پیشبینی و آینده قیمت ارز CHI /رشد زایا تا محدوده 50 سنت !

  • 21 دی 1400
معرفی ارز CHI

رمزارز CHI)Xaya)، یک ارز دیجیتال قابل جمع آوری (NFT) است که در سال 2020 به بازار جهانی وارد شد و این توکن غیر قابل معاوضه و همچنین غیر قابل تکثیر است.

Xaya یک پلت فرم آگنوستیک زبان (دستگاه یا نرم‌افزار می‌تواند داده‌ها را در چندین قالب یا از چندین منبع دریافت کند و همچنان آن داده‌ها را به‌طور مؤثری پردازش کند.) و بلاک چین برای ایجاد بازی ها و برنامه های کاملاً غیرمتمرکز، بدون مجوز، بدون اعتماد و بدون سرور است.

 CHI ارز اصلی بلاک چین Xaya است.

Xaya مسائل مقیاس پذیری را برای بلاک چین ها برای عملکرد و پیچیدگی محاسباتی برای بازی ها / dapp ها حل می کند.

Xaya یک کد بلاک چین سفارشی است که از بیت کوین و Namecoin جدا شده است. از بلاک چین به عنوان پایگاه داده ذخیره سازی مشابه آنچه در Namecoin انجام می شود استفاده می کند. با استفاده از این پایگاه داده، امنیت رمزنگاری را برای بازی ها / dapp ها تضمین می کند.

فناوری کانال بازی Xaya، بازی‌ها و برنامه‌های انبوه چند نفره آنلاین (MMO) را امکان‌پذیر می‌کند.

ویژگی ارز دیجیتال chi

مقیاس پذیری یک نگرانی اصلی برای اکثر سیستم های بلاک چین است. اگر محاسبات پیچیده و ذخیره سازی مورد نیاز باشد، تقویت می شود، به عنوان مثال. هنگام ایجاد منطق پیچیده روی زنجیره در سیستم های قرارداد هوشمند مانند اتریوم.

برای حل مقیاس ‌پذیری، Xaya یک رویکرد دوطرفه را اجرا می‌کند: طراحی اولیه با پردازنده‌های حالت بازی جدا از بلاک‌چین هسته، اجازه می‌دهد تا محاسبات را برای برنامه‌های کاربردی جداگانه از شبکه اصلی، شبیه به نحوه عملکرد جمع‌آوری‌ها در اتریوم (به جز طراحی بسیار ساده تر و تمیزتر).

برای افزایش بیشتر مقیاس‌پذیری و کاهش هزینه در دسترس بودن داده‌ها در زنجیره، Xaya همچنین Game Channels را پیاده‌سازی می‌کند، یک فناوری بررسی‌شده همتا که امکان انجام تراکنش‌های نامحدود در ثانیه را فراهم می‌کند .

Xaya از این نظر منحصر به فرد است که بازی‌های کاملاً غیرمتمرکز، غیرقابل اعتماد، بدون مجوز و بدون سرور را به زبان برنامه‌نویسی و شیوه‌ای آگنوستیک بلاک چین فعال می‌کند. دارایی های سایر بلاک چین ها را می توان به راحتی در یک Xaya GSP گنجاند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال زایا (CHI)

ارز دیجیتال زایا (CHI) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 2 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.35دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی زایا—> 0.24 – 0.32

نواحی مقاومتی زایا—>0.45– 0.56

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید . این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال XAYA

در حال حاضر قیمت زایا در محدوده 0.35 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال CHI می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :0.47 دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :0.52دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.67دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :0.79دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :1 دلار

برای خرید دلار های دیجیتال و همچنین خرید ارز تتر میتوانید ، ارز مورد نظر خود را در بهترین صرافی ارز دیجیتال با بهترین نرخ های موجود و بدون کارمزد خریداری نمایید .

ورود به صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *