پیشبینی وآینده قیمت ارز SFI/ سافرون در پایین ترین محدوده تاریخی خود!

 • 15 دی 1400
معرفی ارزsfi

ارز دیجیتال saffron.finance که توکن اصلی آن  SFI نام دارد در اکتبر سال 2020 توسط شخصی با نام مستعار “Psykeeper” راه اندازی شد.

سافرون یک پروتکل برای علامت گذاری دارایی های زنجیره ای است، از جمله قراردادهایی که در غیر این صورت دسترسی به سرمایه استفاده شده را مختل می کنند.

 مالکیت توکن دارایی های موجود در زنجیره به ارائه دهندگان نقدینگی امکان انعطاف پذیری بیشتر و دسترسی بدون وقفه به وثیقه های اساسی خود را می دهد در حالی که امکان مدیریت اهرم و مدیریت ریسک را فراهم می کند.

ویژگی های رمز ارز SFI

 1. این توکن برای تأمین کنندگان نقدینگی است و از طریق استخراج نقدینگی تعلق می گیرد.
 2. SFI به طور پیوسته با نرخ 200 توکن در هر دوره آزاد می شود ، تا رسیدن به سقف 100000 یا رای حاکمیت برای تغییر برنامه انتشار.
 3. توکن های SFI باید قبل از پیوستن LP به tranche افزایش دهنده عملکرد ، ضمیمه شوند.
 4. در نسخه 1 هیچ هزینه ای وجود ندارد ، با این وجود ، با معرفی هزینه ها ، سهام SFI سهامداران را به یک سهم متناسب از درآمد کارمزد اعطا می کند.
 5. با پایان تولید توکن SFI ، هزینه ها همچنان مشوق ایجاد می کنند.
 6. 25٪ از کل SFI ضرب شده به تیم سافرون اختصاص یافته است.
 7. توکن های SFI در پایان هر دوره ضرب می شوند و به دارندگان توکن dsec و تیم سافرون توزیع می شوند.
 8. از توکن های تیمی برای توسعه مداوم و تأمین نقدینگی در مبادلات غیرمتمرکز استفاده خواهد شد.
 9. تقریباً 15000 توکن پس از شش ماه اول تولید SFI در اختیار خزانه داری سافرون خواهد بود. این تضمین انعطاف پذیری مداوم در پروتکل است. حاکمیت زنجیره ای، پس از اجرا، می تواند در مورد نحوه تخصیص باقیمانده ارز تصمیم بگیرد.
 10. SFI بین همه استخرها به طور مساوی تقسیم می شود، به جز استخر ذخیره سازی SFI ، که یک مورد خاص است. سهم سهام SFI یک درصد ثابت از مبلغ کل است.
 11. قراردادهای هوشمند سافرون به کار گرفته شده و کد آنها در etherscan تأیید شده و به مخزن GitHub اضافه شده است.
 12. قراردادهای هوشمند سافرون هنوز حسابرسی نشده است و کاربران باید احتیاط کنند. حسابرسی کد و ارزیابی بردار حمله اقتصادی در جدول زمانی توسعه تیم در حال انجام است
 13. بهره DAI ، استخراج SFI و توکن اصلی به درستی در LP توزیع شد که با توجه به توازن بتا و توکن اصلی خود مقادیر صحیح را با موفقیت خریداری کردند.
 14. شرط بندی دائمی – جایی که استخرهای دارای دوره زمانی به طور خودکار غلت می خورند. که باعث صرفه جویی عمده در مصرف گاس و بهبود تجربه کاربر می شود.
 15. استخرهای قفل نشده – جایگزینی سرمایه قفل شده با زمان با منحنی عملکرد بر اساس میزان استفاده کاربران می توانند در هر زمان عضو شده و استخرهای بدون قفل را ترک کنند. استخر نرخ بازار که امروز منتشر شد اولین اجرای یک استخر بدون قفل است.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال سافرون

ارز دیجیتال سافرون (sfi) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 4030دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 311 دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی سافرون—>230 – 305

نواحی مقاومتی سافرون—>448 – 654

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید . این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

پیشبینی SFI

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال SFI

در حال حاضر قیمت سافرون در محدوده 311دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال SFI می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

 • پایان ۲۰۲۲ :435دلار
 • پایان ۲۰۲۳ :488دلار
 • پایان ۲۰۲۵ :611دلار
 • پایان ۲۰۲۶ :680دلار
 • پایان ۲۰۲۸ :1340دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *