معرفی پروژه گادز آنچیند / کسب درآمد از بازی گادز آنچیند (GODS)

  • 18 دی 1400
اخبار ارز 2

بازی گادز آنچیند (Gods Unchained) یک بازی قدیمی و ریشه‌دار در شبکه اتریوم می‌باشد که از سال 2018 وارد دنیای ارزهای دیجیتال شده است. این بازی برای شروع رایگان بوده و شما می‌توانید با شرکت در بخش‌ها و رقابت‌های مختلف بازی توکن داخل بازی (GODS) را دریافت کنید. علاوه بر این موارد در یکی از بخش‌های بازی می‌توانید با استفاده از کارت‌های رایگان خود، NFT بسازید و در مارکت بازی به فروش برسانید. در ادامه به بررسی جرئی‌تر پروژه خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

  • بررسی وایت پیپر و سیاست‌های کنترل قیمت توکن
  • بررسی کلی نحوه بازی کردن
  • NFT های موجود در بازی، ساخت و خرید و فروش آن‌ها
  • نحوه کسب توکن با رایگان بازی کردن
  • بررسی آینده پروژه و اهداف آن
  • تحلیل قیمت توکن GODS
  • جمع‌بندی

بررسی وایت پیپر و سیاست‌های کنترل قیمت توکن

گادز آنچیند

پروژه گادز آنچیند دارای 500 میلیون توکن می‌باشد که از این مقدار 34% به جوایز داخل بازی تعلق دارد. مابقی توکن‌ها به صورت رزرو برای کنترل قیمت در مواقع خاص و مصارف دیگر ذخیره شده. به این اعداد باید مقدار توکن توزیع شده در زمان معرفی بازی در سال 2018 را نیز اضافه کرد. بازی در سال 2018 معرفی شد. اواخر سال 2018 بازی تعداد یک میلیون NFT را به فروش رساند. از این NFT ها داخل بازی برای رقابت‌های مختلف می‌توان استفاده کرد.

در سال 2019 یکی از مشکلات بزرگ بازی که جلوی پیشرفت آن را گرفته بود، کارمزدهای وحشتناک شبکه اتریوم بود. سازندگان بازی پس از بررسی شرایط مختلف شروع به همکاری با Immutable X کردند که مربوط به لایه دوم اتریوم و کاهش کارمزدهای شبکه اتریوم است. پس از این اقدام، پروژه مجدد بر سر زبان‌ها افتاد و رشد چمشگیر خود را در تعداد بازیکنان فعال و توکن‌های در گردش را از سر گرفت.

بررسی کلی نحوه بازی کردن

بازی گادز آنچیند اساساً یک بازی کارتی است. در بازی تعداد زیادی کارت وجود دارد که هر کدام قابلیت‌های متفاوتی دارند. شما باید در نوبت خود با توجه به تعداد الماس‌های در دسترس خود، کارت مناسب را با توجه به بازی حریف انتخاب کرده و وارد صفحه بازی کنید. شما بعد از هر بازی مقداری امتیاز دریافت خواهید کرد که این امتیازها به ارتقا سطح شما کمک خواهد کرد.

علاوه بر کارت‌های بازی، در بازی 6 خدای مختلف وجود دارد. شما برای هر بازی باید 30 کارت داشته باشید. ابتدا باید خدای مورد نظر را انتخاب کرده و متناسب با آن کارت‌هایی که می‌توانید انتخاب کنید، تفاوت خواهد داشت. چالش اصلی بازی ساختن دسته کارت‌های مناسب است که بتواند با دسته‌های مختلف مبارزه کند!

NFT های موجود در بازی، ساخت و خرید و فروش آن‌ها

گادز آنچیند

در سال 2020 بازی کارت‌های NFT خود را معرفی کرد. کارت‌هایی با ویژگی‌ها و قدرت‌های متنوع که قابلیت خرید و فروش در مارکت داخلی بازی را داشتند. این کارت‌ها علاوه بر مارکت، با جوایز داخل بازی نیز قابل دریافت هستند. بخش Divine Order مربوط به همین NFT هاست. در این بخش شما می‌توانید هم از مارکت و هم از جوایز NFT دریافت کنید و با فروش آن‌ها کسب درآمد کنید.

علاوه بر بخش Divine Order، در بازی بخش Forge نیز وجود دارد. در این بخش شما می‌توانید با پرداخت مقداری امتیاز و توکن GODS، دو کارت بی ارزش را به یک NFT با ارزش‌تر و قابل فروش تبدیل کنید و از این راه نیز کسب درآمد کنید.

نحوه کسب توکن با رایگان بازی کردن

گادز آنچیند

در سال 2021 یکی دیگر از بخش‌های بازی به نام Blessing of the Gods معرفی شد. این بخش در واقع یک رقابت داخلی بین شرکت کنندگان بازی است که به عنوان جایزه شما توکن GODS را دریافت خواهید کرد.

جوایز این رقابت آخر هفته‌ها بین شرکت‌کنندگان پخش می‌شود و در صورت متصل بودن کیف پول به بازی، قابل برداشت است. مقدار این جایزه با توجه به تعداد شرکت کنندگان بازی و امتیاز شما در طول هفته متغیر خواهد بود.

بررسی آینده پروژه و اهداف آن

از اهداف پروژه در ادامه راه می‌توان به منتشر کردن بازی در تلفن همراه اشاره کرد. در ادامه بازی قصد دارد بخش جدیدی را به عنوان تورنمت‌ جهانی اضافه کند. در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) اطلاعات جدیدی از این دو بخش در دسترس نیست و باید منتظر اخبار منتشره توسط سازندگان باشیم.

نکته مهم و قابل توجه برای سرمایه‌گذاران این است که هر دو پروژه جدید تاثیر مثبت روی قیمت و رشد پروژه خواهد داشت ولی میزان این تاثیر بستگی به جزئیات دقیق بخش‌های مختلف دارد.

تحلیل قیمت توکن GODS

اخبار ارز4 5
نمودار قیمت توکن GODS

از لحاظ قیمتی توکن گادز آنچیند در اوج خود، به بالای 8 دلار رسیده و در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) در محدوده 3 دلار حضور دارد. با توجه به رایگان بودن بازی و پروژه‌های بعدی آن می‌توان از آن به عنوان یک سرمایه‌گذاری خوب نام برد. در صورت تمایل می‌توانید پیش‌بینی قیمت ارز GODS را در سایت مطالعه بفرمایید.

جمع‌بندی

بازی گادز آنچیند یک بازی کارتی در حوزه NFT می‌باشد که برای شروع کاملاً رایگان است و قابلیت دریافت توکن GODS و کسب درآمد از آن وجود دارد. بازی در بستر اتریوم می‌باشد و به دلیل اینکه در لایه دوم راه‌اندازی شده، کارمزد بسیار کمی دارد و این یک نکته مثبت برای پروژه است. پروژه تا به امروز رشد قابل توجهی داشته و به اهداف خود پایبند مانده، لذا می‌توان انتظار داشت که با ایجاد بخش‌های جدید در بازی، رشد بیشتری نیز کسب کند.

به منظور خرید دلار دیجیتال پرفکت مانی و تتر با نازل‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه کارمزد، می‌توانید به صرافی ایران پرفکت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *