پیشبینی و آینده قیمت ارز VR/ آمادگی ویکتوریا برای شکست سقف تاریخی

 • 1 دی 1400
معرفی ارز VR

رمزارز Victoria VR، یک ارز دیجیتال قابل جمع آوری (NFT) است که در سال 2021 به بازار جهانی وارد شد و غیر قابل معاوضه و همچنین غیر قابل تکثیر است. این ارز در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

ارز دیجیتال ویکتوریا، یک MMORPG مبتنی بر بلاک چین در واقعیت مجازی با گرافیک واقعی ساخته شده بر روی Unreal Engine است که توسط کاربران آن ایجاد شده و متعلق به آن است. کل جهان به گونه‌ای ساخته شده است که یک پلتفرم جهانی برای همه واقعیت‌های مجازی، بازی‌ها و برنامه‌های غیرمتمرکز باشد و به طور جمعی یک Metaverse(یک قلمرو مجازی مشترک، اینترنت سه بعدی) ایجاد کند.

در دنیای ویکتوریا، بازی‌ها، ماموریت‌ها، ماجراجویی بی‌پایان، گالری‌های مجازی و مارکت های بزرگ ویکتوریا وجود خواهد داشت که در آن‌ها می‌توانید NFT را به صورت سه بعدی مبادله کنید

ویژگی ارز دیجیتال VR

 • استیکینگ

اقتصاد ویکتوریا به یک اقتصاد خودپایدار تبدیل خواهد شد. کسب‌ و کارهای سنتی مکان‌هایی را برای خود در Victoria VR ایجاد می‌کنند، جایی که می‌توانند کالاها و خدمات دیجیتال و دنیای واقعی خود را بفروشند و تبلیغ کنند. آنها ایجاد مدل‌های کسب‌وکار جدید و نسل جدیدی از کارآفرینان دیجیتال را امکان‌پذیر می‌سازند و موانعی را که برای ارائه کالاها و خدمات نوآورانه به جامعه جهانی ویکتوریا وجود دارد، از بین می‌برند. ویکتوریا جهانی VR جایی خواهد بود که مردم برای کار، استراحت و بازی یاد خواهند گرفت. 

 • دائو(DAO)

دائو یک سازمان مستقل غیرمتمرکز است که ویکتوریا از طریق رای گیری مدیریت می کند. پس همه می توانند در تصمیم گیری درباره آینده ویکتوریا VR مشارکت می کنند. همه دارندگان توکن‌های VR و سرزمین‌های واقعیت مجازی، بخشی از DAO خواهند بود و حق دارند در هر رأی‌گیری درباره عملکرد ویکتوریا(VR) شرکت کنند.

 • خرید زمین های VR
 • خرید همه دارایی ها

دارایی های دیجیتال (اقلام، ساختمان ها، منابع، پوشیدنی ها، خدمات، بلیط ها، دوره ها، هنر)

 • خرید موقعیت اصلاحی

این موقعیت ها می‌تواند برای شما درآمد غیرفعال ایجاد کند که از جمله این موقعیت ها می توان به تبلیغات، حمل و نقل و اجاره اشاره کرد. 

Victoria، معامله NFTها را با مارکت بزرگ VR به سطح بعدی ارتقا می دهد و یک NFT برای سازندگان، کلکسیونرها و معامله گران ایجاد می کند. در اصل مارکت بزرگ VR یک بازار غیرمتمرکز است که بر روی قراردادهای هوشمند کار می کند. کاربران می توانند به معنای واقعی، هر چیزی را در این بازار معامله کنند. علاوه بر این می توان کاراکترهای جدیدی را مستقیماً در مارکت بزرگ VR ایجاد کرد که قبلا هرگز ارائه نشده است.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال ویکتوریا

ارز دیجیتال ویکتوریا (VR) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 0.63 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.48 دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی ویکتوریا—>0.28 – 0.36

نواحی مقاومتی ویکتوریا—> 0.52 – 0.63

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید . این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

پیش بینی ارز VR

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال VR

در حال حاضر قیمت ویکتوریا در محدوده 0.48 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال VR می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

 • پایان ۲۰۲۲ :0.77دلار
 • پایان ۲۰۲۳ :0.88دلار
 • پایان ۲۰۲۵ :1 دلار
 • پایان ۲۰۲۶ :1.38دلار
 • پایان ۲۰۲۸ :2 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *