پیش بینی و آینده قیمت ارز AERGO/ آ ارگو در مسیر 1 دلار !

  • 25 آذر 1400
معرفی ارز AERGO

رمزارز آرگو (Aergo)، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2018 به بازار جهانی وارد شد و در پلتفرم بایننس کوین ساخته شده است.

Aergo Chain یک پروتکل بلوک زنجیره ای ترکیبی منبع باز است که توسط ARG بومی طراحی شده است. هدف این شرکت در موارد استفاده در سطح شرکت و دولت ، جنبه های عمومی (اعتماد / غیر متمرکز) و خصوصی (عملکرد / کنترل) است.

 مشتری های شرکت باید برای دستیابی به خدمات برنامه های اضافی از اشخاص ثالث ، از توکن ARGاستفاده کنند. علاوه بر این ، کلیه خدمات آینده Blocko (پشتیبانی شده توسط سامسونگ) بر اساس محصولات جدید Aergo Enterprise خواهد بود که به توکن ARG نیاز دارد.

کاربرد ارز دیجیتال AERGO

Aergo که برای موارد استفاده سازمانی طراحی شده است، زیرساخت‌هایی را برای شرکت‌ها و توسعه‌دهندگان برای میزبانی DApp‌های مبتنی بر زنجیره Aergo فراهم می‌کند. Aergo یک موتور قرارداد هوشمند ارائه می دهد که از Lua و SQ پشتیبانی می کند. بلاک چین‌های خصوصی در پلتفرم آارگو بر اساس مکانیزم اجماع اثبات اقتدار مبتنی بر الگوریتم RAFT اجرا می‌شوند، در حالی که شبکه بلاک چین عمومی، شبکه اصلی آارگو، بر روی یک مکانیسم اثبات سهام بیزانس با تحمل خطا اجرا می‌شود. برای رای دادن و مدیریت تولیدکنندگان بلوک، کاربران می توانند از این پلتفرم برای پرداخت به ارائه دهندگان ابری درجه یک سازمانی مانند شرکت های بزرگ مخابراتی استفاده کنند تا بلاک چین های خصوصی خود را روی گره های اختصاصی میزبانی کنند.

خدمات آینده Blocko بر اساس محصولات Aergo Enterprise خواهد بود که برای کار کردن به توکن های آارگو نیاز دارند. یک مورد استفاده به عنوان مثال شامل راه حلی است که توسط Lotte Card برای تأیید کارت اعتباری اثر انگشت به کار گرفته شده است. این راه حل با استفاده از نسخه ای از قراردادهای هوشمند Lua شرکت آارگو با ادغام SQL ساخته شده است، که طبق گزارشات، 90 درصد از هزینه های امنیتی دستی Lotte Card برای احراز هویت اثر انگشت صرفه جویی کرده است. 

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال AERGO

ارز دیجیتال آارگو (AERGO) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 0.59 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.25 دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی آارگو —> 0.19 – 0.22

نواحی مقاومتی آارگو —>0.26 – 0.33

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید .

این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

پیش بینی ارزAERGO

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال آارگو (AERGO)

در حال حاضر قیمت آارگو در محدوده 0.25 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال AERGO می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :0.37 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :0.45دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.79دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :1.1دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :1.8دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *