پیشبینی و آینده قیمت ارز DATA/ دیتا آماده برای رشد 100 درصدی

  • 24 آذر 1400
معرفی ارز DATA

رمزارز DATA، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2018 به بازار جهانی وارد شد و در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

Streamr (DATA) یک پروژه منبع باز و پلت فرم غیرمتمرکز است که به جای اعتماد به رمزنگاری متکی است. این یک زیرساخت داده در زمان واقعی P2P است که بستر و ابزارهایی را برای اقتصاد داده جدید در خود جای داده است. پشته فناوری شامل یک شبکه پیام رسانی بلادرنگ مقیاس پذیر (pub/sub) است که بر روی رایانه های سراسر جهان میزبانی می شود، یک بازار برای تجارت/فروش داده و مجموعه ای از ابزارها برای کار با داده های زمان واقعی. Streamr (DATA) در سال 2017 تأمین مالی شد. ایده اصلی ایجاد زیرساخت غیرمتمرکز و اقتصاد داده است. این ماموریت توسط توسعه دهندگان به عنوان “داده های غیرقابل توقف برای برنامه های غیرقابل توقف” فرموله شده است.

Streamr ارزش اطلاعات بلادرنگ را نشانه گذاری می کند و آن را در بازار و اتحادیه های داده خود در دسترس قرار می دهد. این برای DApps، دستگاه های IoT و موارد دیگر ساخته شده است، و آنها معتقدند که این یک پروتکل حیاتی برای وب 3.0 است.

کاربرد ارز دیجیتال DATA

وظایف کوین Streamr DATA شامل ایجاد یک بازار اطلاعاتی راحت و پر رونق است که بر اساس یک شبکه تبادل داده مناسب و قابل درک برای کاربران ساخته شده است. شبکه غیرمتمرکز pub/sub توسط گره هایی در سراسر جهان پشتیبانی می شود که توکن های DATA را در ازای پهنای باند و اعتبارسنجی که ارائه می کنند، به دست می آورند.

مزیت رقابتی در این واقعیت نهفته است که یک شبکه خارج از زنجیره است (به عنوان مثال، در مقایسه با یک سرویس مشابه IOTA). بنابراین، خطر مواجه شدن پروژه با مسائل مقیاس پذیری و پهنای باند بسیار اندک است.

هدف تیم Streamr ایجاد یک بلاک چین خاص نیست، بلکه تمرکز بر توسعه فناوری های بهینه سازی شبکه است. اگر Streamr فاقد قابلیت های اتریوم باشد، توسعه دهندگان همیشه می توانند پلتفرم را به بلاک چین دیگری منتقل کنند.

ویژگی های ارز دیتا DATA

Streamr (DATA) پروژه ای است که بر تبادل یکپارچه داده و کسب درآمد از این داده ها متمرکز شده است. این یک شبکه همتا به همتا (P2P) برای داده‌های بلادرنگ است که روی اتریوم اجرا می‌شود و امکان استفاده از قراردادهای هوشمند برای تسهیل فرآیند تبادل را فراهم می‌کند. گره های کارگزار عنصر کلیدی شبکه هستند که به شرح زیر عمل می کنند: داده ها از ارائه دهندگان (که ناشران نیز نامیده می شوند) دریافت می شوند و به مصرف کنندگان منتقل می شوند – این الگوی انتشار/اشتراک است که شبکه استفاده می کند.

حامیان مالی (که ممکن است ناشران باشند) توکن های DATA را به یک قرارداد هوشمند (به نام Bounty) پرداخت می کنند تا عملکرد جریان را ایمن کنند. جریان داده توسط گره‌های کارگزاری که Bounties استخراج می‌کنند، ایمن می‌شود و از طریق گره‌های ناشر یا کارگزار به مشترکان منتقل می‌شود (جریان‌های داده تقسیم‌بندی می‌شوند). تعدادی از فناوری‌هایی که برای بهینه‌سازی Streamr توسعه یافته‌اند، مجموعه‌ای سازمان‌یافته سلسله مراتبی به نام Streamr Stack هستند.

این مجموعه از انتقال بدون وقفه داده در شبکه Streamr پشتیبانی می کند و از پنج بلوک تشکیل شده است: قراردادهای هوشمند (مسئول بهینه سازی روابط بین شرکت کنندگان در بازار اطلاعات شبکه). ویرایشگر استریمر (مجموعه ای از ابزارهای برنامه نویسی توسعه یافته برای هدف پروژه)؛ موتور استریمر (مسئول تجزیه و تحلیل، پردازش، پالایش داده ها و نظارت بر رویدادهای شبکه)؛ بازار داده (مرکزی برای جریان های داده و بستری که داده ها در آن ارسال و دریافت می شوند). شبکه استریمر (برای انتقال داده استفاده می شود).

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال DATA

ارز دیجیتال دیتا (DATA) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 0.32 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.11 دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی آیون —> 0.072 – 0.1

نواحی مقاومتی آیون —>0.15 – 0.18

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید .

این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

پیش بینی ارز DATA

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال دیتا (DATA)

در حال حاضر قیمت دیتا در محدوده 0.11 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال DATAمی باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :0.17 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :0.20 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.35دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :0.42دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :0.53دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *