پیشبینی وآینده قیمت ارز RooK/کیپر دائو در آستانه از دست دادن مهمترین ناحیه حمایتی

  • 22 آذر 1400
معرفی ارز rook

رمزارز ROOK، یک ارز دیجیتال Defi (سیستم مالی غیر متمرکز) است که در سال 2020 به بازار جهانی وارد شد و هدف آن حذف واسط ها و سازمان های متمرکز در دنیای مالی است. این ارز در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

ارز دیجیتال KeeperDAO را باید یک دارایی بسیار با ارزش در این بازار به حساب آورد که افراد زیادی هم اکنون به آن توجه دارند. هدف سازندگان این بوده است تا سرمایه گذاران و عموم مردم بتوانند برای ارتقا پروتکل‌ها و بهتر کردن دنیای سرمایه گذاری شریک شوند.

به بیان دیگر، مردم قادر هستند تا در این زمینه رای دهند و سهمی به خصوصی را در جذاب‌تر کردن دنیای سرمایه‌گذاری و امنیت بیشتر آن داشته باشند. حتی آن‌ها می‌توانند پیشنهادهایی را به سازندگان و مسئولین این بازار ارائه دهند و ایده‌های خود را شرح دهند.

کاربرد ارز دیجیتال ROOK

ارز دیجیتال KeeperDAO زیر ساخت‌های لازم را فراهم می‌کند تا Defi امنیت بسیار بیشتری داشته باشد. این امر در گذشته هم امکان پذیر بود، اما امروزه بیش از پیش به چشم می‌آید و دنیای ارز دیجیتال تا حدی مدیون این ارز است.

این ارز قادر است تا منابع مشترک در دنیای سرمایه گذاری را به یکدیگر متصل کند. به این ترتیب، ارزش افزوده به سرمایه گذاران داده خواهد شد. خریداران این ارز می‌توانند استفاده‌های گوناگونی از آن داشته باشند و به نوعی سود زیادی هم ببرند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال کیپر دائو

ارز دیجیتال کیپر دائو  (ROOK) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 552 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 125 دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی کیپر دائو —> 120 – 58

نواحی مقاومتی کیپر دائو —> 180 – 244

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید .

این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

پیش بینی ارز rook

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال کیپر دائو (ROOK)

در حال حاضر قیمت کیپر دائو در محدوده 125 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال ROOK می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 182 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :213 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :375 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :430 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :575 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *