پیشبینی و آینده قیمت ارز DEGO/ رشد 50 درصدی دگو فایننس

  • 22 دی 1400
پیش بینی ارز dego

رمزارز Dego Finance، یک ارز دیجیتال Defi (سیستم مالی غیر متمرکز) و قابل جمع آوری (NFT) است که در سال 2020 به بازار جهانی وارد شد و هدف آن حذف واسط ها و سازمان های متمرکز در دنیای مالی است. این ارز غیر قابل معاوضه و همچنین غیر قابل تکثیر است و در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

هر کاربری مجاز است یک NFT راه‌اندازی کند و استخراج، مزایده و تجارت را آغاز کند و کل چرخه عمر محصول را پوشش دهد. پروتکل NFT Dego یک زیرساخت لایه دوم زنجیره ای برای پروژه های بلاک چین است که می تواند برای جذب کاربر و توزیع توکن مورد استفاده قرار گیرد.

دگو از یک مفهوم طراحی ترکیبی مدولار استفاده می کند که عناصر مختلف یک محصول را برای تشکیل زیرسیستم هایی با عملکردهای خاص ترکیب می کند.

ویژگی ارز دیجیتال DEGO

دگو فایننس یک اکوسیستم مستقل و باز NFT است که در آن هر کسی می تواند NFT صادر کند، استخراج، مزایده و تجارت را آغاز کند.

جامعه دگو می تواند سفیران را پیشنهاد و انتخاب کند. 10 داوطلب برتری که بیشترین تعداد آرا را دریافت می‌کنند به عنوان سفیران این توکن انتخاب می‌شوند، که سپس مدال سفیر Dego NFT را دریافت می‌کنند و به آنها حق می‌دهد که Dego را در رویدادهای صنعتی نمایندگی کنند.

دیگو توکن‌های ERC-20 هستند که از طریق استخراج نقدینگی استخراج می‌شوند. آنها به عنوان نماد حاکمیت و برابری اکوسیستم Dego عمل می کنند. کاربرانی که دارای این توکن هستند می توانند در پیشنهادات و رای گیری جامعه شرکت کنند و سود سهام مستمر دریافت کنند. DEGO یک سیستم توزیع منصفانه را بدون قرار دادن خصوصی یا پیش معدن اتخاذ کرده است.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال دگو فایننس (DEGO)

ارز دیجیتال دگو فایننس (DEGO) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 34.8 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 5.5 دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی دگو فایننس —> 3.44 – 4.61

نواحی مقاومتی دگو فایننس—>6.62 – 7.95

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید . این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال DEGO

در حال حاضر قیمت دگو فایننس در محدوده 5.5 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال DEGO می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :7.6 دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :8.8 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :10.7دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :11.8دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :19.3دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *