پیشبینی و آینده قیمت ارز POA/آمادگی پوا برای رسیدن به 1 دلار

  • 27 آذر 1400
معرفی ارز poa

شبکه POA یک زنجیره جانبی منبع باز و عمومی برای اتریوم است که اخیرا توجهات را به خود جلب کرده است. ارز دیجیتال POA در این شبکه استفاده می شود. این پلتفرم یک چهارچوب برای قراردادهای هوشمند پیشنهاد می کند. این چهارچوب به توسعه دهندگان روشی ساده و موثر به منظور کدنویسی بر استانداردهای اتریوم در حال استفاده همزمان از شبکه POA ارائه می دهد. تیم این پروژه امیدوار است که با این کار بتوانند مقیاس پذیری و قابلیت همکاری را بهبود ببخشند.

شبکه POA در تاریخ 17 نوامبر 2017 یک عرضه اولیه اجرا کرد. طی این ICO توانست با فروش 175 میلیون ارز دیجیتال POA بیش از 12.6 میلیون دلار سرمایه جذب کند. قیمت فروش هر توکن 0.0724 دلار بود. این توکن تا 28 فوریه 2018 در بازار ترید نمی شد. قیمت ورود آن به بازار 0.63 دلار ثبت شده است.پس از آن قیمت ریزش داشت و در 18 مارس تا 0.28 دلار پایین آمد.

هدف ارز دیجیتال POA

شبکه POA قصد دارد روشی مفید و ساده در صدور توکن برای کسب و کارها و اجرای عرضه اولیه و یا جمع سپاری ارائه دهد. این پروژه همچنین فرآیند KYC را ساده کرده است. استفاده از الگوریتم اجماع PoA نیز اعتبارسنج های مطمئن را به اکوسیستم های بلاکچینی می آورد.

افزودن پل ها، سطوح جدیدی از قابلیت همکاری را برای بلاکچین ها به ارمغام می آورد. این چیزی است که شبکه POA آن را برای رشد و نمو ضروری دیده است. بنا بر نظر صاحبنظران این حیطه، این پروژه بزودی یکی از موارد برجسته در دنیای بلاکچین خواهد شد.

تیم شبکه ارز دیجیتال POA قطعا در مورد آنچه با این پل ها بدست خواهد آمد هیجان زده اند. آن ها در مورد آینده پروژه بسیار خوشبین هستند.

برنامه های ارز دیجیتال POA

Token Wizard: این نرم افزار به منظور ایجاد توکن های جدید و اجرای عرضه اولیه بکار گرفته می شود. با پاسخگویی به سوالات مرحله به مرحله در این فرآیند، کاربران می توانند در عرضه چند دقیقه یک عرضه اولیه ایجاد و اجرا کنند.

Howey Wizard: این dApp یک ابزار برنامه ریزی برای فرآیند عرضه اولیه است. با جواب دهی به تعدادی سوال ساده کاربران می توانند تعیین کنند که یک توکن واجد شرایط بعنوان تضمین هست یا نه.

Proof of Physical Address: این اپلیکیشن به منظور اتصال آدرس والت اتریوم و والت فیزیکی کاربر استفاده می شود. از آن به منظور ارائه قابلیت اطمینان اعتبار سنج ها استفاده می شود. کاربران می توانند آدرس های خود را در نرم افزار وارد کنند. سپس یک کارت پستال برای آن ها ارسال می شود. این کارت شامل یک کد منحصر بفرد است که می تواند بعدتر در اپلیکیشن برای تکمیل فرآیند احراز و تایید استفاده شود.

Proof of Bank Account: این اپلیکیشن در دست توسعه است و امکان اتصال یک آدرس والت اتریوم و شماره حساب بانکی را فراهم می کند. کاربران با استفاده از اثبات مالکیت هردو مورد می توانند فرآیند اتصال را نهایی کنند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال poa

ارز دیجیتال پوآ(poa) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 0.91 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.44 دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی پوآ—> 0.0069 – 0.025

نواحی مقاومتی پوآ—>0.047 – 0.061

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید .

این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

پیش بینی ارز poa

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال پوا (POA)

در حال حاضر قیمت پوآ در محدوده 0.44 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال poa می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :0.71 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :0.77دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :1.2 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :1.5دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :1.85دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *