پیش بینی و آینده قیمت ارز ETERNAL/ بیشترین درامد زایی در بازی کریپتو ماینز

  • 29 آذر 1400
معرفی ارز eternal

کریپتو ماینز یا CryptoMines یک پروژه گیمینگ NFT کسب درآمد با بازی کردن است که ارز دیجیتال آن با نماد ETERNAL شناخته می شود و شما در آن توسط قدرت استخراج ماینینگ پیشرفت می کنید.

کریپتوماینز بر بستر بلاکچین Binance Smart Chain یا همان BSC ایجاد شده است و توکن ETERNAL نیز با استاندارد BEP-20 تعریف شده است.

Cryptomines قصد دارد بزرگترین بازی Scifi در Blockchain باشد، در حالی که به کاربران خود اجازه می دهد بخشی از یک جهان وسیع باشند و از هیجان گیم پلی استراتژیک لذت می برند و می توانند از بازی کردن کسب درآمد کنند.

معرفی بازی ارز کریپتو ماینز (ETERNAL )

Cryptomines یک بازی Play to Earn NFT است که در آن با بدست آوردن Mining Power پیشرفت خواهید کرد.

MP با تعداد کارگرانی که در حال حاضر استخراج و استخدام کرده‌اید محدود می‌شود، هر چه قدرت استخراج بیشتری داشته باشید، گزینه‌های بیشتری توسط فدراسیون باز می‌شود، مشکلات سخت‌تر و پاداش‌های بیشتری در سخت‌ترین سیارات در انتظار شماست.

برای اینکه کارگران خود را استخدام کنید، به سفینه های فضایی نیاز دارید تا آنها را به ماجراجویی مورد نظر خود منتقل کنید، این کشتی ها برای استخدام کارگران بیشتر و به دست آوردن نیروی معدنی بیشتر مورد نیاز خواهند بود.

به عنوان مثال، اگر ما یک سفینه فضایی Rarity 1 داشته باشیم، شما فقط می توانید 1 کارگر استخدام کنید، اما اگر یک سفینه فضایی Rarity 5 داشته باشید، می توانید 5 کارگر را استخدام کنید.

هر کارگر باید ضرب شود و بسته به نادر بودن آنها یک قدرت استخراج تصادفی به او اختصاص داده می شود، مانند کشتی ها، کشتی های بیشتری بخرید، کارگران بیشتری را استخدام کنید و بزرگترین پتانسیل شما را باز کنید.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال ETERNAL

ارز دیجیتال کریپتو ماینز (ETERNAL) در بالاترین قیمت خود تا محدوده ۵.۷ دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 1.47 دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی کریپتو ماینز —> 1.2 – .0.97

نواحی مقاومتی کریپتو ماینز —> 1.8 – 2.1

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید . این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

پیش بینی ارز ETERNAL

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال ETERNAL

در حال حاضر قیمت کریپتو ماینز در محدوده 1.47دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال ETERNAL می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :2.4دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :3.5دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :۴.۸دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :۵.۸دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :6.2دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *