پیشبینی و آینده قیمت ارز AION/ با آیون تا 1 دلار !

  • 23 آذر 1400
معرفی ارز aion

Aion یک شبکه چند لایه blockchain است که برای قابلیت همکاری در بین blockchain ها طراحی شده است. نشانه های AION برای ایجاد بلاک چین های جدید ، کسب درآمد از پل های بین زنجیره ای و تأمین امنیت شبکه به کار می روند.

AION توسط شرکت Nuco در بهار سال 2016 تاسیس شده است. آیون توسط مدیرعامل شرکت Nuco ، متیو اسپوک ، که همچنین عضو هیئت مدیره Ethereum Enterprise Alliance است، هدایت می شود.

هدف ارز دیجیتال آیون (AION)

هدف اصلی OAN تسهیل قابلیت همکاری بین بلاکچین‌های مختلف است، بنابراین به کاربران و توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تا برنامه‌های متنوعی ایجاد کنند. با ایجاد توکن AION به عنوان هسته اصلی شبکه، OAN کاربران را قادر می‌سازد با استفاده از قراردادهای هوشمند، داده‌ها را ذخیره کرده و آن را بین شبکه‌های مختلف به اشتراک بگذارند.

ویژگی ارز دیجیتال aion

Open Application Network یک عامل برهم زننده در دنیای ارزهای رمزپایه است، زیرا هدف آن پر کردن شکاف بین بلاکچین‌های مختلف است. توکن AION اساساً به گونه‌ای طراحی شده است که به توسعه دهندگان و خریداران امکان می‌دهد به راحتی از یک بلاکچین به بلاک دیگر منتقل شوند. نه تنها این، بلکه AION امکان انتقال داده‌ها و قراردادهای هوشمند را در بلاک چین‌هایی مانند اتریوم و نئو فراهم می‌کند.

عدم همکاری بلاکچین‌ها با یکدیگر هنوز هم یکی از عوامل جلوگیری از ورود این فناوری به دنیای اصلی مالی است. آیون قصد دارد بستری ایجاد کند که به طور موثر بتواند جایگزین روش فعلی بانک‌ها در امور مالی جهانی شود. پیش از این OAN با نام‌های بزرگی در صنعت مانند CryptoCurve Nodesmith و BlockX Labs همکاری کرده است. نه تنها این، بلکه ایون عضوی از اتحاد قابلیت همکاری بلاکچین است.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال آیون

ارز دیجیتال آیون (aion) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 0.69 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.14 دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی آیون —> 0.096 –0.137

نواحی مقاومتی آیون —> 0.19–0.247

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید .

این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

پیش بینی ارز aion

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال آیون (aion)

در حال حاضر قیمت آیون در محدوده 0.14 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال aion می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :0.21 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :0.24 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.49دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :0.63دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :1.02دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *