پیشبینی و آینده قیمت ارز ELF/ریزش 50 درصدی آلف !

  • 18 آذر 1400
معرفی ارز دیجیتال elf

رمزارز الف (aelf)، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2017 به بازار جهانی وارد شد و در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

ارز دیجیتال aelf سیستم عامل (OS) قابل تنظیمی است که به طور خاص برای بلاکچین‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تیم در تلاش است تا “سیستم لینوکس” را مبنای بلاکچین قرار دهد. همانطور که می‌دانید، پذیرش و نوآوری در بلاک چین به طور چشمگیری در حال پیشرفت است. ابتدا بیت کوین به عنوان یک ارز دیجیتال متناظر یک به یک راه را هموار کرد. می‌توانید آن را به عنوان برنامه‌ای ساده تلقی کنید.

در مرحله بعدی، Ethereum ساخت برنامه‌های غیرمتمرکز خاص (DApps) را از طریق قراردادهای هوشمند امکان پذیر کرد. این کار اساساً به عنوان بستری برای برنامه‌های دیگر بود. با این حال، این بستر هنوز نسبت به سیستم عامل‌های قوی دیگری مانند ویندوز، MacOS و Linux که امروزه استفاده می‌کنیم، کمتر شناخته شده است.

اهداف ارز دیجیتال ELF

سکه Aelf در دسامبر سال ۲۰۱۷ توسط Ma Haobo تاسیس و به بازار عرضه شد. این پروژه از شرکت‌های بزرگ سرمایه گذاری رمزارز مانند FGB Capital، Blockchain Ventures، Galaxy و بسیاری دیگر، سرمایه قابل توجهی جذب کرد. این پروژه به سرعت توانست به هدف خود یعنی ۵۷،۰۰۰ اتریوم برسد و بسیاری از سرمایه گذاران علاقه مند را کنار گذاشت. با توجه به اینکه این رمزارز درواقع یک پلتفرم DApp (اپلیکیشن‌های قراردادهای هوشمند) است رقبای بسیاری دارد. چند نمونه این رقبا عبارتند از Ethereum ، Icon ، Lisk و بسیاری دیگر که ELF برای موفقیت باید آن‌ها را شکست دهد.

Aelf از زنجیره‌های جانبی (Side Chain) استفاده می‌کند و در کل یک شبکه رایانه ابری غیرمتمرکز برای رمزارزها است که قصد دارد تصویب بلاکچین تجاری را امکان پذیر کند. 

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال ELF

ارز دیجیتال آلف (ELF) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 1.37 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.42 دلار معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه یک روند نزولی را ایجاد کرده است و یکی از نواحی مهم حمایتی را در محدوده 0.34 پیش روی خود دارد ، در صورتی که نتواند این ناحیه حمایتی را حفظ کند میتوانیم انتظار افت قیمت 50 درصدی را داشته باشیم .

اما در صورتی که بتواند این محدوده را حفظ کند میتواند با شکست مقاومت های 0.58 و 0.75 یک روند صعودی را ایجاد کند و حتی به سقف تاریخی خود هم نزدیک شود .

پیش بینی ارز ELF

پیش بینی و آینده قیمت ارز آلف (ELF)

در حال حاضر قیمت آلف در محدوده 0.42 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال ELF می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :0.62 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :0.71 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :1.1 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :۱.۴ دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :۲.۸ دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *