پیشبینی و آینده قیمت ارز GODS/ گادز آنچیند آماده برای شکست سقف تاریخی 9 دلار

  • 22 آذر 1400
معرفی ارز gods

رمزارز Gods Unchained، یک ارز دیجیتال قابل جمع آوری (NFT) است که در سال 2021 به بازار جهانی وارد شد و غیر قابل معاوضه و همچنین غیر قابل تکثیر است. این ارز در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

توکن GODS یک توکن ERC-20 است که بازیکنان می‌توانند از آن برای خرید و فروش در بازار بازی، ایجاد NFT و کسب پاداش استفاده کنند. حداکثر ۵۰۰ میلیون توکن GODS در بازی، کیف پول بازیکنان، توسعه دهندگان و فروش عمومی توزیع شده است.

بازیکنان می‌توانند توکن‌های گادز خود را در کیف پول وب ۳.۰ مانند MetaMask به همراه کارت‌های NFT خود ذخیره کنند. گادز همچنین به عنوان یک توکن حکومتی در بستر بازی عمل می‌کند. بازیکنان می‌توانند در مورد مسائلی که آینده بازی را تحت تأثیر قرار می‌دهند رای دهند و آن را به یک پروژه واقعاً جامعه محور تبدیل کنند.

ویژگی ارز دیجیتال GODS

ارز دیجیتال Gods Unchained یکی از بزرگترین پروژه های رمزنگاری و بلاکچین با این نوع بازی است. تعداد زیادی بازی موبایل مبتنی بر کریپتو وجود دارد، اما آوردن بلاکچین به یک بازی استراتژی آنلاین می‌تواند به معنای واقعی کلمه تغییر دهنده بازی باشد. بازیکنان به طور سنتی اقلامی را از یک فروشگاه بازی خریداری می‌کنند که واقعاً مالک آن نیستند. این بازی‌ها مجوز پوست، سلاح، زره و موارد دیگر را به شما می‌دهند، اما معمولاً نمی‌توانید این موارد را بفروشید.

اما در Gods Unchained آیتم‌ها  به‌عنوان NFT در شبکه لایه ۲ اتریوم قابل معامله هستند،و با داشتن یکی از این کارت ها، بازیکنان صاحب یک دارایی دیجیتال ارزشمند می شوند.کارت ها را می توان با توکن  GODS درون بازی فروخت که می تواند به پول فیات تبدیل شود.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال gods

ارز دیجیتال گادز آنچیند  (gods) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 9 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 6.08 دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی گادز آنچیند —> 4.6 – 6

نواحی مقاومتی گادز آنچیند —> 7.2 – 8.3

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید .

این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

پیش بینی ارز gods

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال gods

در حال حاضر قیمت گادز در محدوده 6.08دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال gods می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 9.5 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :10.3دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :17.4دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :20.5دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :27.5دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *