معرفی پروژه اکسی اینفینیتی / کسب توکن SLP و AXS از بازی Axie Infinity

  • 19 دی 1400
اخبار ارز1 3

پروژه اکسی اینفینیتی عملاً از ابتدای سال 2018 کار خود را آغاز کرد. این پروژه در شبکه اتریوم فعالیت می‌کند. اکسی اینفینیتی یک بازی کارتی است که شما در آن توانایی کسب درآمد از بازی را خواهید داشت. توکن‌های داخل بازی SLP و AXS هستند که AXS توکن مخصوص به خود پروژه است. در ادامه به بررسی جنبه‌های مختلف این پروژه خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

  • بررسی وایت پیپر و اعتبار پروژه
  • توضیح نحوه شروع بازی و کسب درآمد از آن
  • اهداف آینده پروژه
  • تحلیل قیمتی SLP و AXS
  • جمع بندی

بررسی وایت پیپر و اعتبار پروژه

پروژه اکسی اینفینیتی کار خود را از سال 2018 با این ایده آغاز کرد که بتواند تبدیل به بزرگ‌ترین بازی کریپتویی شود. این هدف در ابتدا بسیار دور از ذهن به نظر می‌رسد ولی سازندگان بازی با اطمینان خاصی شروع به کار کردند و همین امر باعث شد که اکسی اینفینیتی در سال 2021 وارد جمع 50 پروژه برتر دنیای ارزهای دیجیتال شود.

اکسی اینفینیتی در ابتدا یک بازی کارتی ساده بود و به مرور با اضافه شدن بخش‌های جدید از جمله ماجراجویی و رقابت ماهانه، کسب درآمد از بازی راحت‌تر و به همین نسبت اعبار پروژه افزایش پیدا کرد.

اکسی اینفینیتی ثابت کرده که به اهداف خود پایبند است و همواره برای رسیدن به آن‌ها تلاش خواهد کرد. لذا همین شرایط باعث شده که افراد زیادی به آن اعتماد کنند و در سال 2021 به آمار خیره کننده 2 میلیون و 800 هزار بازیکن روزانه فعال برسد.

یکی از سیاست‌های اکسی اینفینیتی همواره تلاش برای ساختن یک مجموعه غیر متمرکز بوده، جایی که شما بتوانید کسب درآمد کنید، اکسی‌ها را خرید و فروش کنید و امکانات بی‌نظیر دیگری که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهد شد.

توضیح نحوه شروع بازی و کسب درآمد از آن

اکسی اینفینیتی

به منظور شروع بازی اکسی اینفینیتی شما باید کیف پول رونین را نصب کنید. سپس وارد مارکت شوید و اکسی مورد نظر خود را تهیه کنید. خرید و فروش در مارکت از طریق اتریوم انجام می‌شود ولی به دلیل اجرای پروژه روی لایه دوم، کارمزد آن بسیار کم می‌باشد. شما برای اینکه بتوانید بازی را شروع کنید، به 3 اکسی نیاز دارید. پس از خرید اکسی‌ها، شما چندین راه برای کسب درآمد از بازی خواهید داشت.

راه اول توکن درون بازی یا همان توکن SLP است. این توکن در قسمت‌های مختلف بازی قابل دریافت است. راه دوم کسب درآمد نیز توکن AXS می‌باشد که مربوط به خود پروژه است.

در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) شما می‌توانید از 3 بخش این توکن‌ها را دریافت کنید. بخش اول ماموریت‌های روزانه، هفتگی و ماهیانه است که برای شما تعریف می‌شود و با انجام آن‌ها توکن SLP دریافت می‌کنید.

بخش دوم، قسمت ماجراجویی یا رقابت با سیستم است. در این بخش نیز شما با پیروزی توکن SLP دریافت می‌کنید.

بخش سوم و هیجان انگیزترین بخش بازی، بخش Arena یا رقابت با سایر اشخاص است. در این بخش شما بسته به قدرت و کاپی که در بازی دارید، برای هر پیروزی SLP دریافت می‌کنید و در آخر هر فصل از بازی نیز بین هزار نفر برتر توکن AXS توزیع می‌شود.

اکسی اینفینیتی

اهداف آینده پروژه

اکسی اینفینیتی در حال حاضر اعلام کرده که دو توکن بازی دیگر به بازی اضافه خواهد شد. به علاوه اکسی اینفینیتی قصد دارد صرافی غیرمتمرکز مخصوص خود را راه اندازی کند. این‌ها پروژه‌هایی هستند که سازندگان به آن‌ها اشاره کرده‌اند و احتمالاً برای رسیدن به آن‌ها باید زمان زیادی با پروژه همراه بود.

از سویی دیگر اکسی اینفینیتی شروع به فروش زمین در فضای متاورس کرده است و قصد دارد به گفته خود سازندگان شهر مجازی اکسی‌ها را بسازد. شما در این زمین‌ها می‌توانید قلمروی خود را گسترش دهید، اکسی‌ها را تعلیم دهید و به قلمروهای دیگر حمله کنید و آن‌ها را غارت کنید.

تحلیل قیمتی SLP و AXS

اکسی اینفینیتی
نمودار قیمت توکن SLP

قیمت توکن SLP در زمان اوج خود 37 سنت را نیز دیده ولی در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) به دلیل فشار فروش توسط بازیکنان و نیز نزول بازار ارزهای دیجیتال، به حوالی 2 سنت رسیده است که نزول قابل توجهی داشته و همین امر باعث شده تا کسب درآمد از بازی اکسی اینفینیتی برای خیلی از افراد به صرفه نباشد.

اکسی اینفینیتی
نمودار قیمت توکن AXS

قیمت توکن AXS در سال 2021، 11818% رشد داشته و این نشان از اعتبار و رشد پروژه دارد که باعث شده اکسی جزو 50 پروژه برتر بازار ارزهای دیجیتال باشد. با در نظر گرفتن تمام این شرایط، توکن AXS برای سرمایه‌گذاری بلند مدت به نظر گزینه مناسبی خواهد بود. در صورت تمایل می‌توانید مقاله پیش بینی قیمت AXS را در وب سایت ما مطالعه بفرمایید.

جمع بندی

اکسی اینفینیتی در سال 2021 ثابت کرد که به اهداف خود پایبند است و با رشد خیره‌کننده بازار ارزهای دیجیتال را تحت تاثیر قرار داد. با وجود شرایط نزولی در بازار ارزهای دیجیتال، تعداد بازیکنان اکسی اینفینیتی روز به روز در حال افزایش است.

 همچنان می‌توان با یک سرمایه معقول وارد بازی شد و از آن کسب درآمد کرد و با توجه به آینده پروژه و اهداف آن می‌توان به رشد مجدد توکن SLP و AXS امیدوار بود و با یک دید بلندمدت سود خوبی از آن به دست آورد.

به منظور خرید دلار دیجیتال پرفکت مانی و تتر با نازل‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه کارمزد، می‌توانید به صرافی ایران پرفکت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *