پیشبینی و آینده قیمت ارز PundiX/ رشد 100 درصدی پاندی ایکس

  • 17 آذر 1400
معرفی ارز PUNDIX

پاندی ایکس در سال 2017 توسط یک تیم بسیار حرفه ای به نام WokoWorks تولید شد؛ فعالیت این گروه تا قبل از تولید PundiX  ارز دیجیتال توسعه کیف پول های الکترونیک بود.

ارز دیجیتال PundiX  توکن NPXS می باشد که هدف اصلی پروژه PundiX خرید ارزهای دیجیتال به ساده ترین شکل ممکن است.

پاندی ایکس PundiX پروژه ای جذاب است که به دنبال فراهم کردن بستری برای پرداخت راحت بوسیله ارز دیجیتال خود است. این پروژه طی یک عرضه اولیه در سال 2018 توانست طی 90 دقیقه 35 میلیون دلار سرمایه جذب کند و طی این عرضه اولیه تیم توسعه 15 میلیون و 750 هزار توکن را ذخیره و 1 میلیارد و 750 میلیون عدد آن را بین اولین سرمایه‌گذاران توزیع کرد. مابقی، برای توسعه و بازاریابی نزد PUNDIX محفوظ باقی مانده است.

کاربرد و هدف ارز دیجیتال pundix

پاندی ایکس پروژه‌ای است که قصد دارد تا خرج‌کردن ارزهای دیجیتال را دقیقا به اندازه استفاده از کارت‌های اعتباری بانکی آسان کند.

سازندگان این پروژه و توکن NPXS امیدوارند که روزی بتوانند این توکن‌ها را در دستگاه‌های کارتخوان سیار (POS) مبتنی بر بلاکچین اتریوم استفاده کنند.

با این روش و در صورت تحقق اهداف پروژه، امکان ارائه خدمات بانکی اولیه و اساسی به ساکنان مناطق کمتر توسعه‌یافته مانند کشورهای آمریکای لاتین و اندونزی فراهم می‌شود.

بلاکچین PundiX برنامه‌ دارد تا با توزیع هزاران دستگاه کارتخوان یا همان دستگاه پوز مخصوص میان خرده‌فروشان و توزیع‌کنندگان، امکان پرداخت در قالب NPXS به عنوان توکن اصلی بلاکچین پاندی ایکس را فراهم کند.

اگر این شبکه بتواند دستگاه‌ها را رایگان و با تعرفه تراکنش پایین‌تر از کارت‌های اعتباری فعلی یا روش‌های پرداخت موبایلی در اختیار جامعه هدف قرار دهد، ایده شبکه فوق در عین سادگی یکی از کاربردی‌ترین و انقلابی‌ترین ایده‌ها در صنعت بلاکچین خواهد بود.

از سوی دیگر بلاکچین PundiX با آینده‌نگری زمینه حضور خود در 25 کشور آفریقایی کمتر توسعه‌یافته را نیز فراهم کرده است. این زمینه‌سازی، یک گام بسیار بزرگ و رو به جلو برای توسعه حوزه فعالیت بلاکچین در سایر قاره‌ها است.

حوزه فعالیت پاندی ایکس تنها محدود به این کشورها نمی‌شود و در سال‌های اخیر این پروژه با همکاری BitCapital سعی کرده است دستگاه‌های کارتخوان سیار خود را از طریق کشورهای برزیل و کلمبیا به آمریکای جنوبی وارد کند.

پیش‌بینی می‌شود با پذیرش دستگاه‌های POS پاندی ایکس و رمزارزها از سوی مردم کشورهای کمتر توسعه‌یافته، آینده درخشانی خصوصا در قاره‌های آسیا، آفریقا و آمریکای لاتین در انتظار این بلاکچین و سرمایه‌گذاران آن باشد.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال پاندی ایکس

ارز دیجیتال پاندی ایکس(PUNDIX) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 9.5 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 1.2 دلار معامله میشود.

در بازه زمانی ماهانه در یکی از حساس ترین نواحی موجود قرار گرفته است ، ناحیه حمایتی 0.85 باعث شده تا روند نزولی تا حدی شکسته شود و نسبت به این محدوده مهم واکنش نشان داده شود .

در صورت حفظ ناحیه حمایتی 0.85 دلار میتواند با شکست مقاومت 1.9 دلار میتواند وارد یک روند نزولی کوتاه مدت شود و از ریزش مجدد بازار جلوگیری کند .

در صورت ورود و خرید میتواند به صورت پله ای ورود کنید ، پاندی ایکس در حال حاضر در پایین ترین سطح خود قرار دارد و میتواند در صورت ایجاد الگوی صعودی رشد قابل توجهی داشته باشد .

پیش بینی ارز PUNDIX

پیش بینی و آینده قیمت ارز پاندی  (PUNDIX)

در حال حاضر قیمت پاندی ایکس در محدوده 1.2 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 1.8 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :2.1 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :3.6 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :4.3 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :6.2دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *