پیشبینی و آینده قیمت ارز TKO/ توکو توکن آماده رشد 30 درصدی !

  • 25 دی 1400
معرفی ارز TKO

Tokocrypto در سپتامبر 2018 راه اندازی شد و اولین نهاد ثبت شده در آژانس تنظیم مقررات معاملات آتی کالاهای اندونزی (BAPPEBTI) در نوامبر همان سال بود. آخرین پروژه Tokocrypto، TKO، اولین ارز دیجیتال اندونزیایی است که یک مدل توکن ترکیبی منحصر به فرد ارائه می دهد.

این توکن چندین هدف را در پلتفرم بلاک چین توکوکریپتو انجام می دهد و به کاربران اجازه می دهد در مبادلات رمزنگاری، برنامه های سپرده و پس انداز، برنامه های کاربردی DeFi بین پلتفرمی و بازارهای NFT شرکت کنند. توکو توکن رسما در آوریل 2021 راه اندازی شد و از آن زمان توجه کاربران خصوصی و سازمانی را به خود جلب کرده است. پلتفرم Tokocrypto در کنار بایننس ایجاد شد که به عنوان پشتوانه قابل توجهی برای پروژه و توسعه آینده آن عمل می کند.

ویژگی ارز دیجیتال TKO

Tokocrypto و Toko Token ادعا می کنند که فناوری انقلابی را به دنیای مالی در اندونزی وارد می کنند. Tokocypto به عنوان اولین شرکتی که فناوری بلاک چین و توکن های ترکیبی را در یک پلت فرم واحد به کار می گیرد، امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) را برای عموم مردم در اندونزی به ارمغان می آورد.

پلتفرم توکوکریپتو با ترویج فرصت‌های تجاری جدید و رشد جامعه، از قدرت‌های غیرمتمرکز زنجیره بلوکی استفاده می‌کند تا به اندونزیایی‌ها اجازه دهد بخشی از یک سیستم مالی جهانی مدرن باشند. این پلتفرم طیف وسیعی از قابلیت‌ها را ارائه می‌دهد که به مجموعه رو به رشدی از مشتریان پاسخ می‌دهد.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال توکو توکن TKO

ارز دیجیتال توکو توکن (TKO) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 1.06 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 10 دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی توکو توکن —> 0.73 – 0.96

نواحی مقاومتی توکو توکن—> 1.2 – 1.5

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید . این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال TKO

در حال حاضر قیمت TKO در محدوده ۲.۷۲ دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال TKO می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :1.4 دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :1.79دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :2.1 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :2.3 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :3.2 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *