بررسی پروژه تتان آرنا / کسب درآمد از بازی Thetan Arena

  • 23 دی 1400
اخبار ارز1 7

پروژه تتان آرنا در سال 2021 در شبکه بایننس کار خود را آغاز کرد. تتان آرنا برای شروع رایگان است و شما می‌توانید از طریق دو توکن THG و THC در آن کسب درآمد داشته باشید. این پروژه در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) 20 میلیون بازیکن فعال دارد. در ادامه به بررسی جنبه‌های مختلف این پروژه خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

  • بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان
  • نحوه کسب درآمد از بخش‌های مختلف بازی
  • اهداف و آینده پروژه
  • بررسی قیمت THG و THC
  • جمع بندی

بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان

تتان آرنا

در بازی تتان آرنا دو توکن درون بازی وجود دارد، THC یا تتان کوین و THG یا تتان جم که توکن خود پروژه است. شما با بازی کردن در بخش‌های مختلف می‌توانید THC دریافت کنید و از آن برای معامله در مارکت بازی و یا باز کردن باکس برای دریافت NFT استفاده کنید.

از یک سری از بخش‌های بازی نیز می‌توان توکن THG دریافت کرد که برا ارتقا دادن قهرمان‌ها و به زودی استیک کردن می‌تواند کاربرد داشته باشد. به علاوه باید به این نکته توجه کرد که هر دو توکن در بازارهای خارجی قابل معامله و فروش هستند و شما می‌توانید کسب درآمد داشته باشید.

تعداد کل توکن‌های تتان آرنا 420 میلیون است که از این مقدار، 19 درصد به درون بازی اختصاص پیدا کرده و 21 درصد نیز به جوایز مربوط به استیک نسبت داده شده. این اعداد و ارقام نشان می‌دهد که مادامی که تیم سازنده به اهداف خود پایبند باشد، می‌توان آینده خوبی برای پروژه متصور شد.

در مقابل تعداد کل توکن‌های THC نامحدود است و هر میزان که از برد و باخت در بازی دریافت کنید، این تعداد افزایش می‌یابد. همین موضوع باید شده تا قیمت توکن از دست سازندگان خارج شود. باید دید در آینده تصمیمی برای کنترل قیمت ارز اتخاذ می‌شود یا خیر.

با بررسی تیم اصلی سازندگان بازی تتان آرنا به این نتیجه می‌رسیم که افرادی با تجربه با سابقه کاری خوب پشت پروژه قرار دارند و از آن حمایت می‌کنند. در صورت تمایل می‌توانید به بررسی رزومه سازندگان بپردازید و از صحت اطلاعات آن‌ها در LinkedIn اطمینان حاصل کنید.

نحوه کسب درآمد از بخش‌های مختلف بازی

تتان آرنا

در بازی تتان آرنا در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) 4 بخش مختلف برای کسب توکن‌های THC و THG وجود دارد. بازی تتان آرنا یک نوع بازی جنگی است. شما با توجه به نیروی قهرمان خود باید به سمت دشمن‌ها شلیک کنید و تلاش کنید آخرین نفری باشید که زنده می‌ماند تا بتوانید بیشترین مقدار جایزه را دریافت کنید.

در این بازی شما می‌توانید جعبه‌های متنوعی را خریداری کنید تا قهرمان جدید دریافت کنید و یا با استفاده از توکن‌ها، قهرمان خود را ارتقا دهید. همچنین می‌توانید قهرمان‌های دریافتی را در مارکت بازی به فروش برسانید و یا قهرمان مورد نظر را از مارکت خریداری کنید.

اهداف و آینده پروژه

در مورد اهداف و آینده پروژه تتان آرنا می‌توان به موارد زیادی اشاره کرد. مهم‌ترین بخشی که به بازی در سال 2022 اضافه خواهد شد، قابلیت استیک توکن THG در داخل بازی است و باید دید که مقدار سود سالیانه این پروژه چقدر خواهد بود و مزایای آن چه خواهد بود.

از دیگر بخش‌های بازی که اضافه خواهند شد می‌توان به تشکیل قبیله اشاره کرد. شما در آینده می‌توانید با افراد دیگر تشکیل قبیله دهید. از مزایای این بخش می‌توان به ماموریت‌های قبیله‌ای، جنگ‌های قبیله‌ای و رقابت‌های دوستانه اشاره کرد که به راه‌های کسب درآمد از بازی اضافه خواهند کرد.

بخش دیگر قابلیت خرید و یا به دست آوردن وسایل و لباس‌های تزئینی برای قهرمان است که هر کدام ویژگی‌های خاصی به قهرمان می‌دهند که در مبارزه به شما کمک خواهد کرد.

در نهایت سازندگان تتان آرنا قصد دارند تورنمنت‌های جهانی و زنده را راه اندازی کنند و بازی تتان آرنا را تبدیل به یک بازی جهانی و فراگیر کنند. با توجه به موارد ذکر شده، به نظر می‌رسد پروژه آینده خوبی در راستای پیشرفت بازی برای خود متصور است.

بررسی قیمت THG و THC

تتان آرنا
نمودار قیمت THG

توکن THG در اوج قیمتی خود در محدوده 20 دلار قرار داشته و با توجه به ریزش بازار ارزهای دیجیتال، در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) در محدوده 5 دلار قرار دارد و این اختلاف نشان می‌دهد که اگر سازندگان وظایف خود را به خوبی انجام دهند، رشد خوبی در انتظار THG است.  در صورت تمایل می‌توانید پیش بینی ارز THG را در وب سایت ما مطالعه بفرمایید.

تتان آرنا
نمودار قیمت THC

در مورد توکن THC قضیه متفاوت است. توکن THC از زمان انتشار دائماً ریزش داشته و دلیل این امر نیز نامحدود بودن توزیع توکن و فروش بالای برخی از بازیکنان می‌باشد. باید دید که در آینده تیم سازنده چه برنامه‌ای برای کنترل قیمت THC دارد.

جمع بندی

پروژه تتان آرنا یک بازی رایگان برای شروع است که شما می‌توانید از آن بازی کسب درآمد کنید و توکن‌های داخل بازی را دریافت کنید. تعداد بازیکنان این بازی نشان از استقبال خوبی دارد که از پروژه شده است. سازندگان بازی نیز تجربه خوب و کافی‌ای در زمینه طراحی بازی و ارزهای دیجیتال دارند. به علاوه اهداف و آینده پروژه نیز نشان می‌دهد که به عنوان یک پروژه بلند مدت می‌توان همزمان با کسب درآمد در آن سرمایه گذاری کرد.

به منظور خرید دلار دیجیتال پرفکت مانی و تتر با نازل‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه کارمزد، می‌توانید به صرافی ایران پرفکت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *