پیشبینی و آینده قیمت ارز TRB/ تلور در حساس ترین ناحیه حمایتی

  • 24 آذر 1400
معرفی ارز trb

Tellor ( تلور ) به اختصار TRB یک اوراکل غیر متمرکز در اتریوم است ، جایی که شبکه ای از معدنچیان Proof-of-Work (PoW) برای واگذاری داده ها و قرار دادن آن برای قراردادهای هوشمند در زنجیره ای رقابت می کنند.
نشانه تلور ، Tributes (TRB) ، انگیزه های اقتصادی را برای تأمین امنیت این شبکه فراهم می کندتلور(Tellor) یک سیستم بدون واسطه اوراکل است که ایمن ترین راه برای نقل و انتقال رمزارزها را فراهم می‌کند.

این سیستم با استفاده از جوایز، هدایا و یا تخفیف‌ها و امکانات ویژه ای که به مانرها می‌دهند، آن‌ها را ترغیب به ارائه دیتا می‌کنند و برای حفظ امنیت، این اطلاعات را به شکل بلاکچین بخش بندی می‌کند. توکن تلور (TRB) (که در حال حاضر ۲۶.۱۴ دلار آمریکا قیمت آن است)، بخشی از کارکرد این سیستم را به عهده دارد.

کاربرد ارز دیجیتال Tellor


پرداخت ها:

کاربران از TRB برای درخواست داده های خاص موردنیاز خود استفاده می کنند و وقتی یک ماینر اطلاعات را به صورت زنجیره ای ارسال می کند ، بر حسب توکن های Tellor به عنوان پاداش پرداخت می شود.
سپرده های امنیتی:

کارگران معدن موظفند قبل از رقابت و شروع به کار ماینینگ ، سپرده TRB را در قرارداد هوشمند تلور قرار دهند. اگر یک قطعه تقلب انجام شود ، جامعه می تواند این ارزش را مورد اختلاف قرار داده و سهام معدنکار را به دلیل بدخواه بودن کاهش دهد.
حل اختلاف و حکمرانی:

یعنی رأی دادن به اعتبار داده.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال تلور

ارز دیجیتال تلور (trb) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 165 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 30.6 دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی تلور —> 16.5 – 29.3

نواحی مقاومتی تلور —>43.2 – 53.6

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید .

این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

معرفی ارز trb

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال تلور (trb)

در حال حاضر قیمت تلور در محدوده 30.6 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال trbمی باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :44 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :55 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :98 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :114دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :138دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *