معرفی پروژه بمب کریپتو/ کسب درآمد از بازی BombCrypto

  • 22 دی 1400
اخبار ارز1 6

پروژه بمب کریپتو بر روی شبکه بایننس قرار دارد. این پروژه یک بازی کریپتویی است که کار خود را در سال 2021 آغاز کرده است. در این بازی با تهیه NFT های موجود در بازی می‌توانید توکن مربوط به پروژه (BCOIN) دریافت کنید. در ادامه به بررسی جنبه‌های مختلف این پروژه می‌پردازیم.

فهرست مطالب

  • بررسی وایت پیپر، سیاست‌های پخش توکن و اعتبار سازندگان بازی
  • نحوه بازی و کسب درآمد و بخش‌های مختلف بازی
  • اهداف و آینده پروژه
  • بررسی نمودار قیمت BCOIN
  • جمع بندی

بررسی وایت پیپر، سیاست‌های پخش توکن و اعتبار سازندگان بازی

با بررسی وایت پیپر پروژه بمب کریپتو متوجه این موضوع می‌شویم که پروژه از روز اول برنامه مدونی برای رشد و گسترش پروژه داشته و دارد.

اولین نکته‌ای باید به آن اشاره کرد این است که تعداد کل توکن‌های بازی 100 میلیون توکن است که از این مقدار، 25 درصد به تیم سازنده تعلق دارد و در وایت پیپر ذکر شده که این 25 میلیون توکن یک سال قفل است و سپس با نرخ ثابت در یک سال بعد توزیع می‌شود.

بخش بزرگ دیگری از توکن‌ها (20 میلیون توکن) به جوایز بازی اختصاص دارد که در اواخر سال 2021 فعال شد و در حال حاضر به بازیکن‌های خود جایزه می‌دهد. این جوایز مربوط به بخش‌های مختلف بازی است که در ادامه راجع به آن صحبت خواهیم کرد.

در کل در مورد سیاست توزیع توکن پروژه باید گفت که تمامی توکن‌ها تا انتهای 2023 توزیع خواهند شد و همین امر باعث می‌شود که پروژه به ثبات بیشتری برسد و خطر ضررهای سنگین در آن وجود نداشته باشد.

در مورد اعتبار سازندگان بازی هم می‌توان به وب سایت اصلی بازی مراجعه کرد و رزومه اشخاص را مطالعه کرد و به منظور بررسی بیشتر می‌توان به LinkedIn هر شخص نیز مراجعه کرد تا از صحت اطلاعات ارائه شئه مطمئن شویم.

تیم SensePark که از سال 2011 در حال طراحی بازی است، سازنده این بازی می‌باشد و معتقد هستند که می‌توانند با 10 سال تجربه، یک بازی خوب در دنیای ارزهای دیجیتال تولید کنند. این مجموعه در 10 سال کاری خود، بیش از 40 بازی طراحی کرده و در مجموعه بیش از 100 میلیون دانلود دریافت کرده است.

نحوه بازی و کسب درآمد و بخش‌های مختلف بازی

بمب کریپتو

در بازی بمب کریپتو شما باید با داشتن توکن بازی باید ابتدا تعدادی قهرمان خریداری کنید. تعداد قهرمان‌های مورد نیاز بستگی به سرمایه مورد نظر شما و سودی که می‌خواهید از بازی دریافت کنید، دارد.

در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) بازی فقط یک بخش برای استخراج توکن دارد. در این بخش قهرمان‌هایی که دارید وارد یک محوطه پر از جعبه می‌شوند و شروع به گذاشتن بمب در اطراف جعبه‌ها می‌کنند و با منفجر شدن هر بمب، شما مقداری توکن استخراج خواهید کرد.

هر قهرمان انرژی مخصوص به خود را دارد. در صورتی که این انرژی به اتمام برسد، قهرمان به خواب می‌رود و باید دوباره انرژی آن پر شود. در برخی نقشه‌ها ممکن است بتوانید قهرمان آزاد کنید و در این صورت قهرمان‌های شما زیاد خواهند شد.

از دیگر بخش‌های بازی می‌توان به خرید خانه برای قهرمان‌ها اشاره کرد. در صورت داشتن خانه، قهرمان‌ها سریع‌تر استراحت می‌کنند و شما می‌توانید به صورت روزانه بیشتر توکن استخراج کنید.

اهداف و آینده پروژه

بمب کریپتو

از اهداف پروژه بمب کریپتو در آینده می‌توان به افتتاح مارکت درون بازی برای خرید و فروش قهرمان،لباس‌های قهرمان و وسایل تزئیینی برای خانه که می‌توانند قابلیت‌های خاصی به قهرمان‌ها بدهند، اشاره کرد.

در نیمه اول سال 2022 دو بخش داستانی و مبارزه با اشخاص دیگر به بازی اضافه خواهد شد و جذابیت بازی را بیش از بیش زیاد خواهد کرد. سپس تیم سازنده قصد دارد ماموریت‌های مختلف را به بازی اضافه کند تا بازیکنان به هر چه بیشتر بازی کردن ترقیب شوند.

در انتهای سال 2022 نیز تیم سازنده قصد ارائه یک دسته NFT جدید دارد که باید دید چه تاثیر در قهرمان‌ها و بازی خواهد داشت ولی چیزی که قطعاً مشخص است، آینده روشن این پروژه در سال 2022 است.

بررسی نمودار قیمت BCOIN

بمب کریپتو
نمودار قیمت توکن BCOIN

توکن درون بازی بمب کریپتو BCOIN نام دارد. برای خرید و فروش در بازی باید توکن BCOIN داشته باشید. این توکن در زمان عرضه در محدوده 1.7 دلار بوده. در زمان اوج قیمتی در محدوده 8 دلار بوده و به دلیل افت بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) در محدوده 3 دلار قرار دارد. این اختلاف قیمتی نشان از پتانسیل بالای توکن برای رشد در صورت رشد کلی بازار دارد.

جمع بندی

پروژه بمب کریپتو یک بازی کریپتویی است که در آن با خرید NFT های بازی، می‌توانید کسب درآمد کنید. تیم سازنده و حامی پروژه سابقه طولانی‌ در زمینه طراحی بازی‌های مختلف دارد و همین باعث افزایش اعتماد سرمایه گذاران به پروژه می‌شود.

با توجه به اهداف و پروژه‌های گسترش بازی در سال 2022 به نظر می‌رسد که بمب کریپتو می‌تواند در سال 2022 رشد خوبی داشته باشد و همراه با کسب درآمد از بازی یک سرمایه گذاری مناسب هم انجام داد.

به منظور خرید دلار دیجیتال پرفکت مانی و تتر با نازل‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه کارمزد، می‌توانید به صرافی ایران پرفکت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *