پیشبینی و آینده قیمت ارز GXC/ جی ایکس چین آماده شکست سقف تاریخی 5 دلار

  • 29 آذر 1400
معرفی ارز GXC

رمزارز جی ایکس چین (GXChain)، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2017 به بازار جهانی وارد شد.

جی ایکس چین یا GXChain یک بلاکچین بنیادی برای داده های اقتصادی جهان است که ارز دیجیتال آن با نماد GXC شناخته می شود و با هدف ایجاد یک اینترنت داده های قابل اعتماد ایجاد شده است.

جی ایکس چین یک بازار (Marketplace) داده های غیرمتمرکز را راه اندازی کرده و به صدها شرکت چینی سرویس می دهد.

تیم Gxchain به طور مستقل شبکه اصلی خود را توسعه داد و آن را در ماه ژوئن 2017 راه اندازی کرد.

در حال حاضر، GXChain ادعا می کند که 2 میلیون کاربر تایید شده در اکوسیستم DAPP خود دارد.

فناوری بلاکچین بر مبنای اینترنت فعالیت می‌کند و نیازمند اینترنتی قابل اعتماد تست که کاربران بتوانند به آن اعتماد کنند و اطلاعات شخصی خود را در اختیار آن‌ها بگذارند.

هدف ارز دیجیتال GXC) GXchain)

این پلتفرم تلاش می‌کند مالکیت داده‌ها را به عنوان پیش شرط توسعه اقتصادی بهبود بخشد. به عقیده‌ی سازندگان این پلتفرم اگر فناوری‌های رایانه‌ای و اینترنتی استفاده شود، دستیابی آسان‌تر به داده‌ها و تجزیه و تحلیل آن‌ها آسانتر است. آنچه شرکت‌ها در پی آن هستند، داده‌های مختلفی است که به کاربران و عادات و سلیقه‌هایشان مربوط می‌شود.

این پلتفرم تلاش می‌کند تا روندی را ایجاد کند که در طی آن بدون رضایت کاربران دسترسی به اطلاعات آن میسر و مقدور نباشد. برای این کار،فناوری Blockchain Digital Identity G-ID را معرفی کرده است. در این فناوری هر G-ID مربوط به یک کاربر و داده‌های وی است. شناسه‌های G فقط زمانی که کاربر تایید کرد، در این پلتفرم ایجاد می‌شود و مانند گذرنامه‌ای عمل می‌کند که نمی‌توان داده‌هایش را دستکاری نمود.

این پلتفرم به کاربر کمک می‌کند تا داده‌های خود را مدیریت کنندو از این طریق کسب درآمد نمایند. این پلتفرم از مکانیسم تشویقی استفاده می‌کند تا بدین وسیله کاربران با استفاده از داده‌های خود توکن‌های این پلتفرم را دریافت کنند. هرچه داده بزرگتر باشد، دارایی بدست آمده بزرگتر می‌شود.

مثلا در صورتی که افراد داده‌های پزشکی خود را وارد پلتفرم کنند، هم دارایی دریافت می‌کنند هم داده‌های سلامتی‌اشان در صورت رفتن به کشورهای دیگر، قابل استفاده خواهد بود. اما این تیم تضمین می‌کند که عدم دسترسی به داده‌ها باعث کاهش سطح عملکرد نمی‌شود.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال جی ایکس چین 

ارز دیجیتال جی ایکس چین (GXC) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 5.7 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 1.96 دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی جی ایکس چین  —> 0.92 – 1.37

نواحی مقاومتی جی ایکس چین  —> ۰.۱ – ۰.۱۴

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید .

این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

اخبار ارز4 2

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال جی ایکس چین (GXC)

در حال حاضر قیمت جی ایکس چین در محدوده 1.96 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال GXC می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۲ :3.1 دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :3.4دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :4.8دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :5.8دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :8.2دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *