پیشبینی وآینده قیمت ارز AKRO/آکروپولیس آماده رشد 200 درصدی

  • 25 آذر 1400
معرفی ارز AKRO

رمزارز Akropolis، یک ارز دیجیتال Defi (سیستم مالی غیر متمرکز) است که در سال 2019 به بازار جهانی وارد شد و هدف آن حذف واسط ها و سازمان های متمرکز در دنیای مالی است. این ارز در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

شبکه‌ی آکروپولیس که در سال ۲۰۱۷ پایه ریزی شد، توانست در سال ۲۰۱۹ عرضه‌ی اولیه خود را در بستر اتریوم انجام داده و مبلغی حدود ۲.۴ میلیون دلار جمع‌آوری نماید. نکته‌ی قابل توجه این شبکه، همکاری آن با پروتکل‌هایی مانند پولکادات، چین لینک، میکر و بانکر بوده است.

آکروپولیس در واقع شرکتی است که تلاش می‌کند با تکیه بر بلاکچین اتریوم اکوسیستمی را ارائه دهد که برای فعالیت‌های مالی راه‌اندازی شده است. این اکوسیستم مستقل تلاش می‌کند به کمک استقراض و وام‌دهی، منجر به پس انداز و رشد ثروت کاربران شود.

ارز دیجیتال اختصاصی این پروژه که با حروف اختصاری آکرو شناخته می‌شود بر اساس استاندارد توکن‌های ERC20 مستقر است.

ویژگی ارز آکرو (AKRO)

آکرو یک پروژه درآمدزایی و ذخیره خودکار برای رمزارها است. این پروژه که تا کنون ۳ سیستم مختلف ارائه داده است، اولین بار در مارچ ۲۰۱۸ مطرح و نهایتا در ژوئن ۲۰۲۰ به مرحله بهره برداری رسید. این پروژه از توکن‌های ERC-20، برای سرمایه گذاری و تصمیمات آینده خود استفاده می‌کند. پروژهای اصلی AKRO، AkropolisOS (یک پلتفرم برای سرمایه گذاری و سود دهی غیرمتمرکز)، Sparta (یک سیستم وام دهی بدون وثیقه) و Delphi (یک شبکه‌ آنلاین برای فارم کردن رمزارزها و برآورد کلی هزینه) است.

نقطه قوت آکرو در پروژه AkropolisOS نهفته است زیرا این پلتفرم زیر برنای جمع آوری نقدینگی برای پروژه‌های دیگر است. همچنین سیستم هوشمند آکرو، امکان محاسبه درصد ریسک شما و تمامی شرایط مربوط به آن را به شما، از طریق انتشار اطلاعات به صورت ناشناس و برای متخصصان این زمینه فراهم می‌آورد.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال AKRO

ارز دیجیتال آکرو (AKRO) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 0.088 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.021 دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی آکرو —> 0.025 – 0.034

نواحی مقاومتی آکرو —>0.014 – 0.008

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید .

این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

پیش بینی ارز akro

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال آکرو (AKRO)

در حال حاضر قیمت آکرو در محدوده 0.021 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال AKRO می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :0.033 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :0.037دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.063دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :0.08 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :0.1 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *