پیشبینی و آینده قیمت ارز BLZ/ بلاذل آماده شکست مقاومت 40 سنت

  • 23 آذر 1400
معرفی ارز BLZ

بلازل (blz) یک اکوسیستم غیرمتمرکز مبتنی‌بر بلاک چین است که به‌عنوان یک سرویس مقیاس‌پذیر برای ذخیره داده یا پایگاه داده (دیتابیس) عمل می‌کند.

هدف اصلی این پروژه ارائه ابزارها، ویژگی‌ها و ظریفیت‌های لازم و مناسب برای ذخیره‌سازی و مدیریت داده است. بلوزل به غیرمتمرکز شدن هرچه بیشتر اینترنت کمک می‌کند و به کاربران این امکان را می‌دهد که پایگاه‌های داده مقیاس‌پذیر، بر اساس تقاضای برنامه غیرمتمرکز (DApp) بسازند.

بلوزل یکی از پروژه‌های پیشگام در بخش دیتابیس مبتنی‌بر بلاکچین است که در سال ۲۰۱۴ راه‌اندازی شد. همان‌طور که توسعه DAppها و محبوبیتشان بیشتر می‌شود، Bluzelle می‌تواند یکی از باارزش‌ترین بازیگران در این حوزه باشد.

مزایای استفاده از بلاکچین بلاذل (BLZ)

  • عرضه اولیه این بلاکچین به پایان یافته است و ممکن است قابلیت زیادی در رشد قیمت بلاذل داشته باشد.
  • بلاکچین بلاذل مقیاس‌پذیری بسیار بالایی دارد.
  • بلاکچین Bluzelle در حال حاضر هیچ رقیب جدی‌ای ندارد و بسیاری از افراد به موفقیت ایده خلاقانه و درخشان آن امیدوارند.
  • شبکه بلاذل از زبان جاوا اسکریپت نیز پشتیبانی می‌کند‌ به این ترتیب میلیون‌ها توسعه‌‌دهنده می‌توانند از خدمات درخشان این شبکه بهره‌مند شوند.

هدف ارز دیجیتال بلاذل (BLZ)

هدف Bluzelle رفع این مشکلات با ارائه شبکه‌ای سریع، منسجم، غیرمتمرکز و با کیفیت است. بلوزل در ثانیه ۱۰ هزار تراکنش را مدیریت می‌کند. از نظر این شبکه، تراکنش‌ها بخش مهمی از بازی‌های بلاکچینی هستند و باید از سرعت بالایی برخوردار باشند.

بلوزل در کنار ذخیره‌سازی داده، توکن‌های غیرمثلی را نیز ذخیره می‌کند و در این‌باره می‌گوید: «متاورسی که نتواند از دارایی‌های بازیکنان خود محافظت کند، دیگر متاورس نیست».

یکی دیگر از اهداف شبکه Bluzelle ایجاد بستری در دیفای است که کاربران بتوانند کسب درآمد داشته باشند. این شبکه با تجمیع محصولات در اکوسیستم Cosmos این امکان را به افراد می‌دهد که دارایی‌های بازی خود را سپرده‌گذاری (Staking) کنند، وام بدهند و کسب سود کنند. در همین راستا یعنی کسب درآمد، شبکه بلازل امکان ساخت بازی‌های P2A یا «بازی در ازای کسب درآمد» را فراهم کرده است.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال BLZ

ارز دیجیتال بلازل (BLZ) در بالاترین قیمت خود تا محدوده ۰.۶۹ دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده ۰.۱۴ دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی آیون —> 0.126 -0.184 – 0.22

نواحی مقاومتی آیون —> 0.27 -0.31 – 0.40

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید .

این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

پیش بینی ارز BLZ

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال بلازل (BLZ)

در حال حاضر قیمت بلازل در محدوده 0.23 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال BLZ می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :0.36 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :0.40 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.69دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :0.81دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :1.08دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *