پیشبینی و آینده قیمت ارز SNT/ ریزش 30 درصدی استاتوس !

  • 16 دی 1400
معرفی ارز snt

رمزارز استاتوس (SNT)، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2017 به بازار جهانی وارد شد و در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

استاتوس برای تعامل با DApp ها در شبکه اتریوم ایجاد شده است و به عنوان یک پلتفرم پیام رسانی و یک مرورگر وب 3 نیز عمل می کند . در واقع افرادی که به اینترنت دسترسی داشته باشند می توانند از اپلیکیشن Status برای پرداخت های نظیر به نظیر و همچنین ارتباطات رمز گذاری شده همتا به همتا استفاده کند .

این پلتفرم از پروتکل Whisper V5 برای نودها و پشتیبانی از چت غیرمتمرکز استفاده می کند .

ویژگی ارز دیجیتال SNT

پلتفرم و پروژه استاتوس، نوعی سیستم عامل تلفن همراه است. هم‌چنین می‌توان این پلتفرم را نوعی سیستم عامل برای دسک تاپ به شمار آورد و یا آن را به عنوان یک مرورگر وب به صورت غیر متمرکز مورد استفاده قرار داد. این پلتفرم دارای یک سیستم پیامرسان است. بنابراین می‌توان گفت این پلتفرم به کاریران خود این امکان را می‌دهد تا بتوانند در هر لحظه و در هر مکانی که قرار گرفته‌اند، با یک شبکه ارتباط و تعامل برقرار نمایند.

از طرف دیگر لازم است بدانید که شبکه و پلتفرم ارز دیجیتال استاتوس(SNT) نوعی نود کم مصرف در شبکه اتریوم به شمار می‌رود و دارای این قابلیت است که بتوانید با استفاده از برنامه‌ای که بر روی گوشی و یا رایانه خود نصب می‌کنید به تمامی برنامه‌های غیر متمرکز موجود در شبکه اتریوم دسترسی داشته باشید.

لذا می‌توانید از طریق این سیستم، پیام‌های رمز گذاری شده خود را ارسال کنید و یا به برخی از برنامه‌های غیر متمرکز دسترسی داشته باشید. از جمله این برنامه‌ها می‌توان به کیف پول ارز دیجیتال استاتوس (SNT) اشاره کرد.

در واقع می‌توان گفت پلتفرم استاتوس نوعی شبکه تعاملی به شمار می‌رود که برای تعامل و ایجاد ارتباط میان برنامه‌های غیر متمرکز اتریوم به وجود آمده است.

هم‌چنین و در عین حال، می‌تواند به عنوان یک پلتفرم پیام رسان و یا نوعی مرورگر وب نیز مورد استفاده قرار گیرد. کاربران می‌توانند از طریق استفاده از این پلتفرم و توکن اختصاصی آن، پرداخت‌های همتا به همتای خود را انجام دهند و از طرف دیگر از ارتباطات رمز گذاری شده، استفاده کنند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال استاتوس

ارز دیجیتال استاتوس (SNT) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 0.3دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.062 دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی استاتوس—>0.049 – 0.032

نواحی مقاومتی استاتوس—> 0.077 – 0.1

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید . این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

پیشبینی ارز snt

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال SNT

در حال حاضر قیمت استاتوس در محدوده 0.062دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال SNT می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ : 0.05دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :0.1دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.13دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :0.17دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :0.26دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *