معرفی پروژه موباکس (MOBOX) / کسب درآمد از توکن MBOX

  • 21 دی 1400
اخبار ارز4 7

پروژه موباکس بر روی شبکه بایننس فعالیت دارد. این پروژه در سال 2021 بخش‌های متعددی را به فضای مجازی خود (MOMOverse) اضافه کرد و با این کار متاورس بازی را بیش ار بیش گسترش داد. به علاوه راه‌های کسب درآمد از توکن MBOX نیز بسیار تنوع پیدا کرد. در ادامه به بررسی جنبه‌های مختلف این پروژه خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

  • بخش NFT Farmer
  • بخش ChainZ Arena
  • بخش Block Brawler
  • بخش Token Master
  • آینده پروژه
  • بررسی قیمت توکن MBOX
  • جمع بندی

بخش NFT Farmer

موباکس

در این بخش از بازی موباکس شما باید برای کسب درآمد MOMO داشته باشید تا بتوانید توکن MBOX را به صورت روزانه استخراج کنید. متناسب با ویژگی‌ها و قدرت استخراج MOMO مقدار توکن دریافتی متفاوت خواهد بود. علاوه بر خرید مومو از مارکت، می‌توانید باکس هم خریداری کنید و شانس خود را برای گرفتن موموهای خاص‌تر بسنجید.

در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) مقدار توکن قابل دریافت به ازای قدرت استخراج 1000 در بازی تقریباً 7 توکن MBOX به صورت روزانه است. این مقدار با توجه به کل قدرت استخراج موجود در بازی متغیر خواهد بود.

از دیگر بخش‌های موجود در این بخش می‌توان به توانایی استیک کردن توکن خود اشاره کرد و متناسب با آن به صورت سالیانه سود خود را به صورت توکن MBOX دریافت کرد.

بخش ChainZ Arena

موباکس

در این بخش از بازی موباکس شما می‌توانید با داشتن کارت‌های مختلف به رقابت با سایر افراد بپردازید. در واقع این بخش از بازی مانند بسیاری از بازی‌های کریپتویی یک بازی کارتی است که دارای چالش‌های روزانه، هفتگی و ماهیانه است و متناسب با پیشرفت شما در بازی، به شما توکن MBOX تعلق می‌گیرد.

همزمان با کسب درآمد از بازی کارت‌های شما نیز قوی‌تر خواهند شد و به زودی می‌توانید آن‌ها را در مارکت بازی به فروش برسانید و از آن این طریق نیز کسب درآمد داشته باشید. این بخش مورد علاقه آن دسته از کاربران است که به مبارزه با سایر افراد علاقه دارند و می‌توانند استراتژی خوبی برای پیروزی ترتیب دهند.

بخش Block Brawler

موباکس

در این بخش از بازی موباکس شما باید با توجه به نیروهایی که در اختیار دارید، ترکیب مناسب برای حمله و دفاع و استراتژی مناسب را اعمال کنید تا بتوانید در مراحل مختلف بازی پیروز شوید.

این بخش از بازی کمانند بخش قبل برای شروع رایگان است و می‌توان از آن برای کسب توکن‌های درون بازی و نهایتاً توکن MBOX استفاده کرد و کسب درآمد کرد.

بخش Token Master

موباکس

در این بخ از بازی موباکس شما باید 3 مومو داشته باشید تا بتوانید وارد بخش‌های رقابتی و یا ماجراجویی شوید و شروع به جمع کردن سکه‌های درون بازی کنید. در صورتی که شما بتوانید حریف خود را در جمع آوری سکه شکست دهید، برنده رقابت خواهید بود.

در انتهای هر فصل از بازی نفرات برتر با توکن MBOX جوایز خود را دریافت خواهند کرد و می‌توانند موموهای خود را ارتقا دهند و یا موموهای خاص‌تر خریداری کنند.

آینده پروژه

موباکس

همانطور که تا کنون متوجه شدید، موباکس برای پیشرفت و تنوع بخشیدن به متاورس خود بسیار تلاش کرده است. در همین راستا به زودی بخش Tactical Party Slayer به بازی اضافه خواهد شد که یک بازی دیگر و متنوع برای کسب درآمد خواهد بود. در حال حاضر جزئیاتی از این طرح وجود ندارد و باید منتظر اخبار منتشره توسط سازندگان بازی باشیم.

به علاوه یک پروژه جدید به نام MOland نیز قرار است به بازی اضافه شود که شما بتوانید در آن زمین خریداری کنید و با استفاده از موموهای خود، به گسترش قلمرو و زمین خود بپردازید.

پروژه‌های زیادی در بازار ارزهای دیجیتال زمین‌های مجازی را به فروش رسانده‌اند. موباکس هم از این قائله مستثنی نیست و به پشتوانه شبکه بایننس می‌تواند در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن در این زمینه داشته باشد.

با توجه به گسترش فعلی پروژه و اهداف ذکر شده در وایت پیپر پروژه می‌توان امید داشت که در آینده با اعمال سیاست‌های کنترلی مناسب، شاهد فراگیر شدن موباکس در دنیای ارزهای دیجیتال و سر زبان افتادن آن باشیم.

بررسی قیمت توکن MBOX

اخبار ارز5 4
نمودار قیمت توکن MBOX

توکن MBOX در زمان اوج خود در محدوده 15 دلار گرفته و با نزول بازار ارزهای دیجیتال، به محدوده 4 دلار بازگشته است.

با توجه به نمودار قیمتی نیز می‌توان دریافت که قیمت 15 دلار برای این توکن به صورت هیجانی اتفاق افتاده و باید انتظار یک اصلاح می‌داشتیم که این اصلاح هم اتفاق افتاد. اکنون می‌توان با آهنگ پایدارتری انتظار رشد و گسترش پروژه را داشت. در صورت تمایل می‌توانید پیش‌بینی توکن MBOX را در وب سایت فارسی کریپتو مطالعه فرمایید.

جمع بندی

در آخر باید به این نکته اشاره کرد که موباکس در سال 2021 تمام تلاش خود را برای تنوع بخشیدن به راه‌های کسب درآمد از بازی را به کار بسته است و باید اقرار کرد که در این راه نیز بسیار موفق بوده. از یک سو موباکس در حال حاضر جزو پروژه‌های بازی محور خوب و مطرح در دنیای ارزهای دیجیتال می‌باشد.

از سویی دیگر اهداف و آینده‌ پروژه نشان می‌دهد که این انتهای راه موباکس نیست و می‌توان با یک دید بلندمدت در این پروژه سرمایه گذاری کرد و سود خوبی دریافت کرد.

به منظور خرید دلار دیجیتال پرفکت مانی و تتر با نازل‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه کارمزد، می‌توانید به صرافی ایران پرفکت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *