معرفی پروژه کریپتوسیتی / کسب درآمد از کریپتوکارز (CCAR)، کریپتوپلینز (CPAN) و کریپتوگاردز (CGAR)

  • 16 دی 1400
کریپتوسیتی

در این مقاله در مورد پروژۀ کریپتوسیتی صحبت خواهیم کرد. این پروژه در زمینۀ متاورس و توکن‌های غیر قابل جایگزینی (NFT) فعالیت می‌کند. این پروژه سه زیرمجموعه دارد، کریپتوکارز، کریپتوپلینز، کریپتوگاردز. این در حالی‌ است که پروژه روز به روز در حال گسترش و پیشرفت است. در زیر به بررسی این سه پروژه خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

  • کریپتوکارز (CryptoCars)
  • کریپتوپلینز (CryptoPlanes)
  • کریپتوگاردز (CryptoGaurds)
  • جمع‌بندی

کریپتوکارز (CryptoCars)

کریپتوسیتی

اولین زیرمجموعه پروژه کریپتوسیتی، پروژۀ کریپتوکارز است که یک بازی در شبکۀ بایننس می‌باشد که قابلیت کسب درآمد از آن نیز وجود دارد. در این پروژه شما باید ابتدا توکن مرتبط به بازی (CCAR) را خریداری کنید و به کمک آن وارد فضای بازی شوید. یک ماشین تهیه کنید و به رقابت با دیگران بپردازید. در این پروژه در هر مسابقه بسته به رتبۀ خود، مقدار توکن‌های دریافتی تفاوت خواهد کرد. در این پروژه علاوه بر مسابقه دادن و ارتقا دادن ماشین خود، می‌توانید توکن‌های خود را در یکی از بخش‌های بازی استیک (Stake) کنید. در ادامه در مورد بخش‌های مختلف بازی باید گفت که می‌توان در فروشگاه‌های مختلف ماشین در کریپتوسیتی نیز سرمایه‌گذاری کرد و درآمد کسب کرد.

این پروژه در حال حاضر سه بخش متفاوت برای سرمایه گذاری و کسب توکن دارد و در آینده با توجه به برنامۀ کاری پروژه و ادمین‌ها بخش‌های جدیدی به پروژه اضافه خواهد شد. بخش‌هایی مانند رقابت با اشخاص مختلف، قابلیت خرید و اضافه کردن قطعات مختلف به ماشین خود و قابلیت‌های جذاب دیگر که به این پروژه روحی دوباره خواهد داد.

اخبار ارز4 3
نمودار قیمت توکن CCAR

به علاوه باید به توجهی نیز به قیمت این توکن داشته باشیم، این توکن در بهترین زمان و در اوج خود قیمت 1.7 دلار را به خود دیده است. این در حالی است که قیمت در حال حاضر (در زمان نگارش مقاله) در محدوده 20 سنت قرار دارد، لذا اصلاح قابل توجهی انجام شده و با توجه به آیندۀ پروژه توانایی بازگشت به سقف تاریخی خود را دارد که در صورت رخ دادن این اتفاق، می‌تواند سود قابل توجهی به سرمایه گذاران آن بدهد.

کریپتوپلینز (CryptoPlanes)

کریپتوسیتی

دومین زیرمجموعه پروژه کریپتوسیتی، پروژۀ کریپتوپلینز است که در شبکۀ بایننس فعالیت دارد و همانند بازی کریپتوکارز قابلیت کسب درآمد از بازی وجود دارد. در این پروژه نیز شما پس از دریافت توکن بازی کریپتوپلینز (CPAN) باید یک هواپیما تهیه کنید و به رقابت با سایر هواپیماها بپردازید و توکن داخل بازی را کسب کنید. همانند پروژۀ کریپتوکارز، در این پروژه نیز قابلیت استیک کردن توکن‌ها در داخل بازی و کسب سود مضاعف وجود دارد.

قابلیت جدیدی که به پروژه اضافه شده است، قابلیت سرمایه گذاری در فرودگاه‌های پروژۀ کریپتوسیتی می‌باشد. شما با داشتن سهام این فرودگاه‌ها می‌توانید به صورت روزانه، با توجه به مقدار سهام خود، توکن بازی را دریافت کنید. یک قابلیت جذاب که در آینده به این پروژه اضافه خواهد شد، قابلیت مبارزه ماشین‌ها و هواپیماهاست که باید منتظر آن باشیم و احتمالاً تاثیر قابل توجهی روی آیندۀ پروژه و قیمت هر دو توکن داشته باشد.

اخبار ارز6 1
نمودار قیمت توکن CPAN

در مورد قیمت این توکن نیز باید اشاره کرد که سقف تاریخی قیمت محدودۀ 6 دلار می‌باشد و در حال حاضر (در زمان نگارش مقاله) قیمت در محدودۀ 50 سنت قرار دارد. با توجه به مطالب گفته شده در صورت بازگشت قیمت به مدار صعودی می‌توان سود خوبی از این پروژه دریافت کرد. می‌توانید با مراجعه به پیشبینی قیمت توکن CPAN اطلاعات بیشتری در مورد آینده قیمتی این پروژه کسب کنید.

کریپتوگاردز (CryptoGaurds)

کریپتوسیتی

سومین و جدیدترین زیرمجموعه پروژه کریپتوسیتی، نیز روی شبکۀ بایننس قرار دارد و از جدیدترین برنامه‌های کریپتوسیتی برای گسترش هرچه بیشتر پروژه و اهداف خود می‌باشد. در این بازی شما با داشتن توکن بازی (CGAR) می‌توانید تفنگ خریداری کنید. سپس می‌توانید به مبارزه با دیگران پرداخته و تفنگ رو ارتقا دهید و جوایز بیشتری دریافت کنید.

اخبار ارز5 2
نمودار قیمت توکن CGAR

همانند دو پروژۀ قبلی، این پروژه نیز در حال گسترش و پیشرفت بسیاری است و مشخصاً می‌تواند آینده درخشانی داشته باشد. قیمت این توکن نیز در اوج قیمتی 8 دلار بوده و در حال حاضر (در زمان نگارش مقاله)  در محدوده 3 دلار قرار دارد. بنابراین با توجه به اختلاف قیمتی موجود، می‌تواند سود خوبی برای سرمایه‌گذاران خود به همراه داشته باشد.

جمع‌بندی

پروژه کریپتوسیتی یک پروژه در زمینه NFT و متاورس است که قابلیت کسب درآمد از آن نیز وجود دارد. این پروژه کار خود را با بازی کریپتوکارز شروع کرد و سپس با کریپتوپلینز و کریپتوگاردز پروژه را گسترش داد. در تمام این پروژه‌ها شما می‌توانید هواپیما یا ماشین یا تفنگ خود را به صورت NFT داشته باشید و همزمان با آن‌‌ها توکن داخل هر بازی را کسب کنید. از اهداف آینده‌ی پروژه می‌توان به اضافه شدن قابلیت‌های جدید از جمله رقابت با شخص، اضافه کردن بخش‌های جدید به NFT خود و چندین به روز رسانی دیگر اشاره کرد.

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که باعث جذاب شدن این پروژه برای سرمایه‌گذاران شده است، لیست شدن در صرافی کوکوین در نیمه اول سال 2022 اشاره کرد. در حال حاضر (در زمان نگارش مقاله) توکن‌های این پروژه در صرافی غیر متمرکز پنکیک سواپ قابل خرید هستند و لیست شدن در یک صرافی متمرکز می‌تواند رشد زیادی را برای پروژه به همراه داشته باشد.

به منظور خرید دلار دیجیتال پرفکت مانی و تتر با نازل‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه کارمزد، می‌توانید به صرافی ایران پرفکت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *