پیشبینی و آینده قیمت ارز AURY / آئوری در پایین ترین سطح تاریخی خود

  • 19 دی 1400
معرفی ارز AURY
آئوری (AURY) یک بازی ژاپنی است که بر روی پلتفرم Solana ساخته شده و در یک دنیای آینده نگر ساخته شده است.بازیکنان می توانند بین حالت های مختلف بازی، مانند حالت بازی انفرادی و دو حالت چند نفره، یکی را انتخاب کنند.
حالت بازی انفرادی یک بازی اسکرول جانبی کاملاً دستی در انیمیشن دو بعدی است. بازیکنان تلاش میکنند Helios را دنبال‌کنند، یک قهرمان گربه‌مانند آینده‌نگرکه باید ماموریت‌ها را انجام دهد و با NPC‌ها صحبت کنند و برای پیشبرد طرح، مخالفان را شکست دهند.
حریفان شکست‌خورده به‌عنوان NFT به دست خواهند آمد که بعداً می‌توانند به عنوان بخشی از حالت چند نفره استفاده شوند.
در این بازی بازیکنان می‌توانند NFT‌هایی را که با شکست دادن هیولاها به دست آورده‌اند، به اشتراک بگذارند تا پوسته‌های درون بازی، کارت‌های منحصربه‌فرد و افسانه‌ای و پاور آپ‌ها را ببرند.
این اقلام می توانند بعداً علیه سایر بازیکنان استفاده شوند یا در بازار بومی معامله شوند. این تیم همچنین یک حالت بازیکن در مقابل بازیکن را برنامه ریزی کرده است، که در آن گیمرها می توانند با انتخاب پنج آیتم و کارت خود برای مبارزه در یک مسابقه، یکدیگر را به چالش بکشند.
 برنده باید تمام نشانه های پرداخت شده برای شروع نبرد را جمع آوری کند. تابلوی امتیازات، بازیکنان را بر اساس دستاوردهایشان رتبه بندی می کند و به آنها اجازه می دهد تا برای جوایز رقابت کنند.

ویژگی ارز دیجیتال AURY

Aurory از همان روش بازی برای کسب درآمد استفاده می‌کند که باعث موفقیت بازی‌هایی مانند Axie Infinity (AXS) شده است. بازیکنان می‌توانند با انجام بازی، توکن‌ها و NFT‌هایی را به دست آورند که بعداً می‌توانند برای خرید آیتم‌ها در بازار استفاده شوند و شانس موفقیت خود را در بازی افزایش دهند.

NFT ها در جهان Aurory به نام Aurorians هستند و چندین ابزار کاربردی برای بازی دارند. اول، آنها به عنوان هویت بصری در بازی عمل می کنند. به عبارت دیگر، Aurorian بازیکن آواتار است.

 Aurorians به بازیکنان امکان دسترسی به حالت‌های بازی آینده را می‌دهد و به عنوان کلیدهایی برای آزمایش و تأیید حالت‌های اضافی که به بازیکن در مقابل بازیکن اضافه می‌شوند، عمل می‌کنند. در آینده، Aurorians قرار است به‌عنوان پوسته درون بازی که به صورت سه‌بعدی مدل‌سازی شده‌اند، عمل کنند که به بازیکنان اجازه می‌دهد در حالت‌های گیم‌پلی آینده تکامل پیدا کنند.

این NFTها همچنین می توانند به عنوان وثیقه برای استقراض نقدینگی در سرم DEX استفاده شوند. این تیم همچنین قصد دارد گزینه های کشاورزی و سهامداری برای توکن AURY داشته باشد.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال آئوری (AURY)

ارز دیجیتال آئوری (AURY) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 25 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 12.44 دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی آئوری—> 11.5 – 12.1

نواحی مقاومتی آئوری—> 13.3 – 14.5

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید . این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال آئوری (AURY)

در حال حاضر قیمت آئوری در محدوده 12.44 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال AURY می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :17.1 دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :20 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :24دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :27دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :33دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *