پیشبینی وآینده قیمت ارز KILT/ رشد 50 درصدی کیلت پروتکل

  • 23 دی 1400
پیشبینی ارز kilt

KILT یک پروتکل هویت غیرمتمرکز زنجیره بلوکی برای صدور اعتبارنامه‌های مبتنی بر ادعاهای قابل تأیید، ابطال‌پذیر و ناشناس در Web 3 است.

ماموریت KILT بازگرداندن کنترل بر روی داده های شخصی به صاحبش، بازگرداندن حریم خصوصی به افراد و فعال کردن مدل های کسب و کار نوآورانه پیرامون هویت و اعتبار است.

هدف KILT دستیابی به این هدف با ترکیب اعتماد دنیای واقعی با مزایای فناوری بلاک چین است. توسعه‌دهندگان می‌توانند از KILT برای ایجاد شناسه‌های افراد، ماشین‌ها، خدمات و هر چیزی که می‌توان روی آن هویت ساخت استفاده کنند.

کیلت بر روی Substrate Parity ساخته شده است و شبکه اصلی را به عنوان پاراچین کوساما در سپتامبر 2021 راه اندازی کرد. Substrate فرصت های یکپارچه سازی یکپارچه با پروژه های Kusama و Polkadot مانند بازی، NFTs، DeFi و DEX را ارائه می دهد. KILT همچنین در حال اجرای مشارکت های سازمانی در بخش های انرژی، مراقبت های بهداشتی و بانکی است.

ویژگی ارز دیجیتال KILT

کیلت در حال ایجاد یک زیرساخت اعتماد بدون مجوز برای پرونده های تجاری در دنیای واقعی است که به افراد و نهادها کمک می کند تا هویت آنلاین خود را اثبات کرده و از آن محافظت کنند.

کیلت با ارائه اعتبار در دنیای دیجیتال، جایی که مشاغل می توانند اعتبارنامه ها را تأیید کنند و اعتماد ایجاد کنند، یک لایه پایه برای اعتبارنامه های قابل تأیید در وب 3.0 ارائه می دهد.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال کیلت (KILT)

ارز دیجیتال کیلت (KILT) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 15 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 3.2 دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی کیلت—> 2.5 – 3

نواحی مقاومتی کیلت—>3.5– 4

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید . این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال KILT

در حال حاضر قیمت کیلت در محدوده 3.2 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال KILT می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :4.3 دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :5.2 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :6.1 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :7.3 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :10.5دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *