پیشبینی وآینده قیمت ارز Nuls / نولز 1 دلاری !

  • 20 دی 1400
معرفی ارز NULS

ارز دیجیتال نولز (NULS) یک پلتفرم بلاکچینی با منبع آزاد است که هدف آن ارائه ابزارهای توسعه و راه حل‌های سریع تجاری برای توسعه دهندگان بلاکچین است. ویژگی‌های اصلی این پلتفرم شامل خدمات خرد، قرارداد هوشمند، قابلیت همکاری بین زنجیره‌ای و ایجاد زنجیره فوری است.

توکن NULS دارایی اصلی بلاکچین نولز است و اجرای قرارداد هوشمند و همچنین سایر خدمات موجود در شبکه را امکان پذیر می‌کند.

هدف ارز دیجیتال nuls

هدف بلاک چین Nuls فراهم آوردن بستری برای واحدهای تجاری برای ایجاد و استقرار برنامه های غیر متمرکز خود برای حل مشکلاتی است که در دنیای واقعی با آنها روبرو هستند.

اکثر بلاک چین ها از فناوری قراردادهای هوشمند استفاده کرده اند. با این حال ، اکثر آنها با هزینه های استقرار برنامه های غیر متمرکز مشکل دارند ، بعضا برخی از آنها در دنیای تجارت چندان مناسب نیستند. آنجاست که نولز وارد شده و راهی را برای کاهش بار بر روی زنجیره اصلی بلاک چین خود، با معرفی زنجیره های جانبی، برای جداسازی رویدادها و خدمات در بلاک چین ابداع کرده است.

بنابراین ، Nuls مکانیزم های کاربردی اجرای قراردادهای هوشمند را با اجماع بین زنجیره ای ارائه می دهد ، بنابراین هزینه تولید و استقرار برنامه های غیر متمرکز را کاهش می دهد و در عین حال سفارشی سازی توسعه دهندگان را برای برنامه های تجاری مختلف آسان می کند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال نولز (nuls)

ارز دیجیتال نولز در بالاترین قیمت خود تا محدوده 2 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.62 دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی نولز—> 0.41 – 0.58

نواحی مقاومتی نولز—>0.74 – 0.93

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید . این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال نولز (nuls)

در حال حاضر قیمت نولز در محدوده 0.62 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال nuls می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :0.86 دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :1 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :1.2 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :1.31دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :2.2 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *