پیشبینی و آینده قیمت ارز DKA/ رشد 100 درصدی دی کارگو

  • 25 آذر 1400
معرفی ارز DKA

dKargo پروتکل توزیع شده مبتنی بر همکاری برای نسل بعدی است که شبکه لجستیکی کارآمد و شفاف را با استفاده از فناوری بلاکچین امکان پذیر می‌کند. DKA ، رمز مبتنی بر سیستم عاملی است که به ذینفعان مختلف زنجیره ارزش اجازه می‌دهد تا داوطلبانه و فعالانه در سیستم عامل آزاد شرکت کنند. این شبکه قصد دارد با انجام این کار “تدارکات انعطاف پذیر” را اجرا کرده و در محیط شبکه “تدارکات بسته” موجود غیر قابل تصور به نظر برسد.

dKargo از فناوری بلاک چین برای حل مسائل مربوط به اعتماد در میان شرکت کنندگان پراکنده در صنعت لجستیک و ایجاد یک شبکه لجستیک کارآمد بر اساس همکاری که قبلا غیرقابل تصور بود، استفاده می کند.

ویژگی‌های ارز دیجیتال DKA) DKargo)

توکن دی کارگو مبتنی بر سیستم عامل است. شرکت کنندگان در این سیستم عامل می‌توانند این توکن را به عنوان جایزه برای کمک به داده‌های لجستیکی در سیستم دریافت کنند.

Staking DKA به ذینفعان امکان ارائه خدمات در بستر را می‌دهد که بدین وسیله می‌توانند از این روش به عنوان روش پرداخت جایگزین برای هرگونه خدمات لجستیکی دریافت شده استفاده کنند.

در ادامه به سایر ویژگی های این پروژه میپردازیم :

یک پروتکل غیرمتمرکز و مشترک برای لجستیک نسل بعدی

dKargo از فناوری بلاکچین برای حل مسائل اعتماد در میان شرکت کنندگان پراکنده در صنعت تدارکات و ایجاد یک شبکه لجستیکی کارآمد وبر اساس همکاری استفاده می کند که قبلاً تصور نمی شد.

بهینه سازی مسیر AI با استفاده از داده‌های ثبت شده

توسط چندین شرکت کننده در بلاکچین‌، مسیری بهینه را فراهم می کند.

تکامل اکوسیستم لجستیک

شبکه لجستیکی دی کارگو به تعداد بیشتری از شرکت کنندگان نیاز دارد تا خدمات جدیدی را در اکوسیستم زنجیره تأمین لجستیک از اولین گام تا آخرین گام ارائه نماید.

نوآوری عبور از مرز در تدارکات

لجستیک بهم پیوسته باعث می شود کاربران بتوانند به سادگی سرویس مورد نیاز خود را از طریق شبکه دی کارگو اضافه کنند.

دی کارگو با عبور از مرز صنعت تدارکات سنتی، ارزش جدیدی ایجاد می‌کند.

شرکای این شبکه

  • Deleo: بستر لجستیکی بهینه شده برای تجارت الکترونیکی جهانی را فراهم می‌کند.۱۵۰ مارک جهانی محصولات خود را از طریق شبکه Deleo به فروش می رسانند. Deleo (بستر بهینه سازی شده برای لجستیک جهانی) خدمات تدارکاتی مناسبی را در کره و خارج از کشور ارائه می کند
  • EasyGo: سرویس تحویل آسان برای استفاده استکه در Kakaotalk ، بستر شماره 1 تلفن همراه کره ارائه می‌شود. این شرکت با همکاری KakaoPay (25 میلیون پایگاه کاربر، Lotte Global Logistics(بیش از 8000 مرکز لجستیکی در سراسر جهان)
  • کلایتن: Klaytn پلت فرم بلاکچین عمومی است که توسط شرکت تابعه بلاک چینKakao Corp ، Ground X توسعه یافته است. آنها ویژگی‌های کاربر پسند، تأخیر کم و مقیاس پذیری بالا را ارائه می دهند.کلایتن یک بلاک چین عمومی است که بر اساس الگوریتم اجماع اثبات باورپذیری (PoB) عمل می‌کند. IOST مقیاس پذیری، کارایی و امنیت را در بستر زیربنایی خود تقویت کرده است تا بتواند خدمات آنلاین روزانه را انجام می‌دهد.

استفاده از نشانه

دی کارگو یک رمز ابزار است که از اکوسیستم کلی سیستم عامل dKargo پشتیبانی می‌کند. سیستم پاداش دی کارگو این است که اقدامات داوطلبانه شرکت کنندگان را برای کمک به داده‌های لجستیکی القا می‌کند. این داده‌ها می‌توانند به بهبود سیستم عامل کمک کنند.

جوایز فعالیت های لجستیکی

ارائه دهندگان خدمات لجستیک برای مشارکت در این بستر و اطمینان از ارائه خدمات معتبر تدارکات به مشتریان در مورد خدمات لجستیک، که زمینه را برای dKargo برای ارائه بهترین خدمات لجستیک فراهم می‌کند، باید مقدار مشخصی از رمزهای دی کارگو را در نظر بگیرند. ارائه دهندگان خدمات بیمه می‌توانند توکن‌های دیکارگو را برای ارائه دهندگان خدمات لجستیک در نظر بگیرند تا در ازای آن سود دریافت کنند.

پاداش خدمات لجستیک

DKA همچنین به عنوان یک روش پرداخت جایگزین در داخل اکوسیستم همراه با سایر روش‌های پرداخت و ارز موجود عمل می‌کند. دارندگان این توکن اکنون می‌تواننداز طریق مشارکت dKargo با سیستم عامل‌های مالی رمزنگاری در Staking شرکت کنند و به طور مستقیم خدمات De-Fi را تجربه کنند .

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال DKA

ارز دیجیتال دی کارگو(dka) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 0.71 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.11 دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی دی کارگو—> 0.09 – 0.04

نواحی مقاومتی دی کارگو —>0.18 – 0.24

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید .

این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

پیش بینی ارز DKA

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال دی کارگو (DKA)

در حال حاضر قیمت دی کارگو در محدوده 0.11 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال DKA می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :0.17 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :0.21دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.36دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :0.41دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :0.54دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *