پیشبینی و آینده قیمت ارز PNK/ رشد 30 درصدی کلروس!

  • 20 دی 1400
معرفی ارز pnk

رمزارز Kleros، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2018 به بازار جهانی وارد شد و در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

Kleros با نماد (pnk) اساساً برای DApps طراحی شده است، با این حال، این یک سیستم داوری غیرمتمرکز و ارزان است که می تواند توجه خارج از صنعت بلاک چین را به خود جلب کند.

این یک پلتفرم حل اختلاف چند منظوره طراحی شده است که می تواند در بسیاری از موارد به عنوان یک سرویس قضاوت قانونی عمل کند.

این شامل حل و فصل اختلافات امانی، نقض خط مشی شبکه های اجتماعی، و حل و فصل اوراکل است. توکن PNK نقش مهمی در همه این موارد ایفا می کند زیرا مبلغی که توسط هیئت منصفه سپرده می شود به طور مستقیم با احتمال انتخاب آنها برای یک پرونده مرتبط است. همچنین به عنوان یک انگیزه اقتصادی برای اعضای هیئت منصفه برای صادق بودن در پرونده ها عمل می کند.

PNK همچنین به آنها قدرت رای می دهد که به تعداد توکن هایی که دارند بستگی دارد. این به مالکان انگیزه می‌دهد تا توکن‌هایی را برای اهداف حاکمیتی نگهداری کنند، زیرا اعضای هیئت منصفه نیز به صورت موردی در قالب هزینه‌های داوری در ETH پرداخت می‌شوند.

کاربرد ارز دیجیتال کلروس (pnk)

Kleros برای Dapps طراحی شده است که مخاطبان اصلی آن هستند. با این حال می‌توان تصور کرد که یک سیستم داوری غیرمتمرکز، قابل اعتماد و نسبتاً ارزان به خارج از اکوسیستم blockchain سنتی جذب شود.

مدیریت اختلافات، خدمات پس از فروش و “پشتیبانی”، بودجه‌ای گران قیمت برای شرکت‌ها در بر دارد، اما اگر راه حلی  جایگزین برای اختلافات تجاری آنلاین وجود داشته باشد، می‌تواند جذاب باشد.

توکن PNK یک توکن ERC-20 است که بر پایه Ethereum ساخته شده است:  این یک توکن سودمند با منبع ثابت (واحدهای 1B) است که نمی‌تواند با اتر جایگزین شود.

Kleros انگیزه‌های اقتصادی ایجاد کرده است تا دارندگان توکن‌های PNK بتوانند از طریق کار خود به سود دسترسی یابند. این کار می‌تواند عضویت در مقام داوری از این طریق با اخذ هزینه‌های داوری بوده یا شرط بندی در مورد رشد پروژه Kleros و در نتیجه موارد داوری باشد که برای کاربران سود در بر دارد. در این دوره، توکن‌های ارز در دسترس نیستند و عرضه‌ی موجود کاهش می‌یابد.

علاوه بر این، هیچ مکانیزم سوختن یا کاهش عرضه پول، یا مکانیسم سود سهام برای پشتیبانی از ارزش رمز وجود ندارد.  این دارایی  به عنوان یک سرمایه گذاری بسیار پر خطر با پاداش بالقوه بالا برای کاربران در نظر گرفته می‌شود.  Kleros می‌تواند به یک بازیکن اصلی در زمینه آربیتراژ تبدیل شود یا به سادگی موفق به یافتن مخاطبان خود نشود.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال کلروس (PNK)

ارز دیجیتال کلروس در بالاترین قیمت خود تا محدوده 0.43 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.1 دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی کلروس—> 0.094–0.071

نواحی مقاومتی کلروس—>0.12– 0.15

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید . این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال کلروس (PNK)

در حال حاضر قیمت کلروس در محدوده 0.1 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال PNK می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :0.15 دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :0.17دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.20دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :0.23دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :0.46دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *