بررسی پروژه کریزی دیفنس هیروز / کسب درآمد از بازی Crazy Defence Heroes

  • 25 دی 1400
A

پروژه کریزی دیفنس هیروز در سال 2021 در شبکه اتریوم راه اندازی شد. این پروژه در حوزه بازی‌های کریپتویی فعالیت دارد. از ویژگی‌های این بازی می‌توان به رایگان بودن آن برای شروع و کسب درآمد از آن اشاره کرد. در ادامه به بررسی جنبه‌های مختلف این پروژه خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

  • بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان
  • توضیح نحوه بازی و کسب درآمد از آن
  • اهداف و آینده پروژه
  • بررسی قیمت توکن TOWER
  • جمع بندی

بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان

پروژه کریزی دیفنس هیروز در سال 2021 راه اندازی شد. بازی توسط تیم Animoca Brands ساخته شده است. این تیم در پروژه‌های قبلی خود دانلود میلیونی داشته و تعداد بازیکنان فعال بازی‌های این مجموعه نیز چندین هزار نفر است. تا به اینجای کار با توجه به تیم سازنده و حامی پروژه، می‌توان انتظار رشد و پیشرفت نسبی را از پروژه داشت.

توکن اصلی بازی کریزی دیفنس هیروز، TOWER نام دارد. تعداد کل این توکن‌ها 10 میلیارد می‌باشد. از این 10 میلیارد، 30 درصد توکن‌ها به جوایز بازیکنان بازی تعلق دارد و سایر توکن‌ها نیز در بخش‌های مختلف از جمله نقدینگی، رزرو و تیم حامی قرار دارد.

در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) تقریباً 2 درصد از توکن‌ها توزیع شده است و تیم سازنده بازی اعلام کرده که تا ابتدای سال 2026 این درصد به 50 خواهد رسید.  با توجه به این آمار و ارقام به نظر می‌رسد که بازی کریزی دیفنس هیروز یک پروژه آینده‌دار باشد. شاید درآمد کسب شده از بازی کم باشد ولی می‌توان به ثبات آن اطمینان داشت.

توضیح نحوه بازی و کسب درآمد از آن

کریزی دیفنس هیروز

بازی کریزی دیفنس هیروز در دو پلتفرم ویندوز و تلفن همراه قابل اجرا است. تعداد بازی‌هایی که در موبایل قابل اجرا هستند و امکان کسب درآمد نیز دارند در دنیای ارزهای دیجیتال کم است و همین امر باعث شده که این پروژه مخاطبین زیادی را به خود جذب کند.

در بازی کریزی دیفنس هیروز شما تعدادی کارت و نیرو دارید که آن‌ها را باید در موقعیت‌های خاصی مستقر کنید. این کارت‌ها و نیروها NFT محسوب شده و در بلاک چین ثبت می‌شوند و شما می‌توانید آن‌ها در مارکت بازی به فروش برسانید.

پس از اینکه نیروهای خود را مسقر کردید، نیروهای دشمن در مسیرهای خاصی به شما حمله می‌کنند و نیروهای شما باید از دروازه شما دفاع کنند و اجازه نفوذ دشمن را ندهند. به علاوه شما تعدادی قابلیت نیز دارید که می‌توانید در مواقع مناسب از آن‌ها استفاده کنید تا به دشمن اجازه عبور ندهید.

در این بازی شما می‌توانید در هر دو نسخه تلفن همراه و نسخه ویندوز وارد بخش ماجراجویی شوید و مراحل مختلف را با موفقیت به اتمام برسانید و بعد از رسیدن به یک رتبه خاص، توکن بازی را دریافت کنید.

یکی دیگر از بخش‌های بازی بخش تورنمت است که فقط از طریق نسخه ویندوز قابل دسترسی است. در این بخش شما به رقابت با سایر اشخاص می‌پردازید و در انتهای تورنمت توکن TOWER دریافت خواهید کرد.

به کمک توکن‌های دریافتی شما می‌توانید کارت‌های خود را ارتقا دهید و یک کارت قوی‌تر داشته باشید و یا صندوقچه خریداری کنید. صندوقچه‌ها با توجه به ویژگی خود، قیمت متنوعی دارند. همچنین می‌توانید توکن‌های خود را از بازی خارج کنید و در بخش‌های دیگر سرمایه گذاری کنید.

اهداف و آینده پروژه

کریزی دیفنس هیروز

از اهداف و آینده پروژه کریزی دیفنس هیروز می‌توان به این موضوع اشاره کرد که تیم سازنده قصد دارد قابلیت استیک کردن را به بازی اضافه کند. شما می‌توانید توکن‌های دریافتی را در بازی استیک کنید و علاوه بر حفظ اصل توکن‌ها، به صورت سالیانه نیز سود دریافت کنید.

علاوه بر این مورد، شما می‌توانید NFT های خود را در بازی استیک کنید و علاوه بر دریافت توکن به صورت سالیانه، قابلیت‌های جدید بازی را کسب کنید و از آن‌ها در رقابت‌های خود استفاده کنید.

در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) خبر دیگری از آینده پروژه منتشر نشده و برای مطمئن شدن از صحت و ثبات پروژه باید مقداری صبر کرد تا اخبار جدیدی منتشر شود.

بررسی قیمت توکن TOWER

کریزی دیفنس هیروز
نمودار قیمت توکن TOWER

توکن TOWER در اوج قیمتی خود در محدوده 14 سنت قرار داشته و می‌توان گفت که مدت زمان کمی نیز زیر قیمت 2 سنت بوده. در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) قیمت توکن در محدوده 4 سنت قرار دارد و این اختلاف قیمتی نشان می‌دهد که پتانسیل قیمتی زیادی برای رشد و رسیدن به سقف خود دارد.

جمع بندی

پروژه کریزی دیفنس هیروز در سال 2021 وارد دنیای ارزهای دیجیتال شد و مخاطبان زیادی را جذب کرد و پتانسیل خوبی از خود نشان دارد. قابلیت کسب درآمد از بازی به صورت رایگان از ویژگی‌های جذاب این بازی است. در مورد آینده پروژه باید گفت که با دید بلند مدت می‌توان سرمایه گذاری خوبی در این پروژه داشت و همزمان منتظر اخبار مثبت از سازندگان پروژه بود. تا زمانی که مسیر و آینده پروژه کامل مشخص نباشد، نباید سرمایه گذاری سنگین در این پروژه انجام شود.

به منظور خرید دلار دیجیتال پرفکت مانی و تتر با نازل‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه کارمزد، می‌توانید به صرافی ایران پرفکت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *