پیشبینی وآینده قیمت ارز POWR/ آمادگی پاور لجر برای رسیدن به 1 دلار

  • 30 آذر 1400
power ledger

Powr Ledger یک پلت فرم مبتنی بر Blockchain است که در ماه مه 2016 منتشر شده است و هدف آن فراهم کردن امکان خرید و فروش غیرمتمرکز انرژی تجدیدپذیر مثل انرژی خورشیدی بدون واسطه است.

پاورلجر یک شرکت فناوری است که از Blockchain برای تسهیل تجارت کالا و ابزارهای محیط زیست استفاده می کند و مرکز این شرکت در استرالیا مستقر است.

پاور لجر با ترکیب انرژی خورشیدی و بلاکچین راه حل‌های انرژی ارزان تر و پایدارتر از گزینه‌های انرژی سنتی را ارائه می‌دهد.

Power Ledger روی لایه دو (Layer 2) در بلاکچین کار می‌کند و از دو سکه، توکن Power Ledger (POWR) و Sparkz استفاده می‌کند که عملکردهای مختلفی را ارائه می‌دهند.

ویژگی ارز دیجیتال پاور لجر (POWR)

پاور لجر شش محصول دارد: Power Port، uGrid، xGrid، C6، C6 + و Asset Germinator. همه این محصولات از طریق استفاده از بلاکچین راه حل‌های مختلف انرژی را ارائه می‌دهند. کاربران می‌توانند انرژی موجود در شبکه برق موجود را خریداری و بفروشند. آن‌ها این کار را از طریق معاملات نظیر به نظیر انجام می‌دهند.

هدف ارز دیجیتال پاور لجر (POWER)

مهمترین هدف این رمزارز دیجیتالی ترکیب فناوری بلاکچین و انرژی های تجدیدپذیر است که بدون شک منجر به پیشرفت های چشم گیری در آینده خواهد شد.

ساختن یک پلتفرم که بتواند این انرژی را بدون هیچ تنشی به صورت کاملا آزاد مبادله کند یک هدف کاملا خلاقانه و البته بلندپروازانه است.

پاور لجر Power Ledger می‌خواهد واسطه‌ها را از  معامله فرآورده های سوختی حذف کند، آنها تمرکز خود را برای ارائه یک بازار قدرتمند و شفاف همتا به همتا (peer-to-peer) برای انرژی‌های تجدیدپذیر قرار داده‌اند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال POWR

ارز دیجیتال پاور (POWR) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 0.965 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.44دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی پاور —> 0.38 – 0.41

نواحی مقاومتی پاور —>0.47 – 0.53

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید . این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

معرفی ارز powr

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال POWR

در حال حاضر قیمت پاور در محدوده 0.44 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال POWR می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :0.69دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :0.8دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :1 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :1.2دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :2.1دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *