پیشبینی و آینده قیمت ارز ATRI/ رشد 3 برابری آتاری توکن!

  • 19 دی 1400
معرفی ارز ATRI
آتاری (ATRI) یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین اتریوم (ETH) است. این توکن توسط Atari Chain Ltd. - یک شرکت تابعه شرکت بازی های ویدیویی و لوازم الکترونیکی مصرفی Atari Interactive - به طور خاص برای نیازهای صنعت سرگرمی تعاملی طراحی شده است.
برنامه آتاری برای توکن ATRI خود تبدیل شدن به یک وسیله پرداخت جهانی برای صنعت بازی های ویدیویی است که به توسعه دهندگان و ناشران امکان می دهد گزینه های جدیدی برای کسب درآمد از محصولات خود، ادغام قراردادهای هوشمند، حفاظت از دارایی های درون بازی و موارد دیگر فراهم کند.
ATRI در 30 اکتبر 2020 در دسترس عموم قرار گرفت. قبل از آن، سه دور پیش فروش خصوصی در مارس-آوریل، سپتامبر و اکتبر 2020 انجام شد.

هدف و ویژگی ارز دیجیتال ATRI

هدف اصلی آتاری توکن،ایجاد صنعت سرگرمی تعاملی است. این هدف باایجاد یک ابزار غیرمتمرکز، ایمن و بدون مجوز برای انتقال ارزش بین بازیکنان و/یا پلتفرم‌های بازی ویدیویی است.

از نوامبر 2020، Atari Chain Ltd. در حال توسعه شبکه خود از پلتفرم‌های هوشمند، بازی‌های ویدیویی و کازینوهای آنلاین است که از یکپارچگی عمیق با ATRI پشتیبانی می‌کند و از مزایای مرتبط با ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک‌چین برخوردار می‌شود.

در آینده، این شرکت قصد دارد گزینه ادغام ATRI را به هر پلتفرم یا برنامه‌ای در صنعت بازی‌های ویدیویی گسترش دهد. آتاری یک توکن کاملا غیر متمرکز بر اساس استاندارد سازگاری ERC-20 اتریوم است.

این بدان معناست که می‌توان آن را به راحتی با زیرساخت‌های موجود اتریوم، مانند صرافی‌های آنلاین و کیف پول‌ها، ادغام کرد و امکان استفاده کاملاً جدید در صنعت بازی‌های ویدیویی را فراهم کرد.

یکی از نمونه‌های احتمالی ارائه شده توسط خود زنجیره آتاری، بازی‌های ویدیویی مبتنی بر مهارت است که به بازیکنان اجازه می‌دهد توکن‌های ATRI را در مقابل یکدیگر قرار دهند.

در این سناریو، برنده سهام ترکیبی را به خانه می برد و می تواند بلافاصله آن را به یک ارز دیجیتال متفاوت یا یک ارز سنتی مانند دلار آمریکا در هر صرافی سازگار با ERC-20 که ATRI در آن فهرست شده است، تبدیل کند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال آتاری (ATRI)

ارز دیجیتال آتاری(ATRI) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 25 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.044 دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی آتاری—> ۳.۷ – ۴.۴۲

نواحی مقاومتی آتاری—> ۵.۶ – ۷.۳

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید . این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال آتاری (ATRI)

در حال حاضر قیمت آتاری در محدوده 0.044 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال ATRI می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :0.06 دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :0.07دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.083دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :0.1دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :0.28دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *