمع کردن منابع مختلف، شما NFT های متنوعی را نیز در بازی پیدا خواهید کرد که می‌توانید در مارکت داخل بازی به فروش برسانید. به علاوه در حین بازی کردن شما می‌توانید توکن ATLAS و POLIS دریافت کنید.

در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) تنها راه کسب درآمد از بازی، استیک کردن سفینه خود است. شما پس از خریداری سفینه از مارکت بازی، می‌توانید به بخش مربوطه رفته و سفینه خود را استیک کنید و به صورت روزانه توکن ATLAS دریافت کنید.

به منظور استیک کردن هواپیما شما باید 4 منبع نیز به اندازه کافی داشته باشید، غذا، مهمات، سوخت و وسایل تعمیراتی سفینه. در صورت اتمام هر کدام از این منابع باید آن‌ها را از مارکت خریداری کنید و سفینه خود را شارژ کنید تا بتوانید توکن بازی را دریافت کنید.

مقدار هر کدام از این منابع با توجه به خصوصیات سفینه متفاوت است و میزان توکن ATLAS دریافتی نیز با توجه به هر سفینه متفاوت خواهد بود.

آینده و اهداف پروژه

پروژه استار اطلس همانطور که گفته شد، یک پروژه آینده دار و بلند مدت در دنیای ارزهای دیجیتال است. در مورد اهداف و آینده پروژه می‌توانید مسیر حرکتی پروژه را در وایت پیپر آن مطالعه کنید.

به طور خلاصه می‌توان به این موضوع اشاره کرد که بازی استار اطلس ابتدای راه است و بخش‌های مختلفی از جمله شخصی سازی، عضو شدن در دسته‌های مختلف، همکاری و رقابت با سایر افراد اشاره کرد.

در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) برنامه بعدی تیم فروش پایگاه‌های فضایی است که قدم بعدی برای نزدیک شدن به بازی کامل خواهد بود. طبق اعلام قبلی تیم نسخه اولیه بازی در انتهای سال 2022 ارائه خواهد شد.

بررسی قیمت توکن ATLAS

استار اطلس

توکن اصلی بازی استار اطلس در زمان اوج قیمتی در محدوده 26 سنت قرار گرفته و در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) در محدوده 9 سنت قرار دارد. این اختلاف قیمتی به نسبت در توکن POLIS هم دیده می‌شود و با توجه به قدرت و آینده پروژه می‌توان انتظار داشت که این ریزش جبران شود و سرمایه گذاران سود خوبی را تجربه خواهند کرد.

در صورت تمایل می‌توانید پیش بینی قیمت توکن ATLAS را در وب سایت ما مطالعه بفرمایید.

جمع بندی

پروژه استار اطلس از جدیدترین و پرقدرت‌ترین پروژه‌های دنیای ارزهای دیجیتال است که در زمینه بازی‌های مبتنی بر NFT فعالیت می‌کند. استار اطلس تازه ابتدای راه است و تمام عوامل نشان از آینده روشن این پروژه دارد و علاوه بر کسب درآمد از بازی، با دید سرمایه گذاری میان مدت و بلند مدت می‌تواند سود خوبی برای سرمایه گذاران خود همراه داشته باشد.

به منظور خرید دلار دیجیتال پرفکت مانی و تتر با نازل‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه کارمزد، می‌توانید به صرافی ایران پرفکت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *