پیشبینی و آینده قیمت ارز HT/ هیوبی آماده رشد 100 درصدی !

 • 18 آذر 1400
معرفی ارز ht

رمزارز هیوبی توکن (Huobi Token)، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2018 به بازار جهانی وارد شد و در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

توکن HT یکی توکن بومی بوده در شرکت تبادل ارز دیجیتال Huobi است که بر مبنای مبادله است. در اصل Huobi، یک صرافی ارز دیجیتال غیر متمرکز است که ر حال حاضر در سنگاپور مستقر است و از سال 2013 میلادی توسط فردی به نام لئون لی در چین تاسیس شد. 

هر چند این ارز دیجیتال در کشور چین ایجاد شد، اما بعد از ممنوعیت ICO و تبادل رمز نگاری در سال 2017 میلادی در چین، دفتر مرکزی خود را به سنگاپور منتقل شد. 

مزایای ارز دیجیتال هیوبی (HT) :

 1. توکن هیوبی در ازای پرداخت هزینه عضویت ، تخفیف های حداکثر ۵۰ درصدی را برای هزینه های معاملات در اختیار شما قرار می دهد. HT به طور دوره ای توسط هیوبی خریداری و سوزانده می شود.
 2. مسلما هیوبی بهترین مکان برای خرید و فروش HT است، اما این توکن در LBank ، Bibox ، Gate.io و DDEX نیز مبادله می شود.بیشترین سکه هایی که در هیوبی با HT مبادله می شوند بیت کوین، بیت کوین کَش، ایاس، XRP، و اتریوم هستند.
 3. از آنجا که HT یک توکن ERC-20 در بلاک چین اتریوم است، می تواند در هر کیفی که از نشانه های ERC-20 پشتیبانی می کند، از جمله “Ledger Nano S” و “MyEtherWallet” ذخیره شود. کیف پول رسمی هیوبی از انواع ارزهای رمزنگاری، همه توکن های ERC-20 ، و نرم افزارهای غیرمتمرکز و توکن های ترون (TRC10 و TRC20) پشتیبانی می کند.
 4. بیش از ۴۰۰ بازار رمزنگاری را پشتیبانی می کند.
 5. رابط کاربری مناسب با کاربرد آسان هم برای معامله گران تازه کار و هم با تجربه ترها
 6. دارای توکن بومیHT است که می تواند برای تکمیل هزینه های معاملاتی و همچنین افزایش نقدینگی کلی هیوبی استفاده شود.
 7. تبادل فیات برای بیت کوین، اتریوم و XRP موجود است.
 8. هیوبی همچنان از سرورهای متمرکز به سمت عدم تمرکز در حرکت است. به همین ترتیب هیوبی به سرعت به سایر بازارهای جنوب شرقی آسیا گسترش یافت. همچنین اخیراً یک دفتر در روسیه افتتاح شده است.

گروه Huobi همچنین به دنبال گسترش به سمت خاورمیانه، برزیل ، ویتنام، انگلیس و بازارهای اروپا است. برنامه های این شرکت برای تأمین امنیت این طرح های توسعه، ایجاد مشارکت های محلی است.

معایب توکن HT 

 1. از آنجایی که توکن هیوبی، توکنی است که فقط توسط اتریوم پشتیبانی و حمایت می شود. 
 2. از توکن HT می توان برای کسب و کارهای کوچک استفاده کرد. 
 3. از توکن HT نمی توان برای تجارت هایی که دارای وام هستند، استفاده کرد.
 4. توکن HT امنیت بسیار کمی دارد. 

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال HT

ارز دیجیتال هیوبی (HT) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 39 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 9.9 دلار معامله میشود.

هیوبی در حال حاظر در یک روند نزولی قرار گرفته است اما توانسته نسبت به محدوده 7.4 دلار واکنش نشان دهد و این ناحیه حمایتی را حفظ کند ، در صورتی که بتواند مقاومت های 12.4 و 17.5 دلار را بشکند میتواند وارد یک روند صعودی کوتاه مدت شود .

اما در صورتی که ناحیه حمایتی 7.5 دلار را از دست بدهد و این روند نزولی ادامه پیدا کند میتوانیم انتظار افت قیمت تا محدوده 5.3 دلار را داشته باشیم .

پیش بینی ht

پیش بینی و آینده قیمت ارز هیوبی (HT)

در حال حاضر قیمت هیوبی در محدوده ۱.۳ دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال HT می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

 • پایان ۲۰۲۱ : 14.2 دلار
 • پایان ۲۰۲۲ :17.3 دلار
 • پایان ۲۰۲۵ :29.3 دلار
 • پایان ۲۰۲۶ :35.1 دلار
 • پایان ۲۰۲۸ :45 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *