معرفی پروژه اسپلینترلندز / کسب درآمد از بازی Splinterlands

  • 22 دی 1400
اخبار ارز 6

پروژه اسپلینترلندز یک پروژه بازی محور روی شبکه اتریوم است. اسپلینترلندز یک بازی کارتی است که در سال 2021 وارد دنیای ارزهای دیجیتال شد. این بازی برای شروع کاملاً رایگان است ولی شما می‌توانید با خرید کارت‌ها و NFT های بهتر خود را تقویت کرده و سرعت پیشرفت خود را زیاد کنید. در ادامه به بررسی جنبه‌های مختلف این پروژه خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

  • بررسی وایت پیپر و سیاست‌های کنترل توکن
  • نحوه کسب درآمد از اسپلینترلندز
  • اهداف و برنامه‌های آینده پروژه
  • بررسی قیمت توکن SPS و DEC
  • جمع بندی

بررسی وایت پیپر و سیاست‌های کنترل توکن

اسپلینترلندز

در بازی اسپلینترلندز دو توکن وجود دارد. توکن SPS که مربوط به خود پروژه است و توکن DEC که دومین توکن درون بازی پروژه است. تعداد کل توکن‌های SPS 3 میلیارد توکن است که با توجه به برنامه ارائه شده توسط سازندگان پروژه تا 65 ماه پس از توزیع اولیه به طور کامل در بازار پخش خواهد شد.

از این 3 میلیارد توکن، 900 میلیون توکن مربوط به کسب درآمد از بازی و 900 میلیون توکن دیگر نیز مربوط به جوایز استیک کرد می‌باشد. این اعداد نشان می‌دهد که تقریباً 60 درصد از توکن‌ها قرار است در اختیار بازیکنان قرار گیرد و این خبر خوبی برای بازیکنان اسپلینترلندز است.

از دیگر عواملی که باعث ثبات این پروژه در بازار ارزهای دیجیتال شده است، تخصیص دادن بخش قابل توجهی از توکن‌ها به زیرسازی، حمایت و تبلیغ و گسترش پروژه می‌باشد.

نحوه کسب درآمد از اسپلینترلندز

همانطور که در بالا اشاره شد، بازی اسپلینترلندز یک بازی کارتی است. شما در این بازی تعدادی کارت در اختیار دارید که هر کدام ویژگی‌ها و قابلیتی خاص دارند. با توجه به بازی و کارت‌های حریف، شما باید استراتژی و نحوه بازی مناسب را پیدا کنید تا بتوانید حریف خود را شکست دهید.

همچنین اشاره شد که در بازی 2 توکن SPS و DEC نقش مهمی دارند. این توکن‌ها در بازارهای بیرونی قابل معامله هستند و شما می‌توانید از آن‌ها کسب درآمد کنید. در بازی بخش‌های مختلفی وجود دارد که با توجه به امتیاز، قدرت، تعداد بردها و رتبه شما در انتهای فصل به شما توکن SPS و DEC خواهد داد.

یکی دیگر از جنبه‌های کسب سود از بازی، قابلیت استیک کردن SPS در بازی می‌باشد. اگر شما دید مثبت و بلندتری نسبت به پروژه دارید، می‌توانید توکن‌های دریافتی خود را در استخرهای موجود در بازی، استیک کنید و به صورت سالیانه سود دریافت کنید. مقدار این سود با توجه به تعداد افراد حاضر و قیمت توکن، تغییر خواهد کرد.

نکته جالبی که باعث شده توجه بسیاری از بازیکنان در این حجم از بازی‌های موجود در بازار به این بازی جلب شود، رایگان بودن آن برای شروع است. شما می‌توانید ماجراجویی خود را به صورت رایگان آغاز کنید و به مرور کارت‌های خود را قوی کنید. البته اگر تمایل به پیشرفت سریع‌تر داشته باشید، می‌توانید از مارکت بازی کارت‌های قوی‌تر تهیه کنید و جوایز خود را افزایش دهید.

اهداف و برنامه‌های آینده پروژه

اسپلینترلندز

در مورد اهداف و برنامه‌های پروژه می‌توان به همکاری آن با Brave اشاره کرد. Brave یک مرورگر اینترنت است و اگر شما اسپلینترلندز را در مرورگر Brave بازی کنید، با توجه به زمانی که در بازی آنلاین هستید، توکن اضافه دریافت خواهید کرد.

اسپلینترلندز در وایت پیپر خود اعلام کرده که 3 بخش جدید برای دریافت جایزه به بازی اضافه خواهد شد و تعدادی سیاست درون بازی برای کنترل قیمت توکن‌ها. از جمله این اهداف و پروژه‌ها می‌توان به رقابت‌های رتبه‌دار، مبارزه‌های قبیله‌ای و پروژه SPS Land Expansion اشاره کرد که احتمالاً مربوط به زمین‌های مجازی در دنیای متاورس دارد.

خبر ورود اسپلینترلندز به دنیای متاورس می‌تواند تاثیر بسیار مثبتی بر روی قیمت و رشد پروژه داشته باشد. باید منتظر ماند و دید که آیا سازندگان به اهداف اعلام شده، پایبند هستند یا خیر.

بررسی قیمت توکن SPS و DEC

اسپلینترلندز
نمودار قیمت توکن SPS

توکن SPS در زمان انتشار خود تحت تاثیر هیجان پروژه از 20 سنت تا  محدوده 1.2 دلار رشد داشته. سپس با متعادل شدن جو پروژه، اصلاح انجام شده و مجدد رشد خوبی را تا محدوده 90 سنت تجربه کرده. در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) قیمت توکن در محدوده 16 سنت قرار دارد و این نشان از احتمال سوددهی خوب دارد. در صورت تمایل می‌توانید پیش بینی قیمت SPS را در وب سایت ما مطالعه بفرمایید.

اسپلینترلندز
نمودار قیمت توکن DEC

اما توکن DEC شرایط متفاوتی دارد. این توکن رشد چندانی نداشته و به طبع ریزش زیادی نیز نداشته و دلیل این امر نیز درون بازی بودن این توکن است. البته در چند صرافی غیرمتمرکز وجود دارد و می‌توان برای ورود به بازی از ان صرافی‌ها تهیه کرد. قیمت این توکن از محدوده 0.5 سنت تا محدوده 0.3 سنت ریزش داشته.

جمع بندی

پروژه اسپلینترلندز از بازی‌های کارتی و مبارزه‌ای در فضای ارزهای دیجیتال است که اهداف و پروژه‌های خوبی در سر دارد و می‌تواند سود خوبی را برای سرمایه‌گذاران خود به همراه داشته باشد. حتی خبر وارد شدن بازی در فضای متاورس که از اهداف پروژه است، می‌تواند باعث رشد بی‌نظیر توکن شود.

در آخر باید به این موضوع اشاره کرد که اسپلینترلندز یک پروژه زود بازده نیست ولی در صورت همراهی با پروژه و کسب درآمد در حین بازی کردن، می‌توان در آینده سود خوبی از آن کسب کرد.

به منظور خرید دلار دیجیتال پرفکت مانی و تتر با نازل‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه کارمزد، می‌توانید به صرافی ایران پرفکت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *