پیش بینی و آینده قیمت ارز FIRO/ آمادگی فیرو کوین برای شکست مقاومت 7 دلار

  • 22 آذر 1400
معرفی ارز firo

رمزارز زی کوین (Firo)، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2016 به بازار جهانی وارد شد و با استفاده از سخت افزارهایی که الگوریتم رمزنگاری MTP را پشتیبانی می کنند، می توان این ارز را استخراج کرد که از 12,427,855 سکه موجود، 12,671,487 واحد آن استخراج شده است.

فیرو یا Firo یک پروژه کریپتوکارنسی با تمرکز بر خصوصی بودن است که قبلا با نام Zcoin شناخته می شد.

این پروژه پروتکل حفظ حریم خصوصی Lelantus را ایجاد کرد که به کاربران اجازه می دهد تا کوین های خود را بسوزانند و بعدا آنها را از گرو دربیاورند تا با برند جدیدی که هیچ تاریخچه تراکنشی برای آن ثبت نشده باشد دوباره شروع کنند.

فیرو که در گذشته با نام زد کوین شناخته می‌شد، یک ارز رمزنگاری شده‌است که هدف آن استفاده از رمزنگاری برای ایجاد حریم خصوصی بهتر برای کاربران خود در مقایسه با سایر کریپتوکارنسی ها مانند بیت کوین است.

ویژگی های فیرو کوین (FIRO)

فیرو کوین Firo یک ارز دیجیتال است که معاملات خصوصی غیرقابل ردیابی را امکان پذیر می کند و به کاربران آزادی موسسات مالی بزرگ را می دهد. تیم پشتیبان این پروژه معتقدند که حفظ حریم خصوصی یک حق انسانی است و مردم به این گزینه احتیاج دارند تا کنترل پول خود را دوباره بدست آورند. فیرو Firo جایزه blockchain FAT 2020 را برای “محبوب ترین پروژه بلاکچین در جامعه” دریافت کرد.

با استفاده از رایانه خانگی یا پیوستن به استخر استخراج می توان آن را استخراج کرد. زمان بلوک Firo پنج دقیقه و پاداش بلوک 12.5 سکه است.

فیرو از سیستم هاوینگ مشابه بیت کوین استفاده می کند که پاداش بلوکی هر چهار سال به نصف کاهش می یابد. Firo با renVM یکپارچه شده است تا پلی بین خود و اتریوم (ETH) ایجاد کند و به کاربران امکان ورود و خروج بدون دردسر از اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (DeFi) را بدهد.

فیرو Firo در اکتبر 2020 از زدکوین Zcoin تغییر نام داد. کاربران می توانند با سوزاندن سکه های قبلی، سکه های قدیمی را به سکه های جدید تعویض کنند که هیچ اثری از بلاکچین قبلی باقی نمی ماند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال firo

ارز دیجیتال فیرو کوین (firo) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 25.3 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 5.5 دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی فیرو کوین—> 5.09 – 4.05

نواحی مقاومتی فیرو کوین—> 6.4 – 7.6

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید .

این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

پیش بینی ارز firo

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال Firo

در حال حاضر قیمت فیرو کوین در محدوده 5.5 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال firo می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 8.3 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :9.5 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :16.4 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :19.1 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :24.9 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *