پیشبینی و آینده قیمت ارز STETH/ لیدو آماده برای شکست سقف تاریخی 4800 دلار

  • 20 آذر 1400
معرفی ارز STETH

لیدو (STETH) یک ارز دیجیتال است که به عنوان یک راه‌حل برای استیک کردن اتریوم معرفی شده است. ارز دیجیتال لیدو به شما این امکان را می‌دهد که اتریوم‌های خود را در اپلیکیشن‌های دیفای مثل Curve، Sushi، Yearn و … استیک کنید.

این قابلیت باعث می‌شود که استیکر‌ها مجبور نباشند میان استیک کردن اتریوم و مشارکت در پروژه‌های دیفای یکی را انتخاب کنند.

ارز دیجیتال لیدو توسط Lido DAO مدیریت می‌شود. Lido DAO یک کمپانی است که ابزارها و سرویس‌های مورد نیاز برای استیک اتریوم را ارائه می‌دهد. اعضای Lido DAO پروتکل Lido را به صورتی مدیریت می‌کنند که رشد ثابت و رشد لیدو را تضمین کنند.

لیدو دائو (Lido DAO) از پاداش‌های استیکینگ، ده درصد را به عنوان کارمزد برمی‌دارد و این مبلغ را برای بهبود و گسترش سرویس‌های لیدو استفاده می‌کند.

علاوه بر توسعه فنی پلتفرم، Lido DAO برای ارتقای Lido و جذب کاربران از طریق محتوای آموزشی و ارتقای پروتکل خودش تلاش می‌کند.

کاربرد های ارز دیجیتال لیدو (STETH)

  • Stake: این پلتفرم به کاربران امکان سپرده‌گذاری دارایی‌های خود را می‌دهد و پاداش‌ها را به صورت روزانه برای آنها واریز می‌کند. هیچ محدودیتی در میزان واریزی کاربران وجود ندارد.
  • Mint: زمانی که شما به استیکینگ با پلتفرم Lido می‌پردازید، به همان میزان سرمایه شما، توکن معادل‌سازی شده به شما تعلق می‌گیرد. این رمز ارزها در اتریوم ۲ stETH و wstETH، در ترا bLUNA و در سولانا stSOL نام دارند. قیمت این توکن‌ها هیچ تفاوتی با کوین‌های اصلی ندارند و تنها نماینده دارایی‌های شما هستند.
  • Defi: لیدو به شما اجازه می‌دهد تا از دارایی‌های استیک کرده خود، بتوانید سود مضاعف دریافت کنید. از توکن‌های معادل‌سازی شده می‌توانید در پروتکل‌های مختلف دیفای که در سایت لیدو معرفی شده، برای وام‌دهی و وام‌گیری، ییلد فارمینگ و غیره استفاده کنید. این پلتفرم‌ها شامل کرو فایننس (Curve Finance)، پروتکل انکر (Anchor)، بالانسر (Balancer)، سوشی سواپ، وان اینچ، Unslashed و غیره هستند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال STETH

ارز دیجیتال لیدو (STETH) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 4826 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 3934 دلار معامله میشود.

در حال حاظر بعد از شکل گیری روند نزولی توانسته نسبت به محدوده حمایتی 3900 دلار واکنش نشان دهد ، در صورتی که بتواند این محدوده را حفظ کند میتواند به ادامه روند نزولی خاتمه بدهد و برای ایجاد یک روند صعودی آماده شود .

در صورتی که ناحیه حمایتی 3900 دلار را از دست بدهد میتوانیم انتظار افت قیمت تا محدوده 3450 را داشته باشیم اما در صورت حفظ این ناحیه و شکست مقاومت های 4200 و 4400 میتوانیم انتظار رشد قیمت و شکل گیری روند صعودی را داشته باشیم .

پیش بینی ارز STETH

پیش بینی و آینده قیمت ارز لیدو (steth)

در حال حاضر قیمت لیدو در محدوده 3934دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال steth می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان  ۲۰۲۱ :6137 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :7084 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :12165 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :13946 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :18039 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *