پیشبینی وآینده قیمت ارز MONI/ مانستا اینفیتی 1 دلاری !

  • 21 دی 1400
معرفی ارز MONI

MONI (Monsta Infinite) یک ارز درون بازی در بازی نبرد هیولا مبتنی بر کارت MMORPG است که بر روی بلاک چین ساخته شده است. Monsta Infinite به‌عنوان یک دنیای بازی برای کسب درآمد، به گیمرها اجازه می‌دهد در حین کاوش در دنیای مجازی درآمد واقعی کسب کنند.

با وجود اینکه Monsta infinite در ابتدا به عنوان انشعابی با هزینه ورودی پایین‌تر از یک جهان توزیع‌شده دیگر یعنی Axie Infinite طراحی شد، در نهایت Monsta infinite به طور منحصربه‌فردی به تعدادی از مسائل مرتبط با دنیای بازی‌های NFT پرداخت.

در طول گیم پلی، کاربران تیمی از موجودات به نام MONSTAs را می سازند و در نبردهای کارتی با دیگر بازیکنان یا حریفانی که توسط کامپیوتر کنترل می شوند، رقابت می کنند. علاوه بر این، Monsta Infinite از یک ویژگی جهان باز پشتیبانی می کند که به گیمرها اجازه می دهد یک شبکه اجتماعی توسعه دهند و در رویدادهای زنده شرکت کنند.

به غیر از MONI، بازی دارای یک ارز بومی دیگر STT (Stamen Tellus) است. در حالی که MONI به عنوان یک توکن حاکمیتی در نظر گرفته می‌شود و به دارندگان این امکان را می‌دهد تا در مورد تصمیم‌های اصلی در پلتفرم رأی دهند و از طریق MONI stacking سود ببرند، STT عموماً برای خرید دارایی‌های درون بازی استفاده می‌شود. STT از طریق شرکت در نبردها، جمع آوری سود سهام از مالکیت زمین و پرورش و فروش شخصیت های بازی – MONSTAs به دست می آید.

ویژگی  ارز دیجیتال MONI

Monsta Infinite مشکل رقابت ناعادلانه در طول نبردهای PvP را با استفاده از سیستم رتبه بندی Elo حل می کند. روشی که توسط یک پروفسور فیزیک آرپاد الو ابداع شده است، حریفان نبرد بازی را مطابق با رتبه، نتایج مسابقه اخیر، سطح مهارت و ویژگی هایشان جفت می کند.

با فراهم کردن فرصتی برای کاربران برای مبارزه در “کلاس وزن” خود، این پلتفرم قصد دارد یک محیط رقابتی سالم ایجاد کند و روند بازی را برای بازیکنان با سطوح مختلف لذت بخش کند.

این اکوسیستم از مکانیسم افزایش اعضای بدن شخصیت های بازی پشتیبانی می کند که به معنای دریافت کارت مهارت جدید برای MONSTA ارتقا یافته است.

طبق طراحی بازی، برای تقویت شخصیت، بازیکن باید یکی از MONSTAهای دیگر تیم را قربانی کند. این رویکرد توسعه‌دهندگان را قادر می‌سازد تا جمعیت گونه‌های افسانه‌ای را کنترل کنند و نقدینگی دارایی را حفظ کنند.

برخی از کاربران تمایل دارند کشاورزی منابع را خودکار کنند تا به‌طور غیرصادقانه ارزش‌های درون بازی را به دست آورند. از طریق استفاده از ربات ها، آنها باعث کاهش ارزش بردهای به دست آمده برای بازیکنان واقعی می شوند.

Monsta Infinite از توزیع عادلانه منابع حمایت می کند و مکانیک های ضد ربات را در بازی ادغام می کند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال مانستا اینفیتی (MONI)

ارز دیجیتال مانستا اینفیتی (MONI) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 2.76 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.72دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی مانستا اینفیتی —> 0.48 – 0.66

نواحی مقاومتی مانستا اینفیتی —>0.8– 1

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید . این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال MONI

در حال حاضر قیمت مانستا اینفیتی در محدوده 0.72 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال MONI می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :1 دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :1.15دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :1.4دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :1.6دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :2.6دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *