پیشبینی وآینده قیمت ارز DDX/درایوا دائو در پایین ترین سطح تاریخی خود!

  • 22 دی 1400
معرفی ارز DDX

Deriva DAO یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) برای مشتقات در اتریوم است که توکن این پلتفرم با نما ddx میباشد .

Deriva DAO با پرداختن به مشکلاتی که سایر صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز با آن مواجه هستند، می‌خواهد جای خالی موجود در تقاطع معاملات و بلاک چین را پر کند. Deriva با ایجاد یک DAO، امنیت ضعیف و مسائل نظارتی بالقوه ای را که CEX ها با آن مواجه هستند حل می کند و در نتیجه نگرانی های سانسور و یک نقطه شکست را حذف می کند.

ویژگی ارز دیجیتال DDX

هدف درایوا دائو (ddx) این است که با استفاده از یک معماری منحصر به فرد از DEX متمایز شود. برخلاف سایر صرافی‌ها، Deriva DAO معاملات و سایر تراکنش‌های مربوط به مبادلات را نه در یک بلاک چین عمومی، بلکه در شبکه اپراتور DerivaDEX خود انجام می‌دهد. DAO دو بخش از صندوق های بیمه ای سهامدار را از برنامه استخراج بیمه خود و صندوق های بیمه ارگانیک را از کارمزد مبادله خود در قسمت L2 مدیریت می کند تا از معامله گران در برابر اهرم دهی خودکار جلوگیری کند.

این راه حل سفارشی لایه دو به Deriva اجازه می دهد تا با CEX ها در سرعت و هزینه رقابت کند. معامله با فرکانس بالا تنها در صورتی امکان پذیر است که نهایی شدن تراکنش لایه دوم تضمین شود، که Deriva از طریق L2 سفارشی خود به آن دست می یابد. علاوه بر این، در این مورد، کاربران مجبور نیستند با هزینه های بالای گاز اتریوم خود را خسته کنند.

با استفاده از این معماری، Deriva بر فعال کردن عملکرد اصلی یک صرافی متمرکز به شیوه‌ای غیر نگهبانی تمرکز می‌کند، تمام وجوه توسط شبکه اتریوم محافظت شوند. برخلاف راه‌حل‌های دیگر L2 مانند zk-rollup یا جمع‌آوری خوش‌بینانه، ترتیب‌دهنده سفارش متمرکز هیچ اختیاری در مورد جریان سفارش در Deriva ندارد (مانند CEX) و کاربران از زمان انتظار طولانی برای تراکنش‌های زنجیره‌ای رنج نمی‌برند. (در صورت جمع آوری خوش بینانه).

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال درایوا دائو (DDX)

ارز دیجیتال درایوا دائو (DDX) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 110 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 3.5دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی درایوا دائو —> 1.7 – 3.1

نواحی مقاومتی درایوا دائو —>4.9 – 6.8

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید . این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال DDX

در حال حاضر قیمت درایوا دائو در محدوده 3.5 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال DDX می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :4.6دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :5.7دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :7.1دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :7.9دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :12دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *