پیش بینی و آینده قیمت ارز DEXT/ رشد 100 درصدی دکس تولز

  • 1 دی 1400
معرفی ارز dext

رمزارز DEXTools، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2020 به بازار جهانی وارد شد و در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

DEXTools یک برنامه و اکوسیستم برای معامله گران است که اطلاعاتی در مورد تمام بازارهای غیرمتمرکز ارائه می دهد. DEXTools با ادغام داده های بلاک چین در یک رابط کاربری جامع، به شما این امکان را می دهد که دیدگاه روشنی در مورد تجارت، سرمایه گذاری ها و وضعیت فعلی بازار رمزنگاری داشته باشید.

DEXT توکن ابزار اصلی است که برای دسترسی به ویژگی های سطح بالای برنامه از طریق نگه داشتن یا اشتراک ماهانه و دسترسی به گروه تجاری برتر و ابتکارات جامعه مانند DEXT Force Ventures استفاده میشود .

ویژگی ارز دیجیتال DEXT

• استخر جستجو(Pool Explorer): از این طریق می توانید استخرهای پرطرفدار را پیدا کنید که ارزش را در استخر جفت (Pair)مشاهده مینماید.

علاوه بر این، می توانید بر افزایش و حذف نقدینگی نظارت داشته باشید که بهترین روش برای بررسی میزان صعودی و نزولی بودن یک توکن است.

علاوه بر این می توانید پیوندهای مهم دیگری همچون Etherscan یا Uniswap را نیز در این استخر مشاهده کنید. به وسیله این روش، تایید اطلاعات به راحتی انجام می شود.

• جستجوگر جفت پرداختی(Pair Explorer): از دیگر ویژگی هایی که می توان برای پلتفرم DexTool اشاره کرد، جستجوگری است که برای یافتن جفت های پرداختی یا همان pair بکار می رود.

در این جستجوگرها همراه با نگه داشتن زبانه ها در توکن های مورد علاقه خودتان، می توانید سابقه معاملات و نمودارهای عملکرد قیمت را مشاهده کنید.

DexTools همچنین امتیازی برای جفت توکن ایجاد می کند تا سرمایه گذاران بتوانند از کلاهبرداری های آشکار جلوگیری کنند. اعضای استاندارد و Premium همچنین می‌توانند از قابلیت اوردرهای لیمیت (Limit) غیرمتمرکز را تنظیم کنند یا از ربات‌های معاملاتی الگوریتمی استفاده نمایند.

• مبادلات بزرگ(Big Swaps): این ابزار مبادلات بزرگ که معاملات نهنگ نامیده می شود را ردیابی می کند. به عنوان مثال می توان به نظارت بر مبادلات شورت بزرگ (فروش استقراضی) اشاره کرد که می تواند به شما کمک کند تا زمان خرید خود را برای قیمت، کاهش دهید.

مبادلات چندگانه(MultiSwap): بدون نیاز به باز کردن چندین مرورگر و تب، با DexTools می توانید با چندین جفت در یک صفحه در تعامل باشید. 

نوتیفیکیشن ها: هشدارهای قیمت برای توکن های مورد علاقه شما از طریق دسکتاپ، ایمیل و یا تلگرام امکان پذیر است. این یک ابزار حیاتی برای بهبود استراتژی های معاملاتی دیفای است زیرا در حال حاضر هیچ DEX از سفارش های stop-limit برای ضرر پشتیبانی نمی کند. 

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال DEXT

ارز دیجیتال دکس (DEXT) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 0.9 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.0037دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی دکس تولز —> 0.002 – 0.0008

نواحی مقاومتی دکس تولز —>0.0071 – 0.017

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید . این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

معرفی ارز dext

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال DEXT

در حال حاضر قیمت دکس تولز در محدوده 0.0037 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال DEXT می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :0.007دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :0.01دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.03دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :0.05دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :0.1دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *