پیشبینی و آینده قیمت ارز OOKI/ ریزش 40 درصدی اوکی !

  • 20 دی 1400
معرفی ارز ooki

Ooki یک پروتکل غیرمتمرکز برای معاملات حاشیه، استقراض، وام و سهام است که ساخت برنامه های غیرمتمرکز را برای وام دهندگان، وام گیرندگان و معامله گران امکان می دهد تا با انعطاف پذیرترین پروتکل مالی غیرمتمرکز در چندین بلاک چین تعامل داشته باشند. Ooki یک پروژه کاملاً غیرمتمرکز است که توسط جامعه اداره می شود و توسط جامعه برای همه تغییرات عمده در پروتکل اداره می شود.

Ooki یک پروژه کاملاً غیرمتمرکز است که توسط جامعه اداره می شود و توسط جامعه برای همه تغییرات عمده در پروتکل اداره می شود. توکن OOKI یک توکن حکومتی است که به جامعه اوکی اجازه می‌دهد تا از طریق قرار دادن توکن اوکی و رای دادن در Ooki DAO، پروتکل را اداره کند.

اکوسیستم اوکی برای تأکید بر کنترل جامعه بر پروتکل از طریق حاکمیت، به اشتراک گذاری هزینه ها و رای دادن طراحی شده است.

ویژگی های ارز اوکی (OOKI)

پروتکل Ooki چهار سرویس اصلی را به کاربران خود ارائه می دهد:

تجارت حاشیه اهرمی، استقراض/وام دادن، و سهامداری.

تجارت

تجارت در هسته پروتکل Ooki قرار دارد. کاربران می توانند به راحتی موقعیت های معاملاتی اهرمی بلند یا کوتاه را با نرخ بهره ثابت باز کنند.

قرض گرفتن / قرض دادن

پروتکل اوکی همچنین به کاربران این امکان را می دهد که وجوه را با وثیقه قرض کنند و همچنین وجوه قرض دهند و سود کسب کنند. ویژگی منحصر به فرد پروتکل اوکی وجود نرخ بهره ثابت در وجوه استقراضی است. کاربران را قادر می سازد تا از هزینه وام خود اطمینان داشته باشند.

شرط بندی

کاربران می توانند توکن های اوکی را به اشتراک بگذارند تا درصدی از هزینه های پلتفرم را به دست آورند. چند زنجیره ای پروتکل Ooki در حال حاضر از سه بلاک چین پشتیبانی می کند: اتریوم، پلیگان و زنجیره هوشمند بایننس. بلاک چین های جدید به طور منظم پس از اجماع جامعه اضافه خواهند شد.

صندوق بیمه صندوق

بیمه اوکی برای پوشش هر گونه خسارت غیرمنتظره ناشی از هک استفاده می شود. علاوه بر این، اوکی بیش از 1 میلیون دلار از طریق بیمه Tidal پوشش می دهد.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال اوکی (OOKI)

ارز دیجیتال اوکی در بالاترین قیمت خود تا محدوده 1.8 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.023 دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی اوکی—> 0.021– 0.01

نواحی مقاومتی اوکی—> 0.026– 0.031

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید . این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال اوکی (OOKI)

در حال حاضر قیمت اوکی در محدوده 0.023 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال OOKI می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :0.032 دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :0.036دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.046دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :0.050دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :0.82دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *