پیشبینی و آینده قیمت ارز SPS /پامپ 200 درصدی در انتظار اسپلینترلندز

  • 23 آذر 1400
معرفی ارز sps

رمزارز SPS، یک ارز دیجیتال قابل جمع آوری (NFT) است که در سال 2021 به بازار جهانی وارد شد و غیر قابل معاوضه و همچنین غیر قابل تکثیر است. این ارز در پلتفرم بایننس کوین ساخته شده است.

اسپلینترلندز یا SPS یک پلتفرم کریپتوکارنسی است که امکان بازی، تجارت، و کسب درآمد در هر زمان را در هر دو دستگاه دسکتاپ و تلفن همراه امکان پذیر کرده است.

Splinterlands یک بازی محبوب NFT در حال اجرا بر روی Hive blockchain است که 3.6 میلیون دلار در فروش خصوصی پیش از راه اندازی جذب سرمایه داشته است.

SPLINTERSHARDS توکن حاکمیتی اکوسیستم Splinterlands است. از این توکن ها برای پرداخت به گیمرها، رأی گیری حاکمیتی، سرمایه گذاری مدیریت DAO، پیشنهادات در بازی، پاداش های اوراکل، بازی برای کسب انگیزه، انگیزه های استخراج نقدینگی، دسترسی به رویدادهای مسابقات و دسترسی به تبلیغات ویژه در بازی استفاده می شود.

ویژگی های اسپلینترلند (SPS)

اسپلینترلندز Splinterland قصد دارد از تقاضای روزافزون برای بازی‌های مبتنی‌بر بلاک چین که امکان مالکیت دارایی‌های دیجیتالی منحصر به فرد را دارند استفاده کند. در پایان ژوئیه 2021، یک دور خصوصی را با قیمت 3.6 میلیون دلار در ازای تنها 6.6 درصد از کل عرضه توکن بست.

Splinterlands روی بلاک چین Hive اجرا می شود، به این معنی که تمام اقدامات بازی بر روی بلاک چین ثبت می شود. این بدان معناست که هرکسی می تواند با ایجاد یک آدرس بلاک چین Hive به بازی بپیوندد و بازی را بدون مجوز اجرا کند. این برنامه همچنین Splinterlands را با یک گزارش شفاف از تمام اقدامات موجود در بازی، از جمله نتایج نبرد، که منصفانه و شفافیت را تضمین می کند، ارائه می دهد.

بازیکنان دارای مجموعه ای از کارت های اصلی هستند و می توانند بسته های تقویت کننده یا کارت های خاصی را از سایر بازیکنان خریداری کنند. این کارت ها را می توان سطح بندی کرد و در نبرد با دیگر بازیکنان استفاده کرد. در این نبردهای رتبه بندی شده، بازیکنان برای Dark Energy Crystals (DEC) برای دریافت ارز بازی Splinterlands، رقابت می کنند. بازیکنان همچنین می توانند با تبدیل کارت های بلااستفاده در مجموعه خود DEC دریافت کنند. DEC می تواند برای خرید اقلام درون بازی یا کارت های معاملاتی از سایر بازیکنان در بازار Splinterland استفاده شود. DEC همچنین در بین بازیکنان و در مبادلات شخص ثالث قابل معامله است.

با افزودن ویژگی های بیشتر به بازی، کاربرد DEC همچنان افزایش می یابد. توکن Splintershards (SPS) به عنوان DAO در پلت فرم Binance Smart Chain کار می کند. توکن SPS یک توکن حاکمیتی است که در بازی Splinterland ادغام می شود و به بازیکنان این امکان را می دهد تا بر تصمیمات مربوط به بازی و اکوسیستم تأثیر بگذارند. بازیکنان همچنین ممکن است تغییرات خود را مانند تغییر برنامه مسابقات، تغییر تنظیمات نبرد یا تغییر در تورم DEC پیشنهاد دهند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال اسپلینترلندز

ارز دیجیتال اسپلینترلندز (SPS) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 1.07 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.27 دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی اسپلینترلندز —> 0.25 – 0.20

نواحی مقاومتی اسپلینترلندز —> 0.32 – 0.39

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید .

این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

پیش بینی ارز sps

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال اسپلینترلندز (SPS)

در حال حاضر قیمت اسپلینترلندز در محدوده 0.27 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال SPS می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 0.35 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :0.48 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.83 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :0.93 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :1.3 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *